PDA

View Full Version : Вагинални капсули,Фарматекс



ExoticLove69
05-11-2012, 21:15
Здравейте,може ли малко информация за тези капсули? На колко процента предпазват от нежелана бременност и отделно предпазват ли от някой венерически болести? Ако може някой компетентен да ми разясни на дълго и на широко за този вид предпазване. :)

Scarface_
05-12-2012, 02:27
ако става въпрос за тези разтворимите ... предпазват до някакъв процент ... нз колко сигурен , но си имаше някои строги правила , като да не се мие със съпун,защото той неутрализирал действието и т.н . Спомням си , че когато ги ползвахме с девойката мен много ме пареше от тях ... незнам , не беше много приятно,но пробвай

ExoticLove69
05-13-2012, 12:04
Важно ми е да знам до какъв процент, не за друго, а просто се чудим дали ще е проблем ако го направим без презерватив, а просто използвайки тези капсули. :) Благодаря за отговора.

Mamin
05-13-2012, 12:35
Причиняват ужасен дискомфорт като парене/лютене често се случва субстанцията да изтече по време на акта и да омажете всичко + всичко това мацката трябва да ходи с превръска после защото това нещо колкото и да се мие не се маха а си тече бавно и славно в следващите 2 дни. До колко е ефикасно не мога да кажа защото е тествано веднъж и имаше ефект но няма да повторим.
Съвет нека мацката отиде при генеколог и да и изпише противозачатъчни за да ви е спокойна главата.

kalpazanka
05-13-2012, 13:41
Мацката няма да е спокойна, щот страничните ефекти са на неин гръб.
Любопитно ми е колко момчета ще си потиснат сперматогенезата, ако мъжките противозачатъчни се наложат на пазара.