PDA

View Full Version : ACNE OUT ACTIVE?



sashkyy
05-12-2012, 07:42
Здравейте, някой дали е ползвал продукт от серията на Акне Аут ? Понеже си купих Лосиона и Крема, а на листовката вътре в кутията пише (едно и също в 2-те кутии) пишеше, че лосиона е за гнойни пъпки и черни точки, а крема е за пъпки без гной и черни точки. Аз имам и от 2-та вида пъпки и се чудя кое да използвам? Иначе от вчера ползвам само лосиона. И да ви питам пъпките се намазват след като се изтискат нали? И винаги ли е нужно да се истискват? А тези пъпки които не могат да се истискат? И какво значи обилно напоен памучен тампон имам предвид като пръскания 3 - 4 ли? Изобщо много неясно е обяснено е всичко :(


Поздрави.

kalpazanka
05-12-2012, 07:44
Не е нужно да стискаш. Можеш да спукаш пъпката с памучето, напоено с лосион.
За черните точки и комедоните и само лосион да нанасяш, ще ти свърши работа.

sashkyy
05-13-2012, 06:59
Аха, мерси един приятел който е използвал лосиона ми каза, че трявбало да търкам силно и че ще има ефект и съответно сега така правя, ще се радвам да чуя и други мнения :)

kalpazanka
05-13-2012, 11:37
Не е необходимо да търкаш силно, а просто да напоиш обилно тампона.

sashkyy
05-13-2012, 15:47
Да аз взимам малко памук и го впръсквам 3- 4 пъти все пак не искам да свърши за 2 дни. Немога да разбера какво имат предвид под обилно? 10 впръсквания ли какво толкова неясно е всичко. Иначе 3 ден не виждам и минимален ефект... Искам крема да пробвам обаче пъпките ми били за лосиона...

musS
05-13-2012, 16:12
а защо не се мажеш и с двете!? едното не пречи на другото :)

kalpazanka
05-13-2012, 16:43
Да аз взимам малко памук и го впръсквам 3- 4 пъти все пак не искам да свърши за 2 дни. Немога да разбера какво имат предвид под обилно? 10 впръсквания ли какво толкова неясно е всичко. Иначе 3 ден не виждам и минимален ефект... Искам крема да пробвам обаче пъпките ми били за лосиона...

Хм, да не би да има промяна в дизайна на опаковката?! Моят лосион не е с помпичка и не вдявам частта с впръскването.
Обилно аз разбирам тампонът да е толкова напоен, че да ти намокри пръстите.

Пропуснах- ако си стипца и ти свидят 9.40, заложи на домашните маски, щот това твоето мазане явно е "отбий номер" ;)

sashkyy
05-13-2012, 16:51
Ми не ама оня ден купих и крема и лосиона и не ми се ще след 3 дни пак да купувам лосион... Да с помпичка е лосиона.


а защо не се мажеш и с двете!? едното не пречи на другото :)

Напротив пише, че 2-та продукта не се ползват заедно. Трябва да изберем едното или другото според пъпките..

Nutella♥
05-13-2012, 17:02
Приятелка има този лосион (нейния също е с помпичка) и е много доволна,а и резултата е видим.Просто трябва да го ползваш по-дългичко за да усетиш разликата.Мисля също,че трябва да хидратираш кожата на лицето си след като си го използвала (например с хидратиращия крем на "Здраве") защото лосиона доста изсушава!

П.П. Недей да си стискаш пъпките - не е хубаво,а и така излизат повече.Лосиона достатъчно ги гори.Чувала съм,че може само да стискаш черни точки.

sashkyy
05-13-2012, 17:29
Приятелка има този лосион (нейния също е с помпичка) и е много доволна,а и резултата е видим.Просто трябва да го ползваш по-дългичко за да усетиш разликата.Мисля също,че трябва да хидратираш кожата на лицето си след като си го използвала (например с хидратиращия крем на "Здраве") защото лосиона доста изсушава!

П.П. Недей да си стискаш пъпките - не е хубаво,а и така излизат повече.Лосиона достатъчно ги гори.Чувала съм,че може само да стискаш черни точки.

Мерси ! За хидратиране незнам кожата ми се супер мазна и след лосиона също е такава.. И между другото съм момче :D Тоя смотан ник съм го правил когато бях 8ми клас..

Bonbonchencetyy
05-21-2012, 13:59
Аз наскоро си купих почистващия сапун и активния лосион.От 3-4 дена ги ползвам и има видим ефект.Първия ден стисках гнойните пъпки,ама така излизат повече и спрях.Моят лосион е с помпичка и в една кутийка(не че има значение)...
А за крема-на сайта на Биотрейд пише,че не е добре да се използва заедно с лосиона --->http://biotrade.bg/acne-out/acne-out-stop-acne/?p=48&l=1&id=38 .Отидете на начин на употреба и към края пише:
Двата активни продукта - Акне аут крем и Акне аут лосион не се прилагат един върху друг. Изберете точния продукт в зависимост от пъпките, които третирате.

teen4e55
05-21-2012, 15:29
Лосиона е за по-мазна кожа, а крема е за по-нормална кожа... Знам, че и за двата продукта трябва първо да измиеш проблемното място, после да изстискаш пъпчиците (само ако имат бяло връхче) и после да минеш с лосиона/крема. ;) Аз съм ползвала техните продукти, но не ми помогнаха толкова много... Повече се доверявам на продуктите от серията на Nivea :)

xveniit0x
05-30-2012, 17:12
Здравейте, някой дали е ползвал продукт от серията на Акне Аут ? Понеже си купих Лосиона и Крема, а на листовката вътре в кутията пише (едно и също в 2-те кутии) пишеше, че лосиона е за гнойни пъпки и черни точки, а крема е за пъпки без гной и черни точки. Аз имам и от 2-та вида пъпки и се чудя кое да използвам? Иначе от вчера ползвам само лосиона. И да ви питам пъпките се намазват след като се изтискат нали? И винаги ли е нужно да се истискват? А тези пъпки които не могат да се истискат? И какво значи обилно напоен памучен тампон имам предвид като пръскания 3 - 4 ли? Изобщо много неясно е обяснено е всичко :(


Поздрави.

Аз съм ползвала и хидратиращата и актвната серия на Акне Аут.. Първо си измиваш лицето, мажеш със лосиона и след като попие слагаш крем. 2-3 пъти пръсни на памука. Важното е после по памука да не остава черно, тоест да е абсолютно чист. Пъпките можеш да ги изстискаш с много чисти ръце и след това да оставиш памуче с лосион върху пъпката, за да не остава кръв и да личи. От опит ти казвам, че след като се намажеш пари УЖАСНО много, мен толкова ме тормозеше, че след вторият ден ходих при козметичката ми да питам дали е нормално. Е, нормално е, така трябва. След 2-3 седмици може да започне да ти се бели лицето-пак е нормално. След като се намажеш си измивай ръцете, защото на мен кожата на ръката ми беше станала ужасна. Една такава груба, жълтеникава и се белеше.... :)