PDA

View Full Version : Мразя ги!



___mimity___
05-13-2012, 08:39
Става въпрос за мускулите на ръцете ми. Момиче съм, определно имам стегнато тяло , обаче бицепсите ме побъркват. Правят ръката ми дебела в отпуснато състояние, а всъщност съм убедена , че е така , заради мускула. Като стягам ръката , не е кой знае колко изразен,но просто ме дразни. На лявата ръка е също така, но определно там не е толкова изразен. Нямам си абсолютно никаква представа защо се получи. Моля Ви, кажете ми ,че има някакъв начин да ги намаля поне малко. Може да ви се струва абсурдно, но според мен , все има някакъв начин.Моля Ви без да ме нападате, искам сериозни и точни отговори.

пAteNцЕ
05-13-2012, 17:05
ми не знам честно казано си направила мускулна маса вместо само да държиш стегнато...знам ли просто намали упражненията пък и ако си по-здравичка(тип ябълка) в ръцете няма как да чакаш да са тънки и елегантни

Verminaard
05-13-2012, 17:07
Tип ябълка,а? А ако е тип патладжан на мусака ли ще я правим?
:razz:

пAteNцЕ
05-13-2012, 17:09
Tип ябълка,а? А ако е тип патладжан на мусака ли ще я правим?
:razz:

да ще стане вкусна :cool:

___mimity___
05-15-2012, 14:41
Моля ви наистина за сериозни отговори , защото наистина се дразня,че не са така , както искам. Е да , няма перфектени хора.. Многоо искам да са по-слабички. Аз съм с нормално тегло и определено не съм дебела, относно мускулната маса , си нямам идея как съм се сдобила с нея, да наистина тренирах танци няколко години, но чак така да са .. :X

scrooper
05-15-2012, 17:35
Ами не вдигай гирички, не прави лицеви опори и не се подпирай на ръцете си :р Ако и без това не правиш такива неща, просто ги приеми- явно ти е такава структурата, а и в пубертета винаги някоя част на тялото изглежда съмнително, но после се оправя от самосебеси :)

SweetySmallDevil
05-15-2012, 17:44
имам супер много познати, които тренираха танци, в момента в който спряха, станаха буквално огромни ... предимно ръцете и талията .. не знам защо така се получи, но факт е, че никоя не остана слаба, както беше докато тренираха ...

___mimity___
05-15-2012, 20:14
Добре :) Благодаря ви много на всички :) Дано с мен не стане така и дано след пубертета да се оправят :)

MaLkaTa_LaDy
05-16-2012, 03:42
Според мен диета, но правилна. За да свалиш само мазнината и ще остане мускула. Другото, което съм чувала е, че когато прекалиш с кардиото тялото ти започва да гори мускули. Не съм го изпробвала.
Иначе те разбирам. Аз имах такъв проблем с прасците, но при мен просто нямаше момент, в който да не тренирам нещо. След това си направих травма, стигна се до операция и по този начин доста време не си натоварвах краката почти и малко ми спадна мускула.

___mimity___
05-16-2012, 15:32
Мдам. То е ясно,че имам и малко мазнинки. Но сега пък си нямам представа каква диета трявва да спазвам.. И все пак аз преди не съм тренирала нищо с ръцете.. Още се чудя от къде така се получи..Да , тренирах танци, но въобще не ми се вярва да е от това.. И все пак случилото се - случило. Сега ако някой ми каже правилна диета и някакви упражнения за свалянето на мазнините от ръцете , наистина ще бъда много благодарна! :)