PDA

View Full Version : ВИЕНЕ НА СВЯТ ОТ ЦИГАРИ?!?! О.О



BrokenHearth
05-13-2012, 06:09
ПУСКАМ ТЕМАТА ТУК ЗАЩОТО В ЗДРАВНИ ПРОБЛЕМИ И БОЛЕСТИ ИМА РИСК ШАДОУ ДА Я СМЕТНЕ ЗА ТРОЛ И ДА Я ЗАКЛЮЧИ!


От скоро започнах да пуша. Скоро, скоро..колко скоро.. около 2 месеца. Проблема е там, че не мога да изпуша повече от половин цигара. :D Замайва ми се ужасно главата и започвам да се клатушкам наляво-надясно, но въпреки това ми е яко ЗАЩО СТАВА ТАКА????? :lol:

LordOfLight
05-13-2012, 06:22
спри цигарите бе, баламурник! Щом ти се вие свят ги спираш. Аз пуша от...няма да казвам, че като гледам твоите 2 месеца и ме досрамява...и при първата цигара за деня ми се вие свят и когато пуша на много гладно...

machoka
05-13-2012, 06:24
щото пушиш от скоро и сигурно си набарал най-големите лАйна на пазара. Само първият аргумент е достатъчен също.

Ти кво си мислеше, че вкуса е готин? Глупости, няма череши, няма вишни, няма шоколад - всички тютюни в устата ти вкусЯт като овчи лайна. Проблемът на пушачите е в навика на ръката и позата, иначе и те плюят зелени храчки и никак не ги кефи тая шлака, дето им е в устата. За това докато ти е време се откажи от тая простотия.

BrokenHearth
05-13-2012, 06:28
Мачок, ми нямам кой знае къф опит. Де да знам кое е лайно и кое не :D Купувам си червено Марлборо защото ми харесва кутишката :oops: Харесва ми и как миришат като ги помириша в самата кутишка :D

LordOfLight
05-13-2012, 06:30
почни ако искаш с още по-силни цигари.....

awerw
05-13-2012, 06:32
Щрудел, постави диагноза !

БожиятАгнец
05-13-2012, 06:44
Шадоу не се ли пенсьонира?

Става така, защото си една малка пикличка, която прави неща неподходящи за възрастта си.

И все пак...Нещо подобно се случи и с мен. След първата си цигара Кент, от оня тънкия, черен май беше направих кенефа мозайка. хД Питаха ме дали съм пила даже. 8-) Ама виж ме с'я, няколко години по-късно мога да ти изпуша и 20 кутии и пак ще искам още. 8-) Така че - практика. Започни с леки цигари. Примерно...Аз си спомням, че пуших ЛД. И Ева...Ментолова. Черно Виктори. Оранжев Пал Мал. Най-лекият Давидоф, май бял беше. Син Вайсрой по-нататък.
И си пуши цигарата с кафе или енергийна напитка. Баба ме е учила, че на сухо не се пуши. 8-)И е права.
Още си в началото, така че изпускай половината от димът през носът. 8-)
И ако пушиш седнала не се изправяй рязко.
Как си с кръвното?
И се упражнявай да пушиш, когато си вкъщи/сама.

Хммм...Много щях да се радвам да получа такива съвети, когато бях в твойто положение, но още повече щях да се радвам някой да ми каже да не пуша. Така че се чувствам наистина длъжна да ти го кажа. :) Останах без зъби, ноктите ми са буквално оранжеви, не мога да изкачвам стълби, дробовете ми са на пастет...Защо искаш да си причиниш всичко това (и още много)? :)
Не мога да ти кажа, че не е яко, защото ще е лъжа. Обаче не си струва... Недей. :)

BrokenHearth
05-13-2012, 06:53
Не съм пикличка :D :D :D
Кръвното ми е ниско по принцип. Под 90 горната граница не се дига :D
А, защо искам да си причиня това...хмм.. по-добре да не знаеш :lol:

KumchoValcho
05-13-2012, 06:57
Не си свикнала все още. Цигарите мисля, че намаляват притока на кръв и кислород към мозъка и за това ти се вие свят, кръвното пада също.
И при мен беше така първите 2-3-4 месеца от пушенето, много трудно им свикнах, ама се напъвах яко, после нямах проблеми (освен понякога като пуша бързо, примерно).
На мен мн хора ми казаха изобщо да не ги почвам, ама аз много исках и не ги послушах. Е, знам, че много искаш да пушиш и си яко нахъсана, но - недей. Мой съвет 8-)
Иначе ако пък не искаш да ги спираш - почни с по-леки цигари, а и не пуши мн често, за да имаш пари да си купуваш по-качествени цигари.
Зъбите ти ще станат супер жълти само да ти кажа, кожата ти ще стане гадна, джобчето ти доста ще олекне и т.н.

БожиятАгнец
05-13-2012, 06:59
Не, кажи ми. Каквото и да е бих те изслушала и бих помогнала, ако мога. Наистина ме заинтригува.
Иначе кръвното обяснява много.

KumchoValcho
05-13-2012, 07:00
кажи, че и на мен ми е интересно. Аз не те съдя, гледам да не съдя и критикувам никого, ама съм любопитен просто 8-)

RagioL
05-13-2012, 07:02
Ако ще пушиш молборо пуши по добре това:
http://www.cheapcigarettes4you.com/images/pictures/artwork/marlboro/marlboro-filter-plus-front-(page-picture-large).jpg

А най-добре е да спреш да пушиш като цяло.

BrokenHearth
05-13-2012, 07:03
Не, кажи ми. Каквото и да е бих те изслушала и бих помогнала, ако мога. Наистина ме заинтригува.
Иначе кръвното обяснява много.

Хм.. нали знаеш, че Виле Вало, Адам Гонтиер, че дори и Анди Биърсек (не съм много сигурна дали фамилията се произнася така) имат много хубави едни такива дрезгави гласове.. и всичко това се дължи на цигарите.

KumchoValcho
05-13-2012, 07:05
В такъв случай трябва да пушиш повече трева, от цигарите може нищо да не се получи, или поне трябва да пушиш като комин и да пиеш много алкохол, за да ти стане такъв. Иначе да, дрезгавия глас е готин 8-)

SetTheWorldOnFire
05-13-2012, 07:08
БИЪРСАК! НЕ БИЕРСЕК!

BrokenHearth
05-13-2012, 07:11
В такъв случай трябва да пушиш повече трева, от цигарите може нищо да не се получи, или поне трябва да пушиш като комин и да пиеш много алкохол, за да ти стане такъв. Иначе да, дрезгавия глас е готин 8-)

Сериозно ли? О.о пф.. няма шанс да лизна алкохол, не го понасям :D



БИЪРСАК! НЕ БИЕРСЕК!

Добре, добре :D

KumchoValcho
05-13-2012, 07:14
сякаш пък цигарите са ти приятни, айде сега 8-)

BrokenHearth
05-13-2012, 07:17
сякаш пък цигарите са ти приятни, айде сега 8-)

Ми приятни са ми наистина :D Когато пуша чувствам някак си как белия ми дроб се отваря и .. иии :D

flo0pY
05-13-2012, 07:19
зарди тая простутия ще си съсипваш здравето.. ем сори ама пикличка си си мило :* фани се стегни че може и да не си на 12 ама имаш акъл на 12 годишна (даже някой те надминават)

БожиятАгнец
05-13-2012, 07:21
Глупости. Това се получава след деситилетия пушене, ПИЕНЕ И НАРКОТИЦИ. Майка ми пуши цигари от 20 години и има ангелски глас. Баба ми пуши от 50 години и е същата история. Приятелят ми от 15 години к'во ли не прави - прекрасен глас, в никакъв случай дрезгав. Аз к'во ли не съм пушила, пила и друсала от да го закръглим на десетилетие и имам детско гласченценценце, по телефона ме питат "Мама вкъщи ли е?" Моля ти се спри с глупостите. И аз си умирах за дрезгав глас, ама така не става. :)

БожиятАгнец
05-13-2012, 07:23
Това с десетилетието...Хах. 8-)

BrokenHearth
05-13-2012, 07:26
Е добре де, някакъв шанс да се сдобия с дрезгав глас няма ли? Ако крещя дълго време дали ще стане :D Много спешно ми трябва дрезгав глас! :(

flo0pY
05-13-2012, 07:30
мноу зле ;ххх за чив ти е дрезгав глас бе?

BrokenHearth
05-13-2012, 07:34
Свиря и пея в една измислена група. Мога да се дера/крещя, мога и да пея, но не мога да се задирам докато пея :X Пея си чист вокал и това супер много ама МНОГО ме дразни. :(

flo0pY
05-13-2012, 07:37
не ти тряя си съсипваш здравето зарди един дрезгав глас ве луда ли си ;х

machoka
05-13-2012, 08:12
Ще се сдобиеш с операция на гласните струни ако продължаваш да правиш подобни простотии. Не искам да прозвуча грубо, но някои за това са велики - защото се отличават от други .. по рождение.

KumchoValcho
05-13-2012, 10:44
Свиря и пея в една измислена група. Мога да се дера/крещя, мога и да пея, но не мога да се задирам докато пея :X Пея си чист вокал и това супер много ама МНОГО ме дразни. :(

хахаха
ако по тоя начин изобщо получиш дрезгав глас то в никакъв случай гласа ти няма да става за пеене в никакъв случай

drishnyata
05-13-2012, 15:09
ми не пуши като ти се вие свят бе. то да се правиш на готин не е лесно

DieselBlood
05-13-2012, 20:10
Господи,защо си ни пратил такива идиоти на земята??

mrazqkindergarten
05-13-2012, 20:49
Защо си ги почнала изобщо?И аз отскоро пуша, ама сега съм решила да спирам.Иначе как може да си "начинаеща" в това и да си взимаш Боро?Не си добре.