PDA

View Full Version : Малко помощ ?



BeeKeeper
05-14-2012, 13:29
Привет и от мен! 'Начи... Пак се влюбих в бившата. Последно бяхме заедно преди около година. Само че не знам дали ме харесва... Казах на една приятелка да я пита–каза, че е свободна в момента, но дотам. Гледам я, че се върти около едни пичове, казва колко зле били, ама продължава... Нз вече какво да правя... Дали ако я питам и пак да стане резил? :D Какви са вашите мнения? Благодаря предварително! :)

DisappointedDreamer
05-14-2012, 13:30
Е, помотайте се заедно малко, увери се че наистина я харесваш. Ако тя покаже някакви симпатии към теб, то тогава я покани да излезете.

Ако сега я попиташ, шанса тя да те отреже е огромен.

Torn
05-14-2012, 13:52
Бившите си остават бивши, дори да има чувства и т.н. е имало причина нещата да се прецакат ... така че next :)

BeeKeeper
05-14-2012, 13:58
Мии... Днес гледах да се въртя около нея... Може би ще прозвучи тъпо, но как да разбера, че има чувства към мен? :D То се подразбира, ама все пак! :D

scandalousLady
05-14-2012, 14:36
Ми покани я да излезнете ?

BeLoved
05-14-2012, 14:39
Докато ти мислиш , че си заслужава давай :)

Привет и от мен! 'Начи... Пак се влюбих в бившата. Последно бяхме заедно преди около година. Само че не знам дали ме харесва... Казах на една приятелка да я пита–каза, че е свободна в момента, но дотам. Гледам я, че се върти около едни пичове, казва колко зле били, ама продължава... Нз вече какво да правя... Дали ако я питам и пак да стане резил? :D Какви са вашите мнения? Благодаря предварително! :)

Torn
05-14-2012, 14:54
Покани я да излете някъде.. но не прекалявай с привързването. Това че сте излезли пак не значи, че сте пак заедно, така че и давай да диша и не прекалявай с вниманието към нея :)

BeeKeeper
05-14-2012, 14:57
Не съм казал, че сме излизали. Пък и ако й кажа, че искам да излезем ще е малко странно... :)

SmilezZz
05-14-2012, 16:21
Щом сте бивши, значи има защо. Струва ли си да отваряш и да се дълбаеш в стара рана?

Burn94
05-14-2012, 18:51
Щом сте бивши, значи има защо. Струва ли си да отваряш и да се дълбаеш в стара рана?

Именно това щях да кажа и аз! Веднъж я направих тая грешка и да стана работата само че първия път с нея се бяхме разделили съвсем човешки и успяхме да запазим г/д някво приятелство , а след втория нещо ми е трудна за гледане чак :)

In*The*Face
05-14-2012, 20:00
Това че са бивши има значение според ситуацията. Има десетки примери за бивши, които са настоящи от 1000 години. Понякога първият път не се получава, а вторият е повече от прекрасен. Зависи от мноооого неща.

И не, няма да е странно да я поканиш да излезете, да се поразходите, да поговорите. Това са нормални човешки взаимоотношения между нормални хора. От тук натам ще прецениш как да продължиш според ситуацията.