PDA

View Full Version : Бъдещи мечтии



NewYork_girl
05-14-2012, 17:51
Здравейте!
Искам да чуя вашите невероятни мечти за бъдещето и защо искате те да се осъществят.

faithh
05-15-2012, 10:20
Искам целувка под Айфеловата кула :D (колкото и глупаво и детско да звучи е така) :D Или поне да отида до Париж :)

In*The*Face
05-15-2012, 11:40
Аз нямам мечти, а желания. И разликата е огромна в моите разбирания. Едно от желанията ми е да посетя 6-те чудеса на Света. Едно от тях съм виждала ...

NewYork_girl
05-15-2012, 12:24
Това е една и от мойте мечти, много искам някой ден да видя Париж и Ню Йорк! :))

NewYork_girl
05-15-2012, 12:33
Аз нямам мечти, а желания. И разликата е огромна в моите разбирания. Едно от желанията ми е да посетя 6-те чудеса на Света. Едно от тях съм виждала ...

Наистина е хубаво, че имаш по-различни разбирания от другите, такаа, сега до темата,Кое от 7те чудеса на света си посетила? :)

summerxtime
05-15-2012, 12:38
Хаха мечтата ми е да съм модел на VS ... СЯКАШ НЯКОГА ЩЕ СТАНЕ :D:D:D:D:D Ама е хубаво да си мечтае човек де. :) :D

In*The*Face
05-15-2012, 12:41
Бях в Индия и посетих Тадж Махал.

NewYork_girl
05-15-2012, 13:08
Хаха мечтата ми е да съм модел на VS ... СЯКАШ НЯКОГА ЩЕ СТАНЕ :D:D:D:D:D Ама е хубаво да си мечтае човек де. :) :D

Смятам,че това наистина може да се случи!Направи нещо,ако толкова много го желаеш :) :D

NomNomNom
05-15-2012, 14:20
Да съм CCAr, или поне CCIE ( routing & switching - service provider ) :D, да съм на академична длъжност във фми на су (гл. асистент, доцент, професор :Д ), да разработвам някакви протоколи в сътрудничество от хората в ietf, да имам влияние в образователната система, да си имам компания, имплементираща мрежови решения, всички около мен да са живи и здрави.
Да осиновя деца, да имам 50+ котки вкъщи, да се самоубия накрая.

NewYork_girl
05-15-2012, 15:33
Да съм CCAr, или поне CCIE ( routing & switching - service provider ) :D, да съм на академична длъжност във фми на су (гл. асистент, доцент, професор :Д ), да разработвам някакви протоколи в сътрудничество от хората в ietf, да имам влияние в образователната система, да си имам компания, имплементираща мрежови решения, всички около мен да са живи и здрави.
Да осиновя деца, да имам 50+ котки вкъщи, да се самоубия накрая.

:D :D Тоооолкова ми хареса това,което написа...това се казват планове за бъдещето! Само не се самоубивай! :D :)

ch0c0late44
05-15-2012, 17:33
Аз мечти имам доста,ама имам някаква параноя че ако ги напиша някъде/кажа на някого няма да се сбъднат 8-)

ledenakrasota
05-15-2012, 17:59
оф...

Искам да бъда почти всичко. Спрях да пиша, но вече имам проблясъци наново и ще хващам перото. :-D Да напиша книга, да продължавам да радвам хората, да направя някои промени като добри сиропиталища и улици без дупки. :D Да бъда финансово независима, да отида във Венеция, Рим, Флоренция, Верона, Индия, Мадрид, Париж, пирамидите в Гиза, Пекин, мистериозни места в Япония, Испания, Южна и Америка, Азия. Да имам по-добра представа от световните езици. Да пътувам много. Да посетя всяко едно кътче, което съм изследвала и да направя свои открития. :-) Да намеря тялото на А. Македонски или Дракула, Да винчи. Болен мозък съм! :( Като малка мечтаех да имам много пари, за да нямам затруднения, когато помагам на деца с нужда от трансплантация на даден орган. Исках да им дам своите такива. :D Искам да имам голямо и щастливо семейство. Човекът до мен да ме обича многооооооооо. <3 Да имам куче, котка и т.н. Да изживея незабравими мигове като по любовните романи. Да се запозная с Далай Лама, Анджелина Джоли, Брад Пит, големите имена в науката и историята. Искам да посетя светите места на повечето световни религии. Да направя шокиращо откритие за нас, българите. Да сме живи и здрави! Да има по улиците повече усмивки! Да бъда много прегръщана от хора, които ми желаят доброто. Да мога да подпомогна с каквото мога приятелите си, защото са всичко за мен. Да имам време да изчитам повече литература. Да направя колкото се може повече щастливи някои хора. Да напиша все някого някоя от композициите си и да я оркестрирам.

Ох, все изпускам и забравям най-важното, затова обобщавам. :)

NewYork_girl
05-16-2012, 12:19
оф...

Искам да бъда почти всичко. Спрях да пиша, но вече имам проблясъци наново и ще хващам перото. :-D Да напиша книга, да продължавам да радвам хората, да направя някои промени като добри сиропиталища и улици без дупки. :D Да бъда финансово независима, да отида във Венеция, Рим, Флоренция, Верона, Индия, Мадрид, Париж, пирамидите в Гиза, Пекин, мистериозни места в Япония, Испания, Южна и Америка, Азия. Да имам по-добра представа от световните езици. Да пътувам много. Да посетя всяко едно кътче, което съм изследвала и да направя свои открития. :-) Да намеря тялото на А. Македонски или Дракула, Да винчи. Болен мозък съм! :( Като малка мечтаех да имам много пари, за да нямам затруднения, когато помагам на деца с нужда от трансплантация на даден орган. Исках да им дам своите такива. :D Искам да имам голямо и щастливо семейство. Човекът до мен да ме обича многооооооооо. <3 Да имам куче, котка и т.н. Да изживея незабравими мигове като по любовните романи. Да се запозная с Далай Лама, Анджелина Джоли, Брад Пит, големите имена в науката и историята. Искам да посетя светите места на повечето световни религии. Да направя шокиращо откритие за нас, българите. Да сме живи и здрави! Да има по улиците повече усмивки! Да бъда много прегръщана от хора, които ми желаят доброто. Да мога да подпомогна с каквото мога приятелите си, защото са всичко за мен. Да имам време да изчитам повече литература. Да направя колкото се може повече щастливи някои хора. Да напиша все някого някоя от композициите си и да я оркестрирам.

Ох, все изпускам и забравям най-важното, затова обобщавам. :)

Много ми хареса това, което си написала! :)

ledenakrasota
05-16-2012, 13:01
Много ми хареса това, което си написала! :)

Мерси! :oops:

Furious?
05-16-2012, 14:15
Нямам мечти - моите желания са неща ,които се случват в близкото бъдеще.Следващото е да си намеря момиче , което ще се впише в критериите ми

Tikche
05-16-2012, 21:00
Ако ме питате и искате бърз отговор бих казала мечтая си да довърша последния етаж от къщата ни, където да преместим да живеем с годеника ми, без да трябва да делим с други хора етажа, но подсъзнателно си мечтая за едно детенце, което да запълва този на пръв поглед празен етаж и да изпълва душата ми с радост. За жалост наричаме ги мечти, понеже са просто мечти и трудно стават реалност.