PDA

View Full Version : Помогнете, ми бият ме в Училище



Anonimniq98
05-16-2012, 08:23
Здравейте, моля ви се дайте, ми съвети. Постоянно ме бият в Училището и извън него мои връстници. Помогнете ми те се събират накуп срещу мен, някъде около 16 или 17 ученици и не мога да издържам повече! ПОМОГНЕТЕ МИ И КАК ДА СЕ МАХНА ОТ ТАМ!

Navunka
05-16-2012, 08:52
Еми не се давай бе момче. Бииги и ти, каквокото са 17 никoй ли неможеш да удариш? Те удрят и ти удтяш... Ако не казвай на вашите и отивате в полицията... Друк вариант е да те запишат на бойно изкуство.

mlakniwe
05-16-2012, 09:52
Navunka^^^^говориш глупости, как ще се бие с 17 човека, явно щом го бият той е слаб, беззащитен и без самочувствие



Сигурно нямаш самочувствие, а хората които няма самочувствие много лесно ги мачкат и малтретират, като за начало кажи на класната/класният си и на родителите си, ако си свит и срамежлив те това и чакат да си изпробват слите върху по-слабите и хората без самочувствие, после като почнеш работа ако нямаш самочувствие пак ще се държат така с теб. Има ли няква причина за да те бият? Ако няма значи е от твоето държание, както казах по-нахаканите обичат да мачкат хората без самочувствие? На каква възраст сте? Кажи на класната си и на ваще задължително! Преместване в друго даскало също е добър вариант, но там трябва да изградиш друга репутация и другите да гледат на теб по друг начин а не като жертва

Navunka
05-16-2012, 11:25
Аз не казвам да се бие със всички , а просто да удари някои от тях... А най добрия вариант е на вашете и директно в полицията.

Anonimniq98
05-17-2012, 13:39
mlakniwe ^^^^^- Истината е такава. Отивам на Училище нормално и те се появяват и почват да ме удрят и то силно. Затворен съм в един кръг, ако кажа на Майка ми тя не си спазва на думата и казва на Тате, той ми вика, че на моята възраст той е бил побойник и е бил всички. Кара ми се и ме бута и ми вика и каквото се сетите и ми забранява компютъра за повече от месец и никой не ме подкрепя. Само сестра ми която е на 24 и завършва педагогика. Не мога повече. в края на 6-ти клас се преместих в новото Училище и от там няма измъкване, сега съм 7-ми клас и ще завършвам. Благодаря за мненията ще се опитам както ми казвате и така още един път Благодаря ви! :) ^^^^Navunka и ^^^и^mlakniwe^^^

SemperArdens
05-17-2012, 15:36
в ситуации като тази, трябва да действаш бързо и още в началото. когато някой ти се дърви, бързо му вкарваш една песница, да си знае. може да те понабие после, но е малко вероятно да те закачи пак. цялата идея е да видят, че не може да се ебават с теб. ако не можеш да го удариш, започни от по-далеч. запиши се някъв спорт (боен), добий самочувствие, надъхвай се ако трябва у вас с некви клипчета, ти си знаеш, въпроса е да действаш, а не да чакаш.

thegreenzombie
05-17-2012, 15:43
сега след като си 7ми клас, значи те чакат изпити и след по-малко от месец се махаш.. тоест, сменяш даскалото.. потърпи още малко
иначе, опитвай се да ги избягваш или поне да разбереш, защо те тормозят така.. кофти е, обаче винаги има някой, който си го отнася и за жалост, в случая това си ти

Anonimniq98
05-18-2012, 13:19
Разбирам много от вас ми помогнаха и ще се опитам да придобия както вие казвате ' Самочувствие'. Ще се опитам да направя така нещата, че до края на годината да не ме бият както ^^^^thefreenzombie^^^^_^ ми каза и ще се опитам малко да вдъхна в себе си както ^^^semperardes^^^ ми каза. Благодаря на всички ако има някой с още идеи ще съм му много благодарен! :) Пак ви казвам благодаря ви! :)

shadowcrew
05-18-2012, 19:28
Да ти кажа малко ми е странно как постоянно те бият 16-17 човека. Въпреки това всичко се случва и тъй като определено си човек без самочувствие не бих ти препоръчал нито да ходиш с родителите с в полицията или да се записваш на бойно изкуство (мярнах такива предложения по-нагоре).

Тези 16-17 човека се "предвождат" от един.Удари него,но не веднъж,а колкото можеш повече пъти.Може да ти звучи брутално,но най-добре е да хвърчи кръв (разбий му носа,пукни му веждата,разкърви му устата).

Немога да ти кажа изхода от тези действия,защото незнам как би се справил,но ти гарантирам,че тормоза ще спре.

Или ще получиш уважението на останалите и дори страхът им или този който удариш ще престане да те тормози,та и другите покрай него.

rozi4ka18
06-03-2012, 06:20
И аз мисля като shadowcrew ;)

Ukhtar
06-03-2012, 12:34
трол трол трол

nelito2903
06-03-2012, 17:34
Трябва незабавно да направиш нещо по въпроса!Оплачи се на директора!Кажи му как стоят нещата и предполагам,че той ще направи нещо!Ако ли не-наистина се запиши на бойни изкуства!Не можеш така лесно да се предаваш.А ако и бойните изкуства не помагат просто се примести в друго училище!Аз не виждам друг вариант!Надявам се нещата да се оправят! :)

Anonimen358
06-06-2012, 12:59
Както сам каза тази година завършваш. Слушай сега отиваш в ново училище почити никой не те познава, можеш да бъдеш всеки замисли се :)

Game_Fan98
08-15-2012, 22:41
Единствения начин е саморазправа.
Мене яко ме биха зад даскало футболния отбор,
щото не съм харесвал футбол?????
Е то не си ли е мое решение какво да харесвам?
Наричат ме обратен,педал,гей.Ама не,че те не са такива.
Накрая ми писна и тая година започнах да уча бойни изкуства.Но не се получи
не започвай с тях,това е последното нещо което ти трябва.И тая година ми писна
да ме тъпчат,тея чалга-обичащи футболисти.
Вратаря е в моя клас и през междучасията ми удряше някой шамар,ей така за кеф.
Ама най накрая си изпатиха.На вратаря му се счупи ръката,и се наложи да отложат тренировки,
които бях много важни,ама не ми пука щото се преместих.Бая добре ще ме запомни.Последния
път когато го видях,имах чувството,че той обича земята под краката ми.

Така че хващаш един чупиш или ръка или нос или крак.Ако те заведат при директора,не е нещо от което може да се страхуваш.Предполагам си 98 набор така че, тази година може да се преместиш в друго даскало,където никой не те познава и където може да бъдеш друг човек.
можеш да бъдеш някой друг.

Amore-Mio*
08-16-2012, 13:49
Говориш с вашите.
Ако е нужно подавате жалба в полицията.

FunkyPie
08-16-2012, 16:47
Единствения начин е саморазправа.
Мене яко ме биха зад даскало футболния отбор,
щото не съм харесвал футбол?????
Е то не си ли е мое решение какво да харесвам?
Наричат ме обратен,педал,гей.Ама не,че те не са такива.


футболистчетата най не ги понасям,уникално смешни и кухи са :lol:

JuStElly
08-16-2012, 23:37
Запиши се на някакво бойно изкуство,за предпочитане ММА,защото има от всичко по малко и се използват и ръце и крака,най - добре е за уличен бой.Хем ще можеш да се защитаваш,хем ще направиш мускули и момичетата ще почнат да ти се лепят.. С една дума ще си оправиш живота ;д

Anichkaxxwee
08-17-2012, 00:40
Момчето вече се е отървало :D

endzeit
08-20-2012, 22:39
бе като почнете с тея бойни изкуства.проблема е в главата му...не във физиката.

Incadeptus
08-20-2012, 22:45
Удари ги силно с пръст в сънната артерия.Гарантирам ти,няма да те закачат ;)

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 17:34
Принципно не насърчавам към насилие и саморазправа,но тук това е единствения начин.Както казаха по-нагоре,когато ти скачат,отвърни им и ти.И то се насочи към по-силните,които тръгват първи,защото на подсъзнателно ниво те са лидерите на бандата.Естествено,че няма да им направиш кой знае какво и най-вероятно пак ще те набият едно хубаво,но от самата си самозащита сам ще си вдъхнеш кураж.Следващият път като те закачат ще си още по-уверен и така до максимум 3-4 пъти,че и по-малко смятам,че ще спрат да се занимават с теб.Те обичат слабите и свитите,защото,изливайки агресията си върху тях,изкуствено подхранват свръхнадутото си его.Когато вече не виждат малкто уплашено зайче срещу себе си,ще загубят интерес,а дпнякъде ще изпитват и респект към теб.Това е,което мога да те посъветвам аз.

ПС:А,и щом си набор 98,значи най-вероятно ти предстоят изпити.Учи старателно за тях и си насочи вниманието в тази насока,за да имаш по-добро бъдеще в по-интелигентна среда. :)

gt-r
08-22-2012, 07:42
Едни правила знам и винаги се придържам към тях. Стане ли въпрос за бой или удряш и не повтаряш или по-добре не го прави след като нанесеш един слаб удар само ,може да го узлобиш и да те набие лошо.А ако сте 1 на 1 не чакай да те удари пръв директно една песница между очите и докато не падне удряш.Когато са 5-6 човека прилагаш 59 хватка от каратето-бягането срамно ,но сигурно. А лично на мен 16 човека не ми се вярва да те бият те сами ше се забият. Ситуацията си мисля ,че е 5-6 човека и 2ма си правят базици с теб другите само се хилят.

darkPaladin
08-22-2012, 08:35
никой няма право да те удря,тормози,накърнява и обижда имаш права защити си ги така постъпва един гражданин

iziskanmladej88
08-22-2012, 20:06
никой няма право да те удря,тормози,накърнява и обижда имаш права защити си ги така постъпва един гражданин

мда, нЕма се даваш на никой да те ебава, да не са нещо повече от теб ?



бе като почнете с тея бойни изкуства.проблема е в главата му...не във физиката.
т'ва е истината. вземи си нещо подръчно, бокс или палка, и следващия път като те закачат стискаш зъби и праскаш единия и гледаш как другите сами бягат...

Mim40z
08-27-2012, 17:16
Да , да го прасне с бокса да видим после кой кого ще праска в ТВУ-то.. И вие едни съвети давате , момчето иска да се отърве ,а не да става някакъв побойник. Иначе наистина може да си вземеш една палка или някоя метална "тръбичка" за сплашване. :)

Anonimniq98
10-07-2012, 07:23
Извинявам се, че не отговарях последните дни, но бях на почивка. Мисля да започна някакъв спорт, но не знам какъв да бъде той ?
Сега съм осми клас и трябва да измисля нещо.

phoeniX_boy_BG
10-11-2012, 12:37
Човече, доведи си някой твой фр, който да снима и онез като те нападнат вадиш бокс, нож или нещо друго и ги почваш... 1, 2, 3... Колкото повече повалиш, толкова по-добре!

ross
10-17-2012, 11:39
Здравей, сега прочетох твоята история. При възможност пиши някой ред. Как е положението има ли промяна?

2lea
11-02-2012, 15:39
Тукати в муцуната 1 в 1 нема да се плашиш, а като ти скочат повече им кажи "абе вие сте големи п*тки 1в1 не можете ли да се биете" Не е срамно да те набият :) А тва го правят защото си някой задръстен тип, ако не беше така нямаше да пишеш по форумите. Намери си приятели викни ги като обичат тези мишки да се бият в екип направете 5в5.. Отваряй им се малко нема да им мълчиш.

lemon_bonbon
11-02-2012, 16:29
Щом те бият и не можеш да се защитиш,най-добре си намери подходяща компания,която да те защитава.Сприятели се с някои от така наречените "биячи",само това ти е спасението...А когато те бият в училище,винаги можеш да говориш с учител или директор,за побой могат да ги изключат от училище!

psychopath
11-02-2012, 19:25
Наръгай един с ножче/пирон/молив или му прасни в тиквата някоя бутилка и няма да те закачат повече, гаранция. : )
Ако искаш да отвръщаш трябва да е нещо такова, не ги слушай тия, ако го удариш просто пак ще те набият, няма да им вземеш страха.

Иначе има и други (по-добри в твоя случай) решения на проблема, като за начало кажи на класния, щом на родителите няма смисъл. : )

DennisCobain
11-02-2012, 19:28
Здрасти.. И мен са ме били преди години.. Но в един момент просто се надъхах и прибих най-голямата кифла която ми се правеше на голяма работа :lol: Запалих и косата и и удрях главата в стената :D
Другите и приятелки се отдръпнаха и изобщо не ме закачаха, само гледаха. :D
Сега като ме видят бягат от мен. :lol: :lol:

Та извода е да се изправиш срещу тях. Видяли са, че си емоционално слаб и затворен в себе си и са решили да се правят на много "мощни" чрез теб. Но всъщност не са, повярвай ми. ;) Айде пиши кво е станало, доста време е минало от пускането на темата като гледам. :)

Game_Fan98
11-02-2012, 21:26
Нямаш самочувствие :(.Това е лошо.
Придобий самочувствие и ги набий.И кво като са 17.
Да нямат нещо повече от тебе?Ако набиеш този дето те
закача ще се отдръпнат.Ако не се отдръпнат викаш някой фр.
Иначе е добре да почнеш с карате.Започнах да уча но се научих само да премятам хора.
Въобще карате или крав мага(някой хора му казват израелско карате)

sexy15
11-07-2012, 12:44
В кой град е това ?

psychopath
11-07-2012, 16:56
Здрасти.. И мен са ме били преди години.. Но в един момент просто се надъхах и прибих най-голямата кифла която ми се правеше на голяма работа :lol: Запалих и косата и и удрях главата в стената :D
Другите и приятелки се отдръпнаха и изобщо не ме закачаха, само гледаха. :D
Сега като ме видят бягат от мен. :lol: :lol:

Та извода е да се изправиш срещу тях. Видяли са, че си емоционално слаб и затворен в себе си и са решили да се правят на много "мощни" чрез теб. Но всъщност не са, повярвай ми. ;) Айде пиши кво е станало, доста време е минало от пускането на темата като гледам. :)
Не са те били достатъчно... :(