PDA

View Full Version : Искам някой да ме удари много силно



whocares1
05-16-2012, 08:53
Не съм трол..просто от доста време съм ужасно депресирана и мисля че вече напълно съм се предала и имам чувството че съм мъртва духом и не чувствам нищо ,опитах да се режа ,но не боли достатъчно..знам че звучи смешно ,но искам да умра през цялото време ,преди можех да го скрия от околните но вече започват да го забелязват..ужасно е искам да се самоубия със хапчета ,но нашите скриха всички лекарства ,защото вече съм се опитвала 2 пъти. Ако някой иска да ме набие ,да ми пише ЛС. И не си мислете че ще направите нещо лошо ,даже ще ми помогнете.:) на 15 съм и съм мъничка така че да не е някой супер огромен ,и да ме убие с 1 удар:Д.

DownloadVirus
05-16-2012, 09:32
Вземи някой негър да ти сцепи гъза и да умреш от кръвозагуба......

whitenigger
05-16-2012, 09:33
Не съм трол..просто от доста време съм ужасно депресирана и мисля че вече напълно съм се предала и имам чувството че съм мъртва духом и не чувствам нищо ,опитах да се режа ,но не боли достатъчно..знам че звучи смешно ,но искам да умра през цялото време ,преди можех да го скрия от околните но вече започват да го забелязват..ужасно е искам да се самоубия със хапчета ,но нашите скриха всички лекарства ,защото вече съм се опитвала 2 пъти. Ако някой иска да ме набие ,да ми пише ЛС. И не си мислете че ще направите нещо лошо ,даже ще ми помогнете.:) на 15 съм и съм мъничка така че да не е някой супер огромен ,и да ме убие с 1 удар:Д.

Кви простотии говориш сигурно даже и сам/сама не си вярваш аххаа :D

whocares1
05-16-2012, 09:41
знам че звучи смешно!! но не сте били в ситуация като моята ,не сте се чувствали като мен и не можете да го разберете ,напълно сериозна съм ...не знам как да го докажа..и да и аз не мога да повярвам че стигнах до тук ,и допреди година нямаше и аз да повярвам ако някой друг беше пуснал такава тема,но т'ва е положението;ь ако може без шеги ако някой е навит да ми пише ЛС!

RainBerry
05-16-2012, 10:25
Твърде много Fight Club.

whocares1
05-16-2012, 10:28
(facepalm)

kosich
05-16-2012, 13:00
Вземи някой негър да ти сцепи гъза и да умреш от кръвозагуба......

:lol: :lol: :lol:

awerw
05-16-2012, 13:57
тролчеее, нали няма проблем да събера още 5-6 човека да те бием всички :D

fenasf
05-16-2012, 17:40
Твърде много Fight Club.

Всички сме преминали през тая фаза...

whocares1
05-16-2012, 18:44
Всички сме преминали през тая фаза...
аз тоя филм даже не съм го гледала...

anonimen123456789
05-16-2012, 19:16
Я се успокой и я аз съм в депресия ама няма да се самоубивам пий една студена вода и се успокой в краен случай млатни се с точилката за баница на майка ти

iwwo_
05-17-2012, 11:10
Направи някой Gang Bang с негри от гетото, тогава още повече ще ти се мре :P

DownloadVirus
05-17-2012, 11:12
Искаш ли да ти е гадно преди да умреш или не ? Ако искаш е лесно да се уреди!!! :d

Syllanis
05-17-2012, 11:29
Не съм трол..просто от доста време съм ужасно депресирана и мисля че вече напълно съм се предала и имам чувството че съм мъртва духом и не чувствам нищо ,опитах да се режа ,но не боли достатъчно..знам че звучи смешно ,но искам да умра през цялото време ,преди можех да го скрия от околните но вече започват да го забелязват..ужасно е искам да се самоубия със хапчета ,но нашите скриха всички лекарства ,защото вече съм се опитвала 2 пъти. Ако някой иска да ме набие ,да ми пише ЛС. И не си мислете че ще направите нещо лошо ,даже ще ми помогнете.:) на 15 съм и съм мъничка така че да не е някой супер огромен ,и да ме убие с 1 удар:Д.

на 15 съм и съм мъничка така че да не е някой супер огромен ,и да ме убие с 1 удар:Д

аа ще ме побъркаш рофл

DownloadVirus
05-17-2012, 11:41
на 15 съм и съм мъничка така че да не е някой супер огромен ,и да ме убие с 1 удар:Д

аа ще ме побъркаш рофл

Само заради това ли се регна :D

Syllanis
05-17-2012, 13:23
Само заради това ли се регна :D


аа и зареди това има и хубав раздел купувам/продавам па и има хубави теми в раздел спорт/здраве

Pothead334
05-18-2012, 18:49
Тва ша е добра загрявка за преди тренировка :D къде викаш , че живееш :D