PDA

View Full Version : Какво да правя? :(



br0ken17
05-14-2012, 23:42
Проблема при мен е следния - преди 2 седмици бях на работата на най - добрия си приятел.. като си тръгнах от там се скарахме - но не мисля , че беше сериозно и аз му казах '' сбогом '' а той ми отвърна - '' наистина ще е сбогом''. Не му повярвах.. и си тръгнах. Вечерта той разговаряше с майка ми ( шефката му ) и всичко беше наред,но в 12-1 часа през ноща,тамън решихме да си лягаме и майка ми получи смс от най-добрия ми приятел (както и човека в който безумно съм влюбена и безумно много го обичам) , че е напуснал работа,както и града(той работеше за нас както разбрахте от по-горе написаното) след този смс аз изпаднах в една огромна депресия.. звъня му веднага след смс-а той си беше исключил телефоните и все още са исключени.. блокира ни и 2те в скайпа.. накарал е най-добрия си приятел , най - добрата си приятелка и братовчедка му(която беше при него същия ден) да ни блокират и те.. свързах се със другите му приятели , но те казаха,че нищо не знаят.. звъннах на най-добрия му приятел и ми казала , че имам грешка,въпреки,че съм почти сигурна,че това е номера.. звъннах на леля му да видя дали поне на нея е казал къде отива и т.н. , но и тя не знае нищо и се притеснява.. и до ден днешен той не си е включил телефоните и аз не мога да разбера къде е,как е и т.н. Разбрахме наскоро (като правихме ревизия) , че е задигнал около 400-500лв от нас + заплатата си,която е 100 (понеже направи една простотия и мама му одържа от заплатата-но това вече е друга тема.. ) Ходих на врачка , която позна на мама и я хвалят много и тя ми каза , че края на юни месец ще се свържа с него,а началото на юли ще се видим,но не знам дали да вярвам или не.. много много не ми се вярва , въпреки , че се опитвам да повярвам.. разпитах хубаво - някои предполагат , че е в Англия , други , че е на бригада в Америка , на скайпа му пише , че е в Норвегия в Осло.. не знам вече на кого да вярвам и на кого не.. Най - добрата ми приятелка днес ми каза , че като са се видяли за последно той и е казал , че не иска да ме вижда никога повече.. а на мен депресията ми става все по-зле с всеки изминал ден.. всеки ден плача.. испитвам и някакъв страх не знам и аз от какво.. треперя цялата..не мога да заспивам.. не мога да спя на друго място освен у нас.. не знам какво да правя и как да се справя с депресията.. моля ви дайте ми някакъв съвет как да се справя , защото вече наистина психически не издържам.. пия антидепресанти-деанксит и мента-глог и валериана , но нищо не помага.. постоянно мисля за него не мога да спра дори и като си отвличам вниманието правейки нещо друго - било то гледане на ТВ или нещо друго пак мисля за него , а не искам да е така.. какво да правя , моля ви дайте съвет?? Знам , че много от вас ще кават , че не си заслужава да страдам толкова много за него.. да това го знам , но искам да знам КАК ДА СЕ СПРАВЯ С ТАЗИ ТОЛКОВА СИЛНА ДЕПРЕСИЯ..!? Благодаря ви предварително! ;(

besso
05-15-2012, 08:39
Върви поговори с някой психолог, той ще ти помогне :)

br0ken17
05-15-2012, 10:27
Върви поговори с някой психолог, той ще ти помогне :)

Мислила съм го и този вариант , но ме съмнява , че ще ми помогне.. :(

SmilezZz
05-15-2012, 13:18
^ Надеждата умира последна.

Та, още нещо. Мисля, че криеш малки или големи подробности от историята - няма как от една караница той да зареже всичко и да изчезне.

На врачки и подобни - не вярвай много.

А иначе наистина отиди на психолог.

br0ken17
05-15-2012, 17:05
^ Надеждата умира последна.

Та, още нещо. Мисля, че криеш малки или големи подробности от историята - няма как от една караница той да зареже всичко и да изчезне.

На врачки и подобни - не вярвай много.

А иначе наистина отиди на психолог.

ем ние постоянно се караме и сдобряваме попринцип.. пък и не мисля , че последния път беше толкова сериозно , че чак да изчезне така ... мисля , че това го е планувал одавна.. не знам.. ем и аз не им вярвам много много на тия врачки , но не знам.. ем да явно наистина трябва да ида и ще си запиша час и ще ида пък дано помогне.. което ме съмнява :(

heartshapedbox
05-15-2012, 18:29
Може и да не сте се скарали за нещо толкова сериозно,
подобни недоизяснени неща се натрупват и в един момент чашата прелива.
За какво се скарахте /ако не е тайна/?

И аз съм за психолога.
Опитай се да си продължиш живота по обичайния начин, разсейвай се с нещо.

besso
05-15-2012, 19:14
Психолозите си знаят работата ;) Опитай :) Ако не, то бъди сигурна, че времето ще излекува всичко..колкото и да не е утеха в момента..

Ilikeliljon
05-15-2012, 20:23
Мислила съм го и този вариант , но ме съмнява , че ще ми помогне.. :(

Недей да мислиш, а отиди на психолог. Твоя проблем не е нещо особено, че да не може да ти помогне. Стига да попаднеш на специалист, макар че вероятността да не попаднеш е малка:)