PDA

View Full Version : Свършвам бързо..



peugeotspeedfight
05-14-2012, 18:12
Здравейте..

Имам много кофти проблем,четох доста из форума,но не намерих отговора на въпроса си.Значи аз съм на 17 години,до сега не съм правил секс имам приятелка от 2 месеца и оная вечер стана така,че за малко щеше да се стигне до секс,но аз се оплесках много гадно и съм притеснен.Целувахме ме с приятелката си и тя започна да ми обарва х*я и аз нея,но свърших, и стана много кофти, бях много възбуден :(.Моля да не се подигравате с това,а някой да ми помогне с някакви съвети.Какво мога да направя за да задоволя приятелката си.Дали ще свършат работа тези презервативи на DUREX PREFORMA?Или нещо друго?А дали ще има ефект ако ударя две че*ии 1 час преди секса ?Просто съм много разочарован и незнам какво да направя. Моля някой да помогне.

granger
05-14-2012, 18:17
Нормално е. Преди да правите секс, евентуално ,може да си удариш една за отскок, след това по-бавно ще свършиш. Притеснението също играе голяма роля,затова го сведи до минимум.Казват ,че именно презервативите,които си споменал са по-тесни...не съм ги пробвала и не знам. Има лубриканти,които могат да забавят еякулацията.
Зависи обаче,хора използвали такива лубриканти споделят,че понякога не могат да свършват,защото намалява доста чувствителността.

PLEYGIRL
05-14-2012, 18:37
Тва си е гадно ... ,но наистина по добре си шибни една здрава ... ч... ии това е ..

marilyn
05-14-2012, 20:14
Ами съфорумници са споделяли, че от гореспоменатите Durex се случва да им спада... не знам и аз не съм пробвала с такива.

peugeotspeedfight
05-14-2012, 20:26
Това с чикията е добра идея,но не се знае кога точно ще се започни секса..Примерно ако направя преди 1-2 часа пак не върши работа :(

Torn
05-14-2012, 20:47
Пич поговори с нея за това. Не мисля, че ще има нищо против ако не за свирка поне, да ти удари една преди секса и после няма да имаш проблем :)

Tony032
05-14-2012, 20:54
Пич, като човек със Секс шоп бих те посъветвал да отидеш до такъв магазин и да търсъш презервативи LOng love с лубрикант за задържане или да си вземеш спрей за задържане DOOZ 14000 с Витамин Е,но във всички случай успокой "топката" всичко ти е в главата :) Успех! :)

peugeotspeedfight
05-14-2012, 21:11
Това DOOZ 14000 веднага ли действа и някой пробвал ли го е ? Иначе съм чел за него

Tony032
05-14-2012, 21:51
Да действа веднага пръскаш си малко на главата на члена от всичките му страни малко изтръпва но действа безотказно.Недостатъка му е ,че няма да може да ти прави френска.Цената му в повечето секс магазини е 39 лв. , на презервативите около 2лв/бр

peugeotspeedfight
05-14-2012, 21:58
А чувствителността на секса намалява ли?

Tony032
05-14-2012, 22:12
Това е идеята на спрея - да ти намали чувствителността на рецепторите по главата на пениса.Затова продължителноста на половия акт е по-дълга и доставя повече удоволствие на парньорката ти.

peugeotspeedfight
05-14-2012, 23:01
Това ще си го купя и ще го пробвам,а имали въжмоност изобщо да не свърша? И трябва ли да слагам презерватив след като си напръскам този спрей?

alchy
05-15-2012, 05:19
По-добре научи го да го контролираш, отколкото да ползваш разни лубриканти.. И да естествено, че със презерватив трябва да си!!

Да не казвам голяма дума, но моя съм го научил когато аз кажа тогава да свършва, мога за 5 мин мога и за 30 , мога и за 1 час , всичко се контролира от степента на емоцията и самия мозък..

anonymous708973
05-15-2012, 05:41
Ух, кофти.
Проблемът е в главата ти. Трябва да спреш да мислиш, че сексът е кой знае какво или че тя ти оказва висше благоволение, като си ляга с теб. Имаш приятелка, нормално е да правите секс. Не се превъзнасяй. След като свикнеш да мислиш по тоя начин и удариш една преди това, няма да имаш проблем.

dqdotomi
05-15-2012, 06:10
ПРАКТИКАТА...ПРАКТИКАТА... Всичко опира до практиката !Първо и задължително първо трябва да кажеш на момичето ,че направо те подлудява !"Толкова си секси,че немога да се удържа когато съм с теб !"Би трябвало да го приеме за комплимент !Даже може тя да ти помогне !Само,че трябва да имате на разположение доста време и усамотено място - например хотелска стая или празна къща.Вземете повече презервативи и ...ги използвайте!Като свършиш не спирай любовната игра ! Една или две минути почивка и почваш пак ! Не забравяй да обръщаш повече внимание на нея от колкото на себе си !
Според мен,това е рецептата ! Приятно ебане !

peugeotspeedfight
05-15-2012, 07:11
Като за начало мисля да взема този спрей и да видя как действа,защото не мисля,че ще се справя с тези начини които вие ми казахте за сега. Може,но след повече практика. Не искам отново да се изложа :( преди да започнем. Примерно когато усетя,че ще става нещо,отивам до тоалетна напръсквам си спрея на главичката,след това продължаваме любовната игра и като се почне вече слагам презерватива и действам.Това вариянт ли е?

reperw
05-15-2012, 08:35
пиши после как е минало ;)

IseeDEADbodies
05-15-2012, 13:05
Чисто психологически проблем, но до някъде е нормално да не можеш да се "удържаш". Още си на 17, не си правил секс до сега, най-вероятно и това е първото момиче с което си толкова интимен. Все фактори които оказват голямо влияние за крайния ефект. Моя съвет е следния, зарежи ги тия глупости, говоря за тия спрейове които по-горе ти предлагаха, според мен това са грешни пари хвърлени на вятъра. Главно поработи над психиката си, всичко е в главата ти. Все пак си трябва и практика. Следващия път когато си с нея и усетиш, че ще свършиш, поеми инициативата. Вместо тя да те пипа, ти пипай нея. Това с удрянето на "една" също не е лоша идея. Пък и дори да свършиш един път, какво ви спира да продължите ? В крайна сметка още си неопитен, с времето нещата ще се нормализират. Просто не прави драми от това, сигурен съм, че и приятелката ти не го прави. Пак казвам с времето и практиката нещата ще тръгнат в правилната посока. Успех !

peugeotspeedfight
05-15-2012, 15:21
пиши после как е минало ;)

Какво имаш предвид под това?

bReAk3R
05-15-2012, 15:32
Не прочетох мненията докрай, но мисля, че това което е написано е достатъчно, но все пак... От възбудата е нормално да се е случило това нещо, щом хем се целувате, хем има и физически контакт до половете.

reperw
05-15-2012, 16:53
Какво имаш предвид под това?

ми да видим дали спрея работи ;)

peugeotspeedfight
05-15-2012, 19:28
ми да видим дали спрея работи ;)


Няма ли някой, който го е ползвал да сподели ?

peugeotspeedfight
05-16-2012, 17:46
Никой ли не го е пробвал?