PDA

View Full Version : ..момичета, много се притеснявам..



moni010498
05-15-2012, 19:02
Здравейте момичета, аз съм на 14 години и половина, гърдите ми са много малки дори не стават за сутиен имам сутиени вкъщи А70 и А75, но не ги нося, защото (според мен) няма за какво нямам гърди и много се притеснявам, че ще остана без гърди ;( вие какво мислите (а цикъла ми ми дойде преди 6 месеца, точно когато навърших 14 години) и вие какво мислите ще ми пораснат ли или не, при вас как беше, притеснявам се защото една моя приятелка ми каза че когато ти дойде цикъла и спираш да се развиваш, а на мен вече ми дойде (и е редовен), а гърди нямам много ми е неприятно, защото всички момичета от моя клас имат и ми е неудобно да сложа някоя по разголена блуза, а сега вече идва лятото и.., само едно момиче от моя клас е като мен, но тя носи сутиени с подплънки и като сложи потник и и се виждат големите подплънки а гърди никакви, а аз не искам да съм такава жалка картинка, та така вие какво мислите по въпроса?
Да и още нещо, някой може ли да ми каже някакви размера на гърдите в различните възрасти?

___mimity___
05-15-2012, 20:24
Това , че щом ти дойде цикъла растежът спира НЕ Е вярно :) Успокой се , има време. Не знам обаче за размерите на гъдите в различните възрасти, но все пак мисля,че няма да останат така нещата. Имаше една тема за едно момиче,което има същия проблем , но е на 16. Така,че успокой се и горе главата ! :) xx

Djenka
05-15-2012, 20:29
Глупости... гърдите растат до към 18 годишна възраст, при всеки е различно... Божее, и да са малки, к'во? Ще пораснат. А и има жени с малки гърди, не си единствена. :)

Furious?
05-15-2012, 20:32
Трябва да има и плоско дъски

moni010498
05-15-2012, 20:35
хахаха много смешно Furious?, а и аз не съм чак дъска!!

Goddess
05-15-2012, 20:57
Това, че развитието спира след като ти дойде цикълът, е най-голямата глупост. Млечните жлези се развиват докъм 21-годишна възраст. Няма да останеш съвсем плоска, не се притеснявай, само на 14 си за Бога. И недей да гледаш другите какви цици имат...

cheburashka
05-16-2012, 13:38
ОЛЕЛЕЕЕ, стига с тия глупави темиии
сложете си от гадния силикон, майна, като е толкова депресиращо :(

Silver_flower
05-16-2012, 16:19
Спокойно, ти си само на 14, аз съм на 13, почти 14, и също са ми малки, и аз имам цикъл от скоро, но това, че спирали да растат като ти дойде, наистина са огромни глупости! Че то даже цикъла май засилва растежа им, като гледам моите съученички, които да кажем им е дошло от около година, сега са им по-големи, имам една на 11 й дошло и сега е с най-големите в класа! Вероятно е от хормона естроген. Пък и откъде знаеш, че вашите не слагат подплънки? И такива има... Можеш да ги разбереш само, ако ао ги видиш по бански да кажем. А и сутиена ги прави да изглеждат визуално по-големи и повдигнати. Аз имам един сутиен, но вече ми е малък, а не искам с много подплънки, повечето, които намерих в магазина са такива, затова още карам с него. Та, исках да кажа, че пубертета ще си свърши работата, надявам се, и ще оправи нещата. Наистина, растели до около 20-20 и нещо, така че спокойно :) А и от гена си зависи донякъде, но пак не при всички. А и никой няма да те върне, ако си с по-малки гърди, я. ;)

moni010498
05-17-2012, 19:38
Много ви благодаря момичета за подкрепата и съветите :)

ALetterFromTheSky
05-18-2012, 08:28
Имаше некви упражнения ,с които уж ставали по-големи ;д виж в Нета . И други наачини има, ама си малка за тях. Пък и твоите ще си дойдат на размера спокс ;д

marin4itu
05-18-2012, 09:49
Няма да останеш така, спокойно. Ще пораснат още.

make_me_love_you
05-18-2012, 13:31
Не се притеснявай ще пораснат още, пък и да не пораснат много не е болка за умиране. Не знам защо е прието, че трябва всички да са с големи гърди(може би от фолк певиците?). Понякога и малките добре оформени гърди са секси :)

fizzyg
05-26-2012, 14:26
И аз нямам нищо и съм на 13/скоро 14/ ама вече не ми пука честно казано..

FuckingFreak
05-26-2012, 15:04
Ако надолу си с добре оформено тяло, не виждам защо да бъде минус. Даже както и да бъде погледнато, не може да бъде минус. Единствено е в плюс, ако ги има - било то естествени или не. :D

faithh
05-26-2012, 15:09
Ся попринцип е генетично :D Попринцип майка ти, леля ти и там другите жени от родата имат ли големи гърди? А доколкото знам, че гърдите ти трябва да са почнали да се развиват преди да ти дойде, защото ако ти дойде и нямаш гърди ще ти растат ама няма да са от най - големите. Ама т'ва са глупости, така че се упокой! Има време за всичко! :)

Glam0rous
05-26-2012, 22:10
Споко, още си много малка, има да ти растат занапред бая. Растежа се влияе от хормоните, като ти е дошло скоро, може сега да порастнат. Но е абсурдно, това, което ти е казала приятелката ти! В крайна сметка не се компексирай - има очудващо много хора, които харесват малки гърди. + при всяко напълняване много се лепи на бюста.

moni010498
05-28-2012, 16:25
да Glam0rous ама аз никога не съм била пълна винаги съм била слаба а и немога да надебеля, но не съм и анорексичка, даже всички момичета от моя клас ви казват колко съм слаба и какво хубаво тяло имам и как е толкова хубаво без никакви упражнения

moni010498
05-28-2012, 16:29
faithh ами честно казано майка ми и едната ми леля и едната ми братовчедка имат гърди Б чашка, но не са чак толкова големи, но баба ми другата ми леля и другата ми братовчедка имат големи гърди Ц чашка, а като са били на моите години сигурно са имали гърди, а аз... ???!!!

Lunin
05-28-2012, 16:36
А ти.... ще си останеш плоска и разочарована от живота... затвори се вкъщи залепи прозорците и си повтаряй "Колко съм плоска бе Боже... толкова ми са малки че сигурно зърната ми са по-големи от самите гърди (тука пауза за ревене)" Сложи край на живота си! Това е решението... самоубийство!

xveniit0x
05-30-2012, 15:47
Здравейте момичета, аз съм на 14 години и половина, гърдите ми са много малки дори не стават за сутиен имам сутиени вкъщи А70 и А75, но не ги нося, защото (според мен) няма за какво нямам гърди и много се притеснявам, че ще остана без гърди ;( вие какво мислите (а цикъла ми ми дойде преди 6 месеца, точно когато навърших 14 години) и вие какво мислите ще ми пораснат ли или не, при вас как беше, притеснявам се защото една моя приятелка ми каза че когато ти дойде цикъла и спираш да се развиваш, а на мен вече ми дойде (и е редовен), а гърди нямам много ми е неприятно, защото всички момичета от моя клас имат и ми е неудобно да сложа някоя по разголена блуза, а сега вече идва лятото и.., само едно момиче от моя клас е като мен, но тя носи сутиени с подплънки и като сложи потник и и се виждат големите подплънки а гърди никакви, а аз не искам да съм такава жалка картинка, та така вие какво мислите по въпроса?
Да и още нещо, някой може ли да ми каже някакви размера на гърдите в различните възрасти?

Аз преди около 1 месец направих 14, но и аз нямам гърди. Цикъла ми дойде доста рано (малко преди да направя 10 години). И моите сутиени са със същият размер.. Нямам кой знае какво да сложа вътре, но ги нося защото много мразя да ми се отличават зърната, а и ми е по-удобно. Не се притеснявай и да не ти пука... В моят старият клас имаше едно момиче, което беше чашка С и да ти кажа ли не е кой-знае колко красиво. Като я погледнеш и виждаш само едни гърди, които са адски несъразмерни с тялото. И изглежда странно. Все някога ще ти пораснат. Доколкото знам хората се развиват до 18-21 години, така че имаме много време. Иначе няма определен размер за гърдите във всяка възраст. Всичко е до хормони и гени. :)

Glam0rous
05-30-2012, 23:12
Добре, не ми се оправдавай! Като си слаба, природата е измислила да нямаш толкова голям бюст - факт. Огледай се, че е така.