PDA

View Full Version : Наркотици



stasyty
05-13-2012, 22:56
От 2 години всеки път когато излизам на дискотека взимам наркотици (предимно кокаин защото си мисля че е по малко вреден :D ) Не искам ! Дори имах период 2 или 3 месеца не бях излизала изолирах се от приятелите си,след това отново почнах да си излизам и всичко е както преди.Дайте ми съвет как да не посягам към наркотиците ? Винаги когато излизам си казвам че не искам и няма да взема ,но винаги става така че се подхлъзвам :(

wopbabalubop_
05-14-2012, 18:29
Кокаина е един от най-вредните наркотични вещества!!!! Изобщо не е безобиден... според мен не си попаднал/а на подходящите приятели...а и трябва да имаш малко воля... щом не иска- НЕДЕЙ! Има безброй по-готини начини да се чувстваш добре и да си "готин" . Може би си мислиш, че съм някоя 40 годишна леличка, но всъщност съм на 16 и не мога да те разбера. Аз лично никога не съм и не мисля да пробвам каквито и да е вредни неща, камоли наркотици.... Така че мисли за бъдещето си, а не за някакви тинейджърски истории, купони и т.н. :) Съвет...съвет.. може би, когато видиш, че приятелите ти се друсат и те канят, просто им кажи, че днес ще пропуснеш и това е, ако са ти истински приятели няма да ти правят проблем. :)

FeelingLikeAghost
05-14-2012, 18:56
Кокаина е един от най-вредните наркотични вещества!!!! Изобщо не е безобиден... според мен не си попаднал/а на подходящите приятели...а и трябва да имаш малко воля... щом не иска- НЕДЕЙ! Има безброй по-готини начини да се чувстваш добре и да си "готин" . Може би си мислиш, че съм някоя 40 годишна леличка, но всъщност съм на 16 и не мога да те разбера. Аз лично никога не съм и не мисля да пробвам каквито и да е вредни неща, камоли наркотици.... Така че мисли за бъдещето си, а не за някакви тинейджърски истории, купони и т.н. :) Съвет...съвет.. може би, когато видиш, че приятелите ти се друсат и те канят, просто им кажи, че днес ще пропуснеш и това е, ако са ти истински приятели няма да ти правят проблем. :)

Недей да казваш голяма дума, аз примерно бях най- асоциалното същество на света, като чуя че някой е пил бира и вече го смятах за най- пропадналия, за цираги и наркотици да не говорим, учех по цял ден, до 13 годишна си играех с куклички, на криеница и т.н. И ето ме година- две по-късно, на амфети с някви депресии и паранои предизвекани от тях и тревата. Като се замисля каква ми беше мнението преди за тея глупости и до къде стигнах съм направо изумена. Иначе честно казано и аз не мога да ти помогна, зашото съм в същото положение само че с амфети, не мога да ги спра. Разбирам те напълно, и аз се лях изолирала така за определено време и стана по- зле. Запознай се с нови хора, започни някакъв спорт, намери си хоби- рисуване/фотография/.. Намери се някакво вдъхновение да се промениш, ако продължаваш така ще си провалиш бъдещето, прави се планове какво ще правиш след години( университет, колеж..) и си намисли как да ги реализираш, нещо такова. Дано да се оправиш :)

Отвратиловка
05-15-2012, 22:08
Абе я си гледай кефа и тва е. Остави 16 годишното момиче с предрасъдаци на 40 годишна лелка и си гледай кефа докато тя ходи на парти при баба си и се забавлява четейки любовни романчета. Опитай от всичко! Не е нужно да го ползваш месеци или години наред. Заради такива лелки независимо на колко години като wopbabalubop_ има такива глупости написани за наркотиците, че едвали не ще убиеш ваще след като си направиш една помпа. Те и затова изглежат леко смотани със "зрелите" си изказвания на компетенция. Хора, които никога не са се забавлявали по начин по който е по-нестандартен спрямо възгледите на "общоприетото".

Иначе ако толкова се друсате с твойте аверчета, просто им предложи да смените наркотиците ;) Дайте го 1 - 2 седмици на алкохол и джойнт, после добавете и коката и вижте как ще сте след месец. Ако не спре желанието пиши пак ще ти дам друга рецепта.

Да не забравим минимум по 3 до 5 кутии цигари на 3ма човека!

thea
05-26-2012, 13:37
спорта, според мен, би ти помогнал най-много :) ...не само, че изграждаш воля, ами и ще се откъснеш от тази компания, която явно те дърпа надолу .. просто намери спорт, в който да влагаш цялата си енергия и страст .. ии такам :)) ..или пък, ако не обичаш да спортуваш изобщо, намери си някакво друго занимание като рисуване, музика ..не знам ..някакви таланти нещо, нямаш ли ? ..или живота ти е от кварталните кафенета в дискотеката и после пак в кафето ? .. ;)

xveniit0x
06-10-2012, 22:32
И аз мисля, че е добра идея да смените.. Пробвайте на коз.. На алкохол.. И малко по малко забравете кокаина ;) Имай воля.. И покажи на приятелите си, че го можеш. Когато видят, че ти го можеш ще го направят и те.

tuzaro
06-12-2012, 16:51
само гледай като ти свършат парите за бело да не почнеш да гониш капка по станиол че тогава става лошо

daniellaaabg
06-13-2012, 21:11
всеки минава през това .. дори и да говори аз не бих направил/а еди кво си ... имам приятели , които доста често ползват такива неща .. и аз преди време излизах в такава компания .. но си намерих свястно момче , което да ме отдръпне от подобни неща , и да ти кажа МНОГО МИ Е ДОБРЕ .. спрях да се набутвам в някви филми , където не ми е мястото ,, не си струва .. аз бас ловя , че ако си намериш , човек който да е до теб и спреш да излизаш с дадената компания ( поне не толкова често) , ще забравиш за всички тези неща : ) успех

InnoraX
06-13-2012, 23:22
Има ли желание, начин се намира. Няма не мога, има не искам, а така да висиш по форумите и да хленчиш че не можеш, няма да стигнеш до никъде. Взимал съм, зарибявал съм се, знам какво е и мога да ти кажа, че въобще не е толкова сложно, колкото си мислят всички. Това не е хероин или метамфетамин, а кока. Триеш номерата на дилърите, спираш да излизаш с хора които употребяват и се стараеш да мислиш позитивно, за каквото и да е.
К'во толкова сложно има?

stasyty
06-15-2012, 00:46
Благодаря ви за съветите! Имам си хобита... ние обичаме да се забавляваме не само като смъркаме хаха но това е едно от нещата които правим най често :(
как да зарежа приятелите си ..!?...:Х

Joc
06-15-2012, 00:56
10 букви нема пишем такива ралти начи

stasyty
06-19-2012, 11:34
ми не пиши кой те кара :D

Rado Shisharkata
06-20-2012, 20:19
Бялото е номер 1,ескласата на забавлението

DS
06-21-2012, 02:34
И аз мисля, че е добра идея да смените.. Пробвайте на коз.. На алкохол.. И малко по малко забравете кокаина ;) Имай воля.. И покажи на приятелите си, че го можеш. Когато видят, че ти го можеш ще го направят и те.
Този коментар ми хареса! "Спри да шмъркаш почни да се напушваш или напиваш!"
И на истина ли мислиш, че ако група от 6 души, 1 спре да пуши и останалите 5 ще откажат цигарите?! Силно се съмнявам!


Дайте ми съвет как да не посягам към наркотиците?

Имам си хобита... ние обичаме да се забавляваме не само като смъркаме хаха но това е едно от нещата които правим най често :(
как да зарежа приятелите си ..!?...:Х

Да си изкажа и моето мнение...
За мен това беше просто етап от живота ми /амфет, кока, пико и екс/! След това просто ми се наложи да сменя средата и сега взимам 2 пъти в годината :D
Извода е, че ако искаш да спреш дрогите просто си смени компанията! Как ще го направиш ти си решаваш!
Аз лично ако бях на твое място нямаше да късъм отношенията си с тия приятели, просто ще излизам само веднъж месечно с тях на парти! Веднъж месечно няма да ти се отрази нито физически, нито психически, нито финансово!