PDA

View Full Version : има ли шанс



cool_angel
05-14-2012, 18:21
Историята е следната - имам един познат, с който живеем близо и преди време малко след като се запознахме ми правеше намеци да отида да му правя компания, че не искал да заспива сам, аз 2 пъти му отказах, след това той ме покани на кафе и аз приех, ама не се обади и после каза, че бил на работа. Стана ми неловко и не писах повече, негов приятел започна да ни кани с тях пред къщата им и той си говори много с мен, приятелките ми казват, че ме харесвал, ама никога не ми е писал да излезем само двамата, събираме се често навън, ама никога не ме е канил като е сам. Мислите ли, че има шанс да направи нещо, или просто вече ме счита само за приятелка

Burn94
05-14-2012, 18:48
Ако наистина те харесва има шанс да направи нещо въпросът е КОГА?! Ей това преебава всичко да седиш и да чакаш да слезе някой от небето и да ти каже "Давай сега е момента да идеш при нея/него и да и/му кажеш ...." . Другия вариант е наистина да си във friendzone пространството ама какво да ти кажа не трябва да ти пука.

IseeDEADbodies
05-14-2012, 19:08
Той каза, че тя каза, че те са казали ? Ебати тъпото обяснение... И все пак :
От т'ва което разбрах.. защо трябва някой да ви е телеграфна агенция. Зашо трябва негови приятели да те канят от негово име, или прочие. Пък и в крайна сметка, ако толкова напираш, вземи инициативата. Звънни му (макар че вече е "пиши му") уж ей така да се чуете и в разговора просто подхвърли "Пууу днес/утре/в други ден/другата седмица/след сто години, нямам с кого да пия кафе, или нещо от сорта и т'ва е. То верно, че момчетата би трябвало да правим първите крачки, ама и ти може да му покажеш така "небрежно", че имаш интерес към него.

anonymous708973
05-14-2012, 19:24
Кой те харесва, че не разбрах? Въпросният или неговия приятел?

cool_angel
05-14-2012, 19:28
Кой те харесва, че не разбрах? Въпросният или неговия приятел?приятеля му харесва сестра ми :D

pitfall
05-14-2012, 19:30
^мда, и аз това не разбрах, и все пак бих ти казала ти да вземеш инициативата, щом той си бие пас ... ако стане - стане, ако не, поне ще си опитала ...

In*The*Face
05-14-2012, 19:54
Това какво казват приятелките ти няма никакво значение, важно е ти как го усещаш. Ако смяташ, че има тръпка, искра или каквото там му се казва - действай. Покани го ти, няма нищо страшно или нередно в това да поемеш инициативата.

Ilikeliljon
05-15-2012, 09:37
Хм, вече се обърках кой кого харесва и какво точно е станало

SmilezZz
05-15-2012, 12:39
Престани да вярваш на хорските слухове - той казал, ама оня казал. Хората обичат да си внушават и измислят най - различни неща, увери се сама, че това е истина. Пък и като толкова напираш - покани го ти, защо трябва да чакаш той пръв да поеме инициативата?