PDA

View Full Version : Кой да избера!



yoannna_play
05-14-2012, 21:06
Здравейте!!!Аз съм на 12 години.Тази учебна година се преместих в ново училище.И 2 момчета ме харесват.Единият се казва Георги другия Стефан!Те са от моят клас.И двамата ги харесвам и те мен и искат да съм им гадже.Георги е палав и би направил всичко за мен.Той е много симпатичен и е дребен на ръст!Стефан е малко по висок от мен,може да пее,добър е в училище,държи се добре с мен.Но няма да направи нищо за мен дори когато бяхме в парка аз го черпих със сладолед!И ви питам какво да правя при положение че и двамата ми пишат бележки в час и се държат много мило с мен?

WPotter
05-14-2012, 21:38
Само едно не разбраx - това,че си го черпила сладолед означава,че Стефан не е готов на нищо за теб? wtf..
Иначе помисли кой повече xаресваш. Малко гадно ги изброй момчетата,все едно са два "телефона" и се чудиш кой да си купиш,но както и да е..

bloodyfool
05-14-2012, 21:59
Бой до смърт. Най-доброто решение

wiiwa
05-16-2012, 11:41
да не ти казвам как се казва на момиче, което не може да избере между две момчета ... но аз мисля, че този, които те защитава и ти отдава цялото си внимание е по- добре. Но ако един от двамата е такъв, не мисля, че го заслужаваш ..

ParadOx
05-16-2012, 12:24
Мирише ми на як трол тука..

raror
05-16-2012, 14:58
Гледай TVD сезон 3 и ще разбереш какво да правиш :razz:
/На някои може да им допадне единия, на други-другия... така, че ние не може да ти кажем, но поне в предишните постове ти дадоха и някой друг съвет. :)

anonymousx
05-16-2012, 15:02
12 години? Смятай.

И аз преди 2-3 години си имах гаджета, но не пишех по форумите кой да си избера.
И много глупаво направи, като им каза имената.

Зависи от това кой ти е по - симпатичен и кой повече ти харесва. Ако ще ходиш с него, щото просто той те харесва, няма никаква полза от това. Връзка без чувства няма никакъв смисъл.
Също е и глупаво да мислиш, че някой би направил ВСИЧКО за теб. Това е доста силно изказване, не мислиш ли?

Аз лично бих избрала Стефан.
Заради един сладолед не бива да го отрязваш.

Съгласна съм с поста на wiiwa за такива като теб..

Vivid
05-17-2012, 18:06
Ти направо като по каталог ги избираш... Вярно че на 12 години е така, аз обаче не се водя от „профила“.
Решаващ въпрос 1 : Как ме кара да се чувствам?
Решаващ въпрос 2 : Как ни виждам заедно?