PDA

View Full Version : Соларен ВЪПРОСНИК/ЛЕКСИКОН...



NEWS
05-12-2012, 12:18
1. Ходите ли на солариум?
2. Колко често ходите на солариум?
3. Какви са вредите от солариум? Имате ли познати, които са на възраст и имат следи от ползата му? Разкажете!
4. Наистина ли солариумният тен е по - хубав от естественият ви цвят?
5. Ако имате тен от морето и после го поддържате със солариум той ще се промени ли или ще остане същият?
6. Дайте няколко причини, поради които да не го използваме никога!!!

valentinadr
05-12-2012, 12:58
1.Да ходех,но не съм доволна
2.Ходех 3 пъти в седмицата
З.На мен не ми понася излизат ми пъпки
4.не
5.
6.Ами както при мен алергии,вреди на кожата,рак на кожата

Goddess
05-12-2012, 13:18
1. Ходите ли на солариум? - Преди ходих, вече не.
2. Колко често ходите на солариум? - 2 пъти седмично преди.
3. Какви са вредите от солариум? Имате ли познати, които са на възраст и имат следи от ползата му? Разкажете! - Изгаряне, кожни заболявания, петна, ако не се използва както трябва и се прекалява. Не, нямам.
4. Наистина ли солариумният тен е по - хубав от естественият ви цвят? - Твърдо не.
5. Ако имате тен от морето и после го поддържате със солариум той ще се промени ли или ще остане същият? - Зависи от кожата, но по принцип да.
6. Дайте няколко причини, поради които да не го използваме никога!!! - твърде много бенки, кожни заболявания...

HellOfaHottie
05-13-2012, 07:01
1. През целият си живот съм ходила само 2 пъти по известно време на солариум. Първият път беше преди повечко време и се пекох около 2 - 3 месеца по 2 пъти седмично, а вторият съвсем скоро по 3 пъти седмично, но спрях... отказах го тези дни и повече не смятан да стъпя!

2. 2 или 3 пъти седмично докато натрупам тен, а после за поддръжка 1 път седмично.

3. Имам такива познати на възраст, които от 20 - годишни не са спирали да го употребяват и сега кожата им е като на пиле на грил... дори не стои черна вече, сякаш пигментните им клетки са изчезнали... кожата е сива и сбръчкана и стои някак отделена от лицето....

4. Солариумният тен е странен, на светло си бял, а на тъмно негър. Стои изкуствен и леко оранжев, никога кафяв. Определено един цвят не може да те направи по - хубав...

5. Определено... след известно време ще се промени в солариумен!

6. Рак на кожата, петна по кожата, всякакви алергии и други заболявания, изгаряне, БРЪЧКИ, които са неизбежни, но със солариум стават отвтратителни и дълбоки като плисета....

Shantia
05-13-2012, 14:18
Няма тен, за който да си струва да умреш...
Младите момичета трябва да се образоват по този въпрос преди да пристъпят към рисковани действия.

YouAteMyHeart
05-13-2012, 16:41
1. Ходите ли на солариум?
Да през зимата и пролетта.
2. Колко често ходите на солариум?
3х в седмицата за 1 месец и след това 1 месец почивка.
3. Какви са вредите от солариум? Имате ли познати, които са на възраст и имат следи от ползата му? Разкажете!
Кожата ми става суха,на места на петна.
4. Наистина ли солариумният тен е по - хубав от естественият ви цвят?
Не!
5. Ако имате тен от морето и после го поддържате със солариум той ще се промени ли или ще остане същият?
Променя се постепенно,но разликата не е голяма.
6. Дайте няколко причини, поради които да не го използваме никога!!!
Кожни заболявания,състаряване на кожата.

marilyn
05-13-2012, 18:51
[QUOTE=NEWS;10164010]1. Ходите ли на солариум? Нем
2. Колко често ходите на солариум?-
3. Какви са вредите от солариум? Имате ли познати, които са на възраст и имат следи от ползата му? Разкажете! Ами нямам такива, за сега!
4. Наистина ли солариумният тен е по - хубав от естественият ви цвят? Според мен тена от слънце, е най-хубав. Тоя от солариум изглежда изкуствен и не ми харесва.
5. Ако имате тен от морето и после го поддържате със солариум той ще се промени ли или ще остане същият? На дали точно същият...
6. Дайте няколко причини, поради които да не го използваме никога!!!Ами вредно е, може да доведе до такива проблеми, че после ще съжаляваш, че си го правила от суета. Ракът на кожата е много опасен и често пъти има фатален край, защото се развива бързо.

NewMessage
05-14-2012, 06:25
Гледайте този клип за човек пострадал от солариума....
http://www.youtube.com/watch?v=Sr6jXdmN5Xk
Той е открил смисъла на живота....

malibugirl
05-16-2012, 14:11
1. Ходите ли на солариум? да
2. Колко често ходите на солариум? на 2 седмици
3. Какви са вредите от солариум? Имате ли познати, които са на възраст и имат следи от ползата му? Разкажете! досега никой не се е оплаквал.
4. Наистина ли солариумният тен е по - хубав от естественият ви цвят? да
5. Ако имате тен от морето и после го поддържате със солариум той ще се промени ли или ще остане същият? ще се промени
6. Дайте няколко причини, поради които да не го използваме никога!!! след време може да се образува рак на кожата

Di
07-17-2012, 05:41
хохо

1. Ходите ли на солариум?да
2. Колко често ходите на солариум?през ден
3. Какви са вредите от солариум? Имате ли познати, които са на възраст и имат следи от ползата му? Разкажете!станах по-секси
4. Наистина ли солариумният тен е по - хубав от естественият ви цвят? да
5. Ако имате тен от морето и после го поддържате със солариум той ще се промени ли или ще остане същият?става по-тъмен
6. Дайте няколко причини, поради които да не го използваме никога!!!омг не мога да кажа такова нещо