PDA

View Full Version : когато е с презерватив : )



ninaa12
05-13-2012, 23:51
Здравейте... искам сериозни и точни отговори че много се обърках. Няма значение на колко гоидни съм сега ще почнете ооо как може на толкова години... бля бляяя. Нищо нямам намерение да правя ако това си мислите просто държа нещата да са ми ясни. Обърках се и искам разяснение. Прекъснатия полов акт-това е секса без презерватив когато мъжа изкарва пениса си от влагалището преди да свъши и т.н да но преди това се изпуска една течност ... сега за по набързо го пиша която също съдържа сперматозоиди и пак има шанс от забременяване и т.н това ми е ясно сега секса с презерватив ... искам да питам има ли значение дали когато момиче и момче го правят с презерватив момчето ще свъши в момичето или извън него? Дали ще свърши в него или ще си изкара пениса с нахлузения презерватив и внимателно ще свърши извън момичето? Моля ви кратко и ясно само това ме интересува? :)

DragonLady
05-14-2012, 00:18
Щом е с презерватив преспокойно момчето може да си свърши в момичето. Фал като изтичане на сперма и тн. може да стане само ако презерватива се скъса, изхлузи се, или протече, което обикновено е следствие от неправилно поставяне.

ninaa12
05-14-2012, 07:09
Да но ако е с презерватив и ако момчето иска да свърши извън момичето и си изкара пениса и т.н и след това свърши ИЗВЪН момичето това има ли нещо общо с прекъснатия полов акт ?

Тарикатче
05-14-2012, 07:24
Възможно ли е да си толкова ТЪПА......

DisappointedDreamer
05-14-2012, 07:25
Не, няма нищо общо.

marilyn
05-14-2012, 08:14
Щом е с презерватив преспокойно момчето може да си свърши в момичето. Фал като изтичане на сперма и тн. може да стане само ако презерватива се скъса, изхлузи се, или протече, което обикновено е следствие от неправилно поставяне.

десет букви

DragonLady
05-14-2012, 13:08
Да но ако е с презерватив и ако момчето иска да свърши извън момичето и си изкара пениса и т.н и след това свърши ИЗВЪН момичето това има ли нещо общо с прекъснатия полов акт ?

Не!!! Прекъснат полов акт се казва, когато се прави секс без презерватив или други контрацептиви!!!

edDinstVenNa
05-14-2012, 13:27
има ли значение дали когато момиче и момче го правят с презерватив момчето ще свъши в момичето или извън него?

абсолютно никакво значение няма :)) е естествено както вече ти казаха ако не е поставен правилно може да стане фал но по принцип няма проблем да свърши така ;)

dream1707
05-14-2012, 14:34
Възможно ли е да си толкова ТЪПА......

Ти пък щот си много остър .. Момичето иска просто да се образова, явно е малка, което е похвално... щото няма да стане поредната куха бременна тинейджърка

anonymous708973
05-14-2012, 19:56
С презерватив може да свърши и вътре, и вън. Няма общо с прекъснатия полов акт (сама си го обяснила доста добре).
:)

ayaska
05-16-2012, 18:53
Във връзка с темата искам да попитам следното: ако момчето използва презерватив и свърши в момичето има ли начин да се разбере дали презервативът се е скъсал по време на акта? Смисъл усеща ли се или трябва да се проверява от време на време?

anonymous708973
05-17-2012, 07:36
След като си свърших, отиваш и го пълниш с вода. Ако тече от някъде - скъсан е.