PDA

View Full Version : Малко инфо



Ashenvale
05-11-2012, 14:49
Искам да попитам Adobe Premiere Pro, работи ли на w7 32bit, някъде четох, че не работил, но искам да съм напълно сигурен. Лошото е, че не става ли ще трябва да си преинсталирам компютъра, а пък хич не ми се иска ..
Същото важи и за Photoshop, надявам се поне той да работи ..

doomkillerr
05-11-2012, 15:39
Windows

Intel® Core™2 Duo or AMD Phenom® II processor; 64-bit support required
64-bit operating system required: Microsoft® Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise with Service Pack 1 or Windows® 7
2 GB of RAM (4 GB or more recommended)
10 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
7200-RPM hard drive for editing compressed video formats; RAID 0 for uncompressed
1280 x 900 display with OpenGL 2.0-compatible video adapter
Adobe-certified GPU card for GPU–accelerated performance; visit www.adobe.com/go/premiere_systemreqs for the latest list of supported cards
Adobe-certified card for capture and export to tape for SD/HD workflows
OHCI-compatible IEEE 1394 port for DV and HDV capture, export to tape, and transmit to DV device
Sound card compatible with ASIO protocol or Microsoft Windows Driver Model
DVD-ROM drive compatible with dual-layer DVDs (DVD+-R burner for burning DVDs; Blu-ray burner for creating Blu-ray Disc media)
QuickTime 7.6.2 software required for QuickTime features
Adobe Flash® Player 10 software required to play back DVD projects exported as SWF files
Broadband Internet connection required for online services and to validate Subscription Edition (if applicable) on an ongoing basis*



Тоест на 32-битова ОС няма да тръгне!

Photoshop има версии, както за 32 битова ОС така и за 64-ри битова!

Ashenvale
05-11-2012, 20:42
Аз се оправих, на баща ми лаптопа е с 64 битов, само дето изтеглих от замунда накакъв който дори не ми тръгва ..... Да имаш идея от къде мога да го изтегля ?
ПП. Само така, моторждия си гледам ;д

doomkillerr
05-12-2012, 12:36
ПП. Само така, моторждия си гледам ;д

Дам!

Ето пробвай с този: >> ЦЪК << (http://zamunda.net/details.php?id=287073&hit=1)

torVPN
05-12-2012, 17:35
Аз се оправих, на баща ми лаптопа е с 64 битов, само дето изтеглих от замунда накакъв който дори не ми тръгва ..... Да имаш идея от къде мога да го изтегля ?
ПП. Само така, моторждия си гледам ;д

Рдавай се, че не ти се е наложило да преинсталираш, защото в мамуната повечето софтуер е пълен боклук.

doomkillerr
05-12-2012, 18:41
Рдавай се, че не ти се е наложило да преинсталираш, защото в мамуната повечето софтуер е пълен боклук.

Аз не мисля така!

П.С. - Повечето торенти в "мамуната" са свалени преди това от други торент портали...

Ashenvale
05-13-2012, 20:06
Дам!

Ето пробвай с този: >> ЦЪК << (http://zamunda.net/details.php?id=287073&hit=1)

Само така !! Гледам си и от Варна, идеално направо ..

Ashenvale
05-13-2012, 20:11
how about this : http://zamunda.net/details.php?id=234000&hit=1

torVPN
05-13-2012, 21:01
Аз не мисля така!

П.С. - Повечето торенти в "мамуната" са свалени преди това от други торент портали...

Не повечето, а всички, но това не ги прави по-качествени.Няма да започвам и с обясненията, че олигофрените там, които се изявяват като ъплоудъри на софтуер даже не знаят, какво се нарича 'дистро' и от къде трябва да свалят краковете.