PDA

View Full Version : Помогнете ми мноооого е ВАЖНО!!! ;(



boboncheto0o955
05-14-2012, 13:21
Значи...оххх откъде да започна..?
Аз сън ма 16години. Правих секс с момче за първи път, когато беше акта не ме болеше кой знае колко (нормални количества). Но след това, някъде след 2/3часа ми се ходеше до тоалетна и когато уринирах страшна и непоносима болка.
Казах си ми то сигурно при много момичета когато правят секс за пръв път ги боли, но не! Това продължи една седмица, като болките понякога бяха поносими, а понякога НЕПОНОСИМИ и усещах парене. Много неприятна болка.
Споделете мнения. Да не би, да е нещо съвсем нормално и при вас да е така.... ааа и забравих още нещо. Когато уринирам, урината ми не е бистро жълта както трябва, а е тъмно жълтеникава такава и не е бистра както преди.
Ако отида на гинеколог те дали ще разберат дали съм девствена или не. Благодаря ви предварително! :)

error92
05-14-2012, 14:22
Иди, какво ти пука дали ще разбере...важното е да се оправиш :)

Leticcia
05-14-2012, 14:25
Би трябвало да разберат, все пак са специалисти....наистина важното е да се оправиш ;)

Anonys
05-14-2012, 14:27
Може да те е заразил с нещо :(

boboncheto0o955
05-14-2012, 18:13
Оххх не знам, защото и майка ми ще идва с мен и гинеколожката ще разбере ли дали съм девствена. То нали ти има различни видове ципи. Някой изглеждат все едно си правил секс, но всъщност си девствена. оххх не знам много се притеснявам да не разбере майка ми ;((( какво да правя пък и вече записахме час!

mariana90
05-24-2012, 12:32
майка ти няма да влезе с теб в кабинета а гинеколога е длъжен да се съобрази с твоето мнение, най-добре е да отидеш влизаш сама и казваш на гинеколога че не искаш майка ти да знае че не си девтвена след като свърши прегледа може да поканиш майка ти в кабинета за да разбере какво ще ти изпишат :)

kalpazanka
05-24-2012, 14:35
Аз пък съм сигурна, че ще отнесете бан заради диагнозите.

lubovvv
06-02-2012, 19:16
Аз пък съм сигурна, че ще отнесете бан заради диагнозите.
Да, сигурна съм, и то не защото ей така ми е скимнало, а защото съм била свидетел на такъв случай. Моя близка роднина беше по същия начин и отиде на гинеколог и той и каза точно това. Точка

kalpazanka
06-03-2012, 08:04
След като аз не си позволявам да поставям диагнози и спазвам правилника, значи и вие няма да го правите.

lubovvv, кое точно не разбра от това:14. Да НЕ публикуват мнения или теми, в които се посочват лекарски диагнози или се преписват лекарства!
Изключение правят хранителни добавки, витамини и лекарствени препарати, които не могат да навредят на организма при приемане. (Пример: Аспирин, Ефералган, Аналгин, Нурофен и т.н.)
Подобни нарушения ще бъдат модерирани или изтривани по преценка на модераторите!

Като се дипломираш, ми пиши на ЛС номера на дипломата си. Точка.