PDA

View Full Version : Странни пъпки



xaxa11
05-15-2012, 14:50
Здравейте...някъде около месец си епилирах ръцете за първи път и ми излязаха някакви малки пъпки в областта зад лакътя и на свивката. Не знам дали е от епилацията или просто пъпки. Стоят вече месец...ако някой знае нещо да ми помогне.

mMemories
05-24-2012, 15:45
епилатора да не е бел нещо замърсен или нз...

MissSixty60
05-27-2012, 19:02
На свивката се получават защото мястото се изпотява и при някои хора така става. Аз имам същия проблем на мен ми се появяват по 1-2 и за да не седят възпалени когато си слагам стик подмишниците слагам и там малко. :)

bloodyF
05-27-2012, 20:55
На свивката се получават защото мястото се изпотява и при някои хора така става. Аз имам същия проблем на мен ми се появяват по 1-2 и за да не седят възпалени когато си слагам стик подмишниците слагам и там малко. :)

именно
аз пък се обринах по ръцете от мърсотията по летищата и самолетите
за 4 часа полет + 6 часа на летище , ръцете ми станаха в ситни пъпчици, въпреки милионите кърпички за почистване ,които използвах..

batkodoki
05-27-2012, 23:59
Здравейте...някъде около месец си епилирах ръцете за първи път и ми излязаха някакви малки пъпки в областта зад лакътя и на свивката. Не знам дали е от епилацията или просто пъпки. Стоят вече месец...ако някой знае нещо да ми помогне.

Без ПОЛ§ВЪЗРАСТ,
без точно какво е ползвано за епилация - ВСИЧКИ писаници са безпредметни!

"пъпки" стоящи месец без промяна са за ДЕРМАТОЛОГ.