PDA

View Full Version : Шал за рокля?



SorrowEyes
05-15-2012, 15:30
Здравейте!
Трябва да си намеря шал за ролкята за бала, но нямам представа от къде.
Не искам да е квадратен с някакви фигури, а изчистен, едноцветен и с правоъгълна форма.
Имате ли идеи от къде мога да си намеря такъв от София? Ако някой знае, да помага... отчаяна съм вече :(

Благодаря за времето !

Goddess
05-15-2012, 16:17
Най-лесно е да отидеш до някоя шивачка, да й покажеш и роклята - цвят, материя, ще ти го направи за отрицателно време, ако няма и други поръчки, а и не вярвам да ти вземе много пари. :)

SorrowEyes
05-15-2012, 17:20
Благодаря ти много за отговора. И аз си го мислех това.
А някакви идеи за магазини за платове?
Изобщо до сега не съм се интересувала от такива неща и съм абсолютно неориентирана... :(

Djenka
05-15-2012, 20:32
www.efrea.com < имат хубави шалове, но не знам дали точно такъв търсиш. Разгледай ги все пак, може пък да ти харесат :)

Иначе е идея да занесеш плат на шивачка, а ако не знаеш какъв - занеси роклята в магазина или я опиши, те ще ти предложат няколко плата, все пак си разбират от работата. Успех :)

therichbitch
05-15-2012, 20:40
Да, по- добре е да отидеп в магазин за плат отколкто да търсиш самия шал. Ако си от София, на ул. Алабаин от едната страна на Съдебната има 3-4 магазина за платове със срвнително голямо разнообразие. На Ботев също има няколко, като тръгнеш от Възраждане надолу...Кажи какъв цвят ти е роклята и каква материя е :)

SorrowEyes
05-16-2012, 06:24
Добре, отивам при шивачката с чантата към роклята, за да й покжа цвета, разбираме се нещо с нея и евентуално ще отида до тези магазини по алабин, понеже само за тях се сещам :)

Благодаря ви много !