PDA

View Full Version : Прекалено рано ли се срещнахме...?



smechurko
05-13-2012, 07:29
ффффффффффффффффффффффффф фффф

SisiStrange
05-13-2012, 07:37
Не. За такава една раздяла ще се промените без да се напасвате през цялото време и след това всякакви чувства ще са изчезнали. Тя ще си хареса друг, ще се влюби и ще остане с него. Същото ще стане и с теб.

Не е прекалено рано, просто искате различни неща.

Torn
05-13-2012, 07:40
Не ! Ако я обичаш и от една единствена целувка с друго момче ще те заболи, а какво остава за 4 години ..

SisiStrange
05-13-2012, 07:57
Различни неща, какво имаш предвид...
Ти искаш сериозна връзка с отдаденост и си сигурен в това.
Тя си мисли, че от нея се иска да е добро момиче със сериозна връзка с всички обещания в нея, но и се ще да дивее.

anonymous708973
05-13-2012, 07:59
Не бих казала, че е честна практика хора, които са си първите, да остават заедно... За пръв път чувам друг човек (освен мен) да коментира варианта с изчакването на определен период от време и втори шанс после. Добър вариант е, въпреки че адски много ще боли. Може да е малко наивно от моя страна, но вярвам, че този вариант работи само за хора, които са soulmates... и ако някой ден някаква там висша сила ви срещне и все от вас е изживял достатъчно, за да може да отдаде себе си единствено на другия, няма да имате колебания.

anonymous708973
05-13-2012, 08:04
Обмисляла съм го само, не ми се е наложило да го пробвам.

MBF
05-13-2012, 08:09
Здравей

Обективност
-----

Тук има няколко вероятности:

1. Щом се замисля за свобода, значи рано или късно ще склони и ще я вземе. Не е задължително да те напусне. Но в даден момент / ситуация ще поддаде даже и за 1 път. После ще се върне при теб защото тогава ти си правелния избор и ще се опита да скрие вината си.

Бях във същата ситуация преди година. Приятелката ми изцепи : "Понякога си мисля какво ли би било ако не сме заедно"
С това веднага си обясних различното и поведение (от около седмица). После се разбра че прехвръкнали изкрички между нея и някакав...И тя се поувлекла...Но уж спряла...(историята е по дълга но не е място тук за нея)

Извода от тази моя случка е: Тя не съжеляваше за стореното с другото момче. А за ситуацията / издънката която направи. За пред обществения морал тя ще курва.

2. Влияние от страна на приятелките и. Може да я настройват против теб...Може твоята приятелка да се чувства изолирана от групата.

Лично мнение:
----
Лошото е че ако просто и се ходи на дискотека щеше да те вземе с приятелките си и ще може и да си танцува и да се натиска...Но за жалост тя ти казва "Позволи ми от време на време да се натискам с друг"...Няма как да стане. Ако и го позволиш ставаш глупак...Ако отложиш ще го направи рано или късно зад гърба ти. Е виж...Може и да е моментен изблик на емоция афектиран от приятелките и. След ден 2 да се нормализират нещата (в което се съмнявам). За жалост живота ме научи че всеки изневерява...Просто някои го правят по интелигентно...Други се дънят и излизат виновни пред обществения морал.

Лек ден ти желая и успех.

Greets
MBF

anonymous708973
05-13-2012, 08:17
Лошото е че ако просто и се ходи на дискотека щеше да те вземе с приятелките си и ще може и да си танцува и да се натиска...Но за жалост тя ти казва "Позволи ми от време на време да се натискам с друг"...

Точно. Това е идеалният вариант.
Но тя не го обмисля така и рано или късно ще поиска друг... полов орган. (да бъдем възпитани)

MBF
05-13-2012, 08:34
"Другите ходили вчера на дискотека натискали се с някви.." (аз се почуствах малко гадно) да е свободна и да може да прави каквото си иска, сещате се, когато отидеш в дискотеката да можеш да правиш каквото си, да танцува с когото си иска и да се целува с когото си иска

Тя ти го казва индиректно...Това е контекста на изказването.


"Другите ходили вчера на дискотека натискали се с някви.." --> Аз не бях там, пропуснах нещо.

"да е свободна и да може да прави каквото си иска, сещате се, когато отидеш в дискотеката да можеш да правиш каквото си, да танцува с когото си иска и да се целува с когото си иска" ---> Искам и аз.


И да с нея съм още...Но там обстоятелствата са други...Има качества които си заслужава да задържиш. Но от нея нейна издънка вниманието ми не е само за нея...

ivcheto0o
05-13-2012, 08:46
Искате различни неща.Ти искаш сериозни отношения,на нея и се живее.Щом обмисля тези нещо може би е склонна да направи нещо (най-вероятно зад гърба ти).А и щом ще заминава в друг град,нова обстановка,приятели и т.н. и без теб или ще прави нещата зад гърба ти или ще те остави и ще си се наживее.За 4 години всичко ще се промени и двамата няма да сте същите,но ако ви е писано да сте заедно все ще намерите път обратно един към друг.

SuNsEt
05-13-2012, 08:49
Според мен тя още не е стигнала до това да иска сериозна връзка с взаимно бъдеще.Разбирам я много добре,обича те,не иска да те нарани и тн ,но същевременно нещо в нея и казва,че едва ли не си пропилява младите години с теб.Иска и се да е бурна,да си прави каквото реши...да има Онзи вид свобода-без гадже.И ...между другото това,че сте си първите не означава,че ще сте си последните,запомни. Едно време бившият ми(с който ми беше 1вия път) каза сам "Обичам те и се радвам,че аз съм ти първия,но на теб някой ден ще ти се прииска да пробваш и с някой друг,а тогава какво ще правим?".
Още не се е наживяла,а да не говорим,че и предстоят нови неща като кандидатстване,уни,колеги ,нови запознанства и тн... Ужасно гадно е,знам. Просто говорете на тая тема и се разберете.

marilyn
05-13-2012, 08:52
Струва ми се, че въпреки години те ви... мислите някак по детински, предполагам заради липсата ви на опит.
Това, което попита относно дали ако 4 години не сте заедно ще имате шанс да се съберете след това-не! За 4 години не знаеш колко много ще се промени и твоя и нейния живот. Ще срещнете нови хора, нова любов, какво ли още не...
Иначе приятелката ти до една степен мога да я разбера. Аз също съм на 19, но съм мн свободолюбива, това е една от причините, поради която не мога да имам сериозна връзка- обичам да си правя каквото си искам ии не искам да наранявам други хора. Ясно е, че на 19 й се живее, то сега й е времето... явно наистина те обича, иска да е с теб, но просто като гледа приятелките си й е иска и тя да има някоя вечер, в която да си флиртува с някой в дискотеката или да се забие с някой на някой купон... винаги забраненото е най-сладко.

ICETTT
05-13-2012, 09:05
И според мен не може да сте 4год. разделени и след това всичко да е както преди! Все пак не е невъзможно, но в такъв момент от живота е доста трудно. Имам предвид, че тя е на 19. Повечето хора на 19 още не знаят какво искат. Все пак живота е пред нея (и пред теб), но ще бъде малко странно другите да ходят напред назад с гаджетата си, а тя да стои сама и да мисли за теб....
ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ И ВЯРВАМ, ЧЕ ЩЕ НАМЕРИШ НАЙ-ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ И НЕ ЗАБРАВЯЙ, ЧЕ ДОРИ И ДА СКЪСАТЕ ЖИВОТЪТ Е ПРЕД ТЕБ И ЩЕ СРЕШНЕШ ОЩЕ МНОГО МОМИЧЕТА ПО ПЪТЯ СИ! УСПЕХ :)

sunn1
05-14-2012, 09:51
По-добре се разделете, така всеки ще има право на избор. Човек трябва да изживее младините си както иска, а не да стои вързан за някого само, са да не го нарани. Ако момичето те обича и след 4 год ще се върне