PDA

View Full Version : Проблеми при секс



simona_222
05-15-2012, 15:30
Здравейте ще се опитам да бъда максимално кратка.. Когато правя секс със приятеля си имам малко болки при по дълбоко проникване от към яйчниците някъде не съм сигурна все едно е стигнал дъното.. леко е срязваща болката за секунда може би но при по бързи движения се получава доста неприятно защото ми се убива желанието.. почти при всички пози ме понаболява при най - дълбокото проникване.. незнам на него ли му е малко по голям или е в мен проблема.. с него съм от около година но не мога точно да си спомня дали от няколко месецца са болките или от преди.. при предишни партньори пак ми се е случвало но много рядко може би 1-2 пъти .. но сега може би всеки път когато го прави ме боли .. другият ми проблем е вагинална сухота.. да вярно понякога малко пропускаме ласките но и да не ги пропускаме след 1вия оргазъм и пресъхвам страшно много .. мразя да ходя на гинеколог и ми е неудобно от тях...

IseeDEADbodies
05-15-2012, 16:17
Май си мразила и ти е било неудобно от часовете по български *васнтме*.

Ilikeliljon
05-15-2012, 18:50
Хм, добре е да отидеш все пак на гинеколог за всеки случай. Иначе просто го накарай да бъде по-внимателен и да не прониква по-бързо и същевременно не толкова дълбоко. Последно ако не бързате за някъде не виждам причина да изпускате ласките.

DragonLady
05-15-2012, 19:40
Кажи му да не ти го вкарва докрая и да не е толкова рязко и бързо. А за сухотата, пробвали ли сте с лубрикант?

Ilikeliljon
05-15-2012, 19:46
Ай стига бе тя е на 22, ако от сега вземе лубриканта, какво остава за по-нататък

anonymous708973
05-15-2012, 20:17
Кажи му да не ти го вкарва докрая и да не е толкова рязко и бързо.

То по-добре да не правят секс, ако ще е така.

Това с лубриканта няма нищо общо с възрастта. Ще й помогне много, няма значение дали е на 22 или на 42.

DragonLady
05-15-2012, 20:45
То по-добре да не правят секс, ако ще е така.



Секса е удоволствие за двама, не за един. Доста егоистично звучи той да и го набива целият рязко и до края, а нея да я боли.

heartshapedbox
05-15-2012, 23:27
Просто пробвайте с пози, в които проникването не е толкова дълбоко.

marilyn
05-16-2012, 12:39
.. мразя да ходя на гинеколог и ми е неудобно от тях...

Споко, не лекарите не хапят!

simona_222
05-16-2012, 13:55
Просто пробвайте с пози, в които проникването не е толкова дълбоко.

почти във всички пози ме боли ... дори и в най-обикновенните ме срязва леко

simona_222
05-16-2012, 13:57
Секса е удоволствие за двама, не за един. Доста егоистично звучи той да и го набива целият рязко и до края, а нея да я боли.

не не не няма такова нещо той е много внимателен но все пак ако постоянно сме в напрежение да не ме заболи то няма да е секс :)