PDA

View Full Version : gm pharmaceuticals stanozolol 5mg цикъл помощ



fasulcho
05-11-2012, 19:34
Целта ми е сваляне с малко качване на мускулна маса и релеф. Взех си 100 хапа по 5мг и ще ви помоля да ми кажете как точно се пият . Чел съм ,че стромба не е правилно да се приема в пирамида , а на равни дози. Мисля цикъла да е около месец с много здрави кардио и силови тренировки. Ще съм ви много благодарен , ако ми кажете как точно и по колко да приемам 5 милиграмовите хапчета , смисъл и кога точно през деня по колко , като се има в предвид ,че разполагам само с 100 хапчета и правя ниско въглехидратна диета с яко ядене на протеини. А и също да попитам за Карсил по колко хапчета са нужни към дозата стромба , която ми кажете да приемам на ден. Благодаря предварително.Пропуснах да кажа ,че съм на 17 години , 1.80 висок и тежа 74кг.

divacheee
05-11-2012, 23:07
axhxahxha поредния болен мозък !! ..

kalpazanka
05-12-2012, 06:55
Толкова ли си мразиш черния дроб?!

divacheee
05-12-2012, 07:52
Той просто не знае какво ще си причини :д

kardio
09-19-2012, 20:30
Недейте му говорете като не разбирате- няма да го разубедите, най- много да направи някоя глупост :D
1. Фирмата е ментак
2. От моно- цикъл със стромба не може да се очаква почти нищо, не си струва тровенето
3. Тия 100 хапа по 5 мг ти стигат точно за 10 дена
4. Стромбата изкарва водата от мускулите и можеш да си докараш контузии
5. Порасни още малко или поне се запознай по- обстойно с това, което правиш, никой не може да те спре, то си е ясно, че го правиш на своя глава ;) Но с тия познания, които имаш не знаеш кой ще ти набута менте от което може да ти стане нещо- не знаеш вътре метандростенолон ли има, метилтестостерон ли има и в каква доза...... Не си струва риска, а ефекта почти няма да се види! Карзила е екстракт от бял трън, какво толкова очакваш от нея. Иначе на всеки Мг стромба ти трябват по 3 мг карзил на ден ;)

Glam0rous
09-19-2012, 22:16
Първо - сбъркал си форума. Иди в bbteam.
Второто като взимаш такива неща, го прави от специализиран магазин/ фитнес и след като си говорил с човек, който е навътре в нещата и ще ти обясни всички + и - на съответния медикамент и дали си заслужава да го ползваш. А не да хвърлиш парите и после да питаш в нет-а.