PDA

View Full Version : Диети??



mimiii15
05-13-2012, 14:56
Моля, помогнете. Аз сам момиче на 15 и реших да отслабна първоначално карах само на кисело мляко и ябълки. Като сутрин пиех прясно мляко, на обяд една ябълка а вечер кисело мляко една кофичка от 0,1% масленост. За около 5 дена свалих 3 кг.
Продължих да ям по същия начин, но след около 3 дена започнах да ям само вечер по една ябълка и накрая си загубих и апетита. И стана така, че за 9 дена свалих общо 6 кг. Сега пия само вода, но не искам да гладувам защото знам, че после ще си върна килограмите. Също така започвам да усещам глад, но не ми се яде и после започва да ми става лошо. Моля ви, кажете диета която ви е помогнала и сте доволни от нея. Също се опитах да тренирам да почна да бягам, но ми ставаше лошо и имах чувството, че ще падна и за това само ходех.

DownloadVirus
05-13-2012, 15:20
Идва лятото и почват самоубийствата.. Яж нормално и почвай да спортуваш.. На 15 години съвет за хранителни режими няма да ти давам..

SisiStrange
05-13-2012, 15:24
Не се прави така... Ще се убиеш. Това, което правиш е ужасно вредно. Диетата не значи да не ядеш нищо, а да ядеш здравословно и да водиш активен живот. Нищо чудно, че ти прилошава като се опиташ да тичаш. Аз се чудя как не ти прилошава, докато седиш. Уважавай си здравето.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101375.0 Тук има голям избор.

Точно определена не мога да ти препоръчам тъй като никога не съм спазвала специална диета. Винаги, когато ми се прище да смъкна нещо, просто започвам да спортувам малко повече и става.

anonymous708973
05-13-2012, 15:31
след около 3 дена започнах да ям само вечер по една ябълка и накрая си загубих и апетита.
Сега пия само вода, но не искам да гладувам

А тая глупост с ябълката не е гладуване, така ли?

MissShine
05-13-2012, 17:29
Сега ти пиеш вода, а утре (недай си Боже) някой може да идва да те прелива, ако продължаваш така!!! Чудя се как си издържала толкова много време само на вода и ябълки... Айде стегни се, голяма си, за да правиш такива глупости! Отслабването става бавно и постепенно, за да е трайно. Започни да спортуваш и да се храниш нормално (надявам се, че за теб нормално не означава 2 ябълки и 3 моркова на ден примерно) .

Извинявам се за грубото си изказване...

DownloadVirus
05-13-2012, 18:19
Днес си черноглед ,а утре се опулиш като слънчоглед :D

marilyn
05-13-2012, 18:39
Позната ми е тая история, като бях на 12-14 и аз правех такива неща... по улиците ми причерняваше и ми се виеше свят, щото постоянно бях на някакви такива диети. После казах край... и сега съм много по-добре.
Съветвам те да потърсиш някакъв хранителен режим, който да има включена разнообразна храна. Ти си на 15, развиваш се в момента, не можеш да караш на ябълки и прясно мляко. Знаеш ли колко бели можеш да си направиш?

MissShine
05-13-2012, 18:47
Днес си черноглед ,а утре се опулиш като слънчоглед :D
"Днес кажеш здравей, утре някой те опей." ... ;D

BreakingDawn
05-14-2012, 14:44
^ :D :D :D :D
Понякога се чудя къде са родителите ви...Не разбрахте ли,че не става с диети,а със здравословно хранене! И спорт

scandalousLady
05-14-2012, 15:13
Спортувай, не гладувай.