PDA

View Full Version : Влюбвам се в приятелката си.



Akinfa
05-11-2012, 18:43
Имам една-едничка приятелка, на която споделям всичко. Тя ми е като родна сестра и винаги ме разбира. Но от няколко дни като си легна не мога да престана да мисля за нея и така докато не заспя, в даскало също ми e цял ден в главата. Лошото е, че тя напоследък не ми обръща много внимание и без нея се чувствам ужасно самотен.
Това влюбване ли е или прекалена привързаност?

alchy
05-11-2012, 19:09
Привързан си към нея по скоро, а как я чувстваш?

justasmile
05-11-2012, 19:22
съгласна съм с alchy. :) А и още повече, че от теб зависи, дали ще се влюбен... ако си повярваш, че си - значи си... ако не си повярваш - не си. Според мне просто ужасно много я обичаш като ПРИЯТЕЛКА, а сега тя като не ти обръща внимание ти е гадно и затова си въобразяваш разни неща :)

SmilezZz
05-12-2012, 06:04
Чак влюбен не си - нормално е след като прекарваш време с нея да се привържеш до такава степен, че да си мислиш, че я обичаш - да, може и така да е. Но си мисля, че по-скоро в нея намираш разбиране и обич (макар и приятелски), а точно това е нещото, което искаш и търсиш в другите момичета. Но ти най - добре знаеш какво чувстваш.

sapphirr
05-12-2012, 16:17
Няма такова нещо като приятелство между мъж и жена....рано или късно единия изгаря

В твоя случай явно това си ти.Помисли добре как ще процедираш,защото последствията може и да не са в твоя полза.

MagicSmiles23
05-12-2012, 16:22
Няма такова нещо като приятелство между мъж и жена....рано или късно единия изгаря

В твоя случай явно това си ти.Помисли добре как ще процедираш,защото последствията може и да не са в твоя полза.
Nope..........

sapphirr
05-12-2012, 16:31
като имаш мнение го кажи,ама не ми викай NOPE,щот за мен е YEP

MagicSmiles23
05-12-2012, 16:38
като имаш мнение го кажи,ама не ми викай NOPE,щот за мен е YEP
Айде...още един луд се ядоса...!

По темата: просто си твърде привързан към нея... :)

Akinfa
05-12-2012, 17:17
Привързан си към нея по скоро, а как я чувстваш?

Чувствам я като единственото момиче, на което му пука за мен. Ако не е до мен се чувствам самотен и изоставен.

thegreenzombie
05-12-2012, 17:37
като имаш мнение го кажи,ама не ми викай NOPE,щот за мен е YEP

ти ме дразниш.. така как е?

а може би и тя изпитва нещо към теб и затова да е решила да се отдалечи малко.. всичко е възможно.. не вярвам да си загубиш приятелството, ако и кажеш какво мислиш

jghgh
05-12-2012, 17:58
Чувствам я като единственото момиче, на което му пука за мен. Ако не е до мен се чувствам самотен и изоставен.

А искаш ли да имаш връзка с нея? Представяш ли си как галиш лицето й, косите й, как се гушка в теб, как я любиш и т.н.?

Akinfa
05-12-2012, 18:18
Не искам да ми е гадже, но съм си представял как я гушкам и я галя. Просто искам да съм важен за нея така както тя е важна за мен.

sapphirr
05-13-2012, 08:17
"а може би и тя изпитва нещо към теб и затова да е решила да се отдалечи малко.. всичко е възможно.. не вярвам да си загубиш приятелството, ако и кажеш какво мислиш"


:D тъпотии

sapphirr
05-13-2012, 08:21
Не искам да ми е гадже, но съм си представял как я гушкам и я галя. Просто искам да съм важен за нея така както тя е важна за мен.

Парадокса....не я искам,ама искам да я гушкам и да съм важен за нея.

Ти изобщо знаеш ли кво искаш

Akinfa
05-13-2012, 11:59
Не, не знам! Нали затова пускам тази тема, за да получа съвет от някой!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

amaz1nG
05-13-2012, 12:15
Че то ако ти не знаеш ние ли да знаем ?
Седни и прецени !

пAteNцЕ
05-13-2012, 12:21
по-скоро ти липсва като приятелка
но зависи как я чувстваш де прецени сам дали имаш чувства или просто ти липсва

heartshapedbox
05-13-2012, 12:54
Според мен просто сте се отчуждили в последно време
и ти липсват предишните ви отношения.

draid
05-13-2012, 13:21
Приятелю, най-добре си избий от главата всичко друго освен приятелските мисли. Недей да и споделяш, защото направиш ли го нищо няма да е същото, недей да се влюбваш и да се пробвате даже, останете си приятели, щом сте толкова близки.

LadyDi
05-14-2012, 08:36
И 2 страници никой не се сети да зададе най-важния въпрос:
Намираш ли я за привлекателна? Външността й възбужда ли те?
От отговора ще си прецениш дали се влюбваш в нея или просто се лигавиш.

dani979
05-14-2012, 08:38
според мен не си влюбен а просто много привързан

Akinfa
05-14-2012, 18:36
Благодаря за съветите. А какво да направя, за да може тя отново да ми обръща внимание. Вече от около една седмица почти не си говорим :S

sapphirr
05-14-2012, 18:47
Благодаря за съветите. А какво да направя, за да може тя отново да ми обръща внимание. Вече от около една седмица почти не си говорим :S
питай я директно има ли проблем

IseeDEADbodies
05-14-2012, 19:12
Излез от филма мой човек, земи се в ръце.

shadygirl
05-26-2012, 20:35
на колко си години и тя на колко е

valdesbg
05-26-2012, 21:16
Просто ти обръща внимание, и ти се лепваш като пиявица за нея. Съвет нямам. Прекалено жалък си.

Cold_Tearsss
05-26-2012, 22:02
Заглавието кърти, иначе е влюбване - 100%, тип фреендзоон.

Грешката ти е, че всичко й споделяш. Виждам два варианта - да се опиташ за нещо повече, в което се съмнявам да сполучиш, или да се отдалечиш и с времето ще ти мине. Е, може и да продължаваш да си тровиш живота.

prosto_chovek
05-26-2012, 22:08
няма да чета коментарите преди мен, а направо ще отговоря на теб. Или си много привързан (като дете към цокало), или наистина се влюбваш. Във втория случай, според някои учени, ако тръгнете, ще бъдете много дълго заедно и ще се обичате истински, но това, ако и тя чувства същото. Най - стабилните връзки, хипотетично, са между близки приятели :) Успех :)

SirLeX
05-26-2012, 23:45
Братле повярвай ми знам какво ти е, минал съм през същата глупост! Имаше едно момиче с което се запознах случайно. Скоро след това не спряхме да си пишем online и си споделяхме всичко и излизахме постоянно и аз си помислих по едно време че я харесвам като много повече. И понеже съм упорито копеле и преследвам това което искам и просто отворихме тази тема с нея един ден. Тя ми каза че ме вижда само като приятел..и да стана ми кофти но след ден два спрях да мисля постоянно за нея и започнах да се запознавам с други момичета и се разсеях от нея. Спряхме да си пишем и се виждахме по рядко и си помислих че това е поредният човек с който няма да се занимавам повече. ГРЕШКА! Точно когато забележат че те няма до тях и че се отдалечаваш осъзнават колко си им нужен и веднага започват да те търсят! Та с това момиче си останахме добри приятели до ден днешен и си общуваме най редовно. В заключение просто и кажи какво мослиш и да се приключи. Няма смисъл да стоиш и да се чудиш. Ако ти се получи браво, ако не...мисля че има още доста момичета по света, все някоя ще си намериш ;) Късмет!

LadyDi
05-30-2012, 17:26
И 2 страници никой не се сети да зададе най-важния въпрос:
Намираш ли я за привлекателна? Външността й възбужда ли те?
От отговора ще си прецениш дали се влюбваш в нея или просто се лигавиш.
И все пак...?

L0okAtMe_N0w
05-30-2012, 17:44
Прегърни я и прецени какво усещаш - приятелска любов или нещо друго, по различно... ;))

Anonys
05-30-2012, 18:42
Няма приятелство м/у мъж и жена > . <

Cold_Tearsss
05-30-2012, 19:32
И 2 страници никой не се сети да зададе най-важния въпрос:
Намираш ли я за привлекателна? Външността й възбужда ли те?
От отговора ще си прецениш дали се влюбваш в нея или просто се лигавиш.

XAXAXA Всяка хубавица, пък и не чак толкова може да те възбуди - начини много.



Няма приятелство м/у мъж и жена > . <
Има, но зависи от много неща. Аз никога няма да спя с приятелка, която ми е чисто приятелка, но това е само моя светоглед.



Прегърни я и прецени какво усещаш - приятелска любов или нещо друго, по различно... ;))
Този коментар ми се вижда най-удачен. ;)

LadyDi
05-31-2012, 14:12
XAXAXA Всяка хубавица, пък и не чак толкова може да те възбуди - начини много.
Ако при теб това е вярно, много неприятно, indeed.
Възбудата е емоционална реакция, а не просто надървяне при вида на гърди или нещо друго.
Неслучайно питам дали го възбужда, а не дали го дърви.

Delilah.Him
05-31-2012, 14:25
Нищо няма да загубиш като поговорите или както по-горе са те посъветвали първо да пробваш с жестове (прегръдка), от което може да ти стане по-ясно какви са ти чувствата. Щом сте близки приятели едва ли ще е трудно да проведете подобен разговор- да различно е от другите теми, които сте си споделяли, но не е страшно. ;)

Cold_Tearsss
05-31-2012, 22:17
Ако при теб това е вярно, много неприятно, indeed.
Възбудата е емоционална реакция, а не просто надървяне при вида на гърди или нещо друго.
Неслучайно питам дали го възбужда, а не дали го дърви.

Не ми схвана мисълта, пък и не ми се обяснява, така че you win.

Blondy77
06-03-2012, 18:12
Имам една-едничка приятелка, на която споделям всичко. Тя ми е като родна сестра и винаги ме разбира. Но от няколко дни като си легна не мога да престана да мисля за нея и така докато не заспя, в даскало също ми e цял ден в главата. Лошото е, че тя напоследък не ми обръща много внимание и без нея се чувствам ужасно самотен.
Това влюбване ли е или прекалена привързаност?
Не съм чела коментари...
Надявам се да ти помогна ,защото аз съм в същото положение ,само че си имам най-добър приятел.И с него просто сме в страхотни взаимоотношения,никога не сме се карали,никога не сме се влияли от мнението на другите,обаче...от 7 месеца ей така заспивам с мисълта за него и .... мълча си ,защото не виждам да има симптоми ,че съм му симпатична...та аз те съветвам да не прибързваш със заключенията и да я хванеш за ръка ,да си поприказвате сладко сладко ,прегърнете се :D ако ти се приискат и др работи с нея ,значи явно я харесваш като повече от приятелка ! Въпросът ми е на колко години сте,защото ако сте по-малки е нормално да не искаш сексуален контакт с нея все още,а и не всички връзки започват с физически контакт,може година две да се опознавате,да се гушкате,за любовта правила няма! Късмет и ако толкова много я харесваш кажи й го!

Blondy77
06-03-2012, 18:20
Благодаря за съветите. А какво да направя, за да може тя отново да ми обръща внимание. Вече от около една седмица почти не си говорим :S

Ауу,ами питай я ,защо не си говорите!!! Всичко става с разговори,само си усложняваш живота като се опитваш да гадаеш ...питай я ,защо си се отдалечила от мен...Трябва да и покажеш ,че е важна за теб и това ,че вече не се държи както преди ,не ти харесва...Най-добрият съвет е..това което си го написал тук и го кажи право в лицето!!!{}} =]]