PDA

View Full Version : Кога да разберем че тя ни харесва, и как да покажем на едно момиче че я харесваме?



see.n.more.9
05-12-2012, 09:19
Не знам дали сте забелязали, но на мене ми направи огромно впечатление, че навсякъде това се говори(имам предвид в интернета). Може би защото момчетата не разбираме от тези неща(но има момчета които разбират), както момичетата. Та ето затова отварям тази тема. Споделете как да разговаряме, за какво да разговаряме с едно момиче и какво да правим, за да разбере нашите чувства. А вие момичета, кажете как биха разбрали момичетата че ние ги харесваме, и как да разберем че някой ни харесва(нас момчетата). Ясно е че мъжете винаги са били грубия пол, докато момичетата нежния и може би заради това ние нещо не чаткаме, защото просто така ни е заложено =)(освен на някой друг мутант дето ги чатка тия неща, и му върви мн с момичетата!).
Поздрави, надявам се да не е банално макар че има толкова много такива теми във други форуми, но повечето от програмистите биха разбрали важността на тази тема Хахаха .!

w0sh
05-12-2012, 09:49
просто я каниш да излезете. Ако ти откаже не те харесва.

Anonys
05-12-2012, 10:13
Не съм ти прочел и целия пост, но разбрах к'во имаш в предвид. Виж сега.. И аз не зная как го правя, но.. ?! Запознавам се с момичето, зависи какъв е характера й, разбирам какво обича, каква е и т.н. После просто започвам да я ухажвам, закачам се с нея, шегувам се с нея, после започва по-твърдата част - питам я дали иска да излезем някъде, като приятели, после започваме да се виждаме по-често, тя вижда че "приятелството" се превръща в нещо повече, ии така.. :)

SmilezZz
05-15-2012, 12:56
- Няма някакъв определен начин, по който да се държат момчетата, когато харесват дадено момиче. То просто ни става ясно от вашето държание и подобни.

- Та, просто бъди себе си. Не е нужно да си най - големия философ, поет и т.н., за да можеш да разговаряш с момиче. Спокойно ние не хапем. Просто започнете разговора , относно интересите и на двама ви, а така ще се получи един добър разговор.

IseeDEADbodies
05-15-2012, 14:11
Ти на 12 ли си ?

Оу Май ГаШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШ ШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШ ШШШШШШШ... srsly dud?

see.n.more.9
05-16-2012, 18:49
Не съм на 12, на 16 съм :)

boyanhristow
05-17-2012, 17:27
Значи братле, има безброй начини да се събереш с едно момиче и то по всяко време, защото всеки човек е различен и никога не можеш да знаеш какво да очакваш! Ако не си сигурен какво да правиш и не искаш да рисковаш ето какво трябва да направиш!
Ако сте се виждали няколко пъти но не се познавате официално направи всичко възможно да се запознаеш с нея, колкото по-скоро толкова по-добре. Ако вече сте приятели започни да й обръщаш малко повече внимание от обикновенното. НЕ ПРЕКАЛЯВАЙ! Момичетата мразят момчета които им се влачат след гъза и правят всичко каквото им се каже. Просто губят интерес. Трябва да се правиш малко на лошото момче зада може да си загадка за нея и да незнае какво точно да очаква ;D По този начин ще иска да се среща по често с теб ако те сметне за интересен. След това не е толкова трудно. Пробвай се да си направиш колкото се може по-удобна атмосвера когато си около нея. Предложи и да излезете с приятели някъде не не само двамата. Ще е неловко. Вземи приятели около които межеш да бъдеш себе си. Ако е умна тя ще направи същото. След като се опознаете по-добре и тя забележе вниманието ти ще се чувстваш по комфортно около нея. Сега вече започваш да флиртуваш с нея. Под флиртуваш имам предвид да си правиш закачки с момичето, да и даваш намеци и главно да импровизираш според обстановката. [Пример: Тя: Офф домашното ще е толкова трудно! Ти: Ами ако искаш да минем през нас след училище и да го направим заедно] Не взимай агресивен подход а по-шеговит има шанс да я оплашиш и не прекалявай! Ако няма нищо против или не те одрязва значи има голям шанс да те харесваааа. Много е важно да имаш готин външен вид. Момичетата наистина забелязват и носи различни дрехи по-често. Косата също е много важна, ако не ти е къса използвай пяна за оформяне получава се супер яко. Някакъв готин аромат и дъвка за свеж дъх и си готов. Сега просто трябва да излезете някъде. Само вие двамата! Не се притеснявай Act cool, отбиите в някой парк на някоя пейка или в мола и започнете с нормален разговор. Остави едно нещо да води до друго и накрая просто и кажи че я харесваш или я питай дали тя те харесва. Но трябва да я питаш колкото се може по-рано, не примерно на петото излизане. Ще си помисли че нямаш никакъв интерес и ще си потърси някой друг. БЪДИ УВЕРЕН!! Даже и да не си пробвай се колкото можеш. Все пак това е единствения начин, или се пробваш и разбираш истината или не се пробваш и не става НИЩО. Най-вероятно тя може да те пита демек да направи първата стъпка но шанса момиче да го направи е екстремно малък. Ако ти каже че не иска да сте повече от приятели не изперквай. Кажи че всичко е ок и излезте от темата. Но не продължавай да я преследваш. Move on, Намери си друго момиче. УСПЕХ :)