PDA

View Full Version : Грешно ли е обезкосмяването по този начин?



HateRMadrid
05-12-2012, 16:19
Здравейте, утре ще ми се отвори парашута с едно момиче в нас, но не съм се обезкосмил още, тъй като зимата не го правя, а съм девствен още. Лятото го правих с бикчето, но сега приятели ми препоръчаха с машинката за подстригване, тъй като те го правили така и било сигурен метод. Но въпросите ми са, дали ще пречи на момичето при свирка, акта и т.н.? Също така по-ефектно ли ще е от бикчето за бръснене? Нямам опит с машинката и дали е голям шанса да се порежа или нещо такова? Благодаря предварително. :)

Незнам
05-12-2012, 16:47
Използвай самобръсначката за скротума и областта около скротума, а машинка за региона над половия член (препоръчвам ти да използваш приставка, най-малък номер). Ако има някакъв проблем, ще се разберете с приятелката ти за по-нататъка.

HateRMadrid
05-12-2012, 17:07
Проблема е, че не знам как точно се работи с тази машинка. :D

Scarface_
05-12-2012, 17:16
1во с машинката и после с бикчето ... и не ги оставяй др път да растат толкова... как се работи ... има копче за пускане и за спиране ... когато копчето е на "|" машинката започва да работи , когато е на "О" не работи...

jghgh
05-12-2012, 18:09
откъде си сигурен, че ще ти се отвори парашута :D


ако толкова те е страх с тая машинка, подстрижи се колкото се може по-късо с ножица и после се избръсни гладко.

alchy
05-12-2012, 18:47
Ако си много джигясал отдолу.. мини първо с машинката и внимавай, след това със самобръсначката ако искаш да изгладиш положението ^^

DragonLady
05-12-2012, 19:26
Ако космите са много дълги, първо ги подкъси с ножица и после със самобръсначка.

HateRMadrid
05-12-2012, 21:17
откъде си сигурен, че ще ти се отвори парашута :D


ако толкова те е страх с тая машинка, подстрижи се колкото се може по-късо с ножица и после се избръсни гладко.
Защото тя поиска това. :)

Аз питах дали с машинката е добре и как да процедирам. С ножицата съм го правил вече. :)

anonymous708973
05-12-2012, 21:24
Просто правило: преди важна уговорка/среща/събитие процедирай по добре познат начин, при който няма шанс да сгрешиш. Независимо дали става дума за бръснене на пенис, нов дезодорант, ядене на непозната храна. Хващай самобръсначката, по-гладко става с нея. Машинката за бръснене оставя много къси косъмчета.

Успех утре, мисли си с правилната глава и ползвайте гуми.
И можеш да се похвалиш :д

HateRMadrid
05-12-2012, 22:25
Просто правило: преди важна уговорка/среща/събитие процедирай по добре познат начин, при който няма шанс да сгрешиш. Независимо дали става дума за бръснене на пенис, нов дезодорант, ядене на непозната храна. Хващай самобръсначката, по-гладко става с нея. Машинката за бръснене оставя много къси косъмчета.

Успех утре, мисли си с правилната глава и ползвайте гуми.
И можеш да се похвалиш :д
И аз така го реших. С машинката ще е по-нататък. Утре защото е специален ден за мен, е и за нея сигурно, ще използвам сигурния метод. Мерси!

Хаха, добре, като мине ще се похваля. :D

БожиятАгнец
05-13-2012, 04:56
И слънцето пече, а ХейтРеалМадрид ебе...Колко поетично.

straus
05-13-2012, 10:09
ти щом с машинката не можеш да работиш...

HateRMadrid
05-13-2012, 21:13
Всичко мина добре. Момичето не се оплака, така че най-вероятно не и е доставило дискомфорт обезкосмената зона. Като се обличахме даже я попитах и отрече, но каза, че ще е по-добре с кола маска за по-дълготраен ефект. Иначе тя свърши 1 път, беше с презерватив, аз свърших върху нея, проверих презерватива с напълване с вода и не беше скъсан. Каза, че много ѝ е харесало и искала даже да повторим в най-скоро време. :D Само че не разбрах защо се разплака след като свърши? Не се разплака, ама и потекоха сълзички от очите?! :/

Eclipsercho
05-13-2012, 21:16
Само че не разбрах защо се разплака след като свърши? Не се разплака, ама и потекоха сълзички от очите?! :/

Били са сълзи от съжаление към малкия ти пубис.

Другия път - Бен Ладен отдолу.

Joc
05-14-2012, 01:28
Иначе тя свърши 1 път, беше с презерватив, аз свърших върху нея

яко така :Д