PDA

View Full Version : Приятели за секс



v3r3t0_13
05-16-2012, 09:09
Здравейте.. Историята е доста дълга но ще се опитам да ви я разкажа на кратко. С това момче имахме връзка за 1г и 2 месеца. Аз съм 3 година по голяма от него, той сега е абитуриент. През всичкото това време докато бяхме заедно страшно много се обичахме, както аз така и той. Винаги сме били заедно,аз на практика живеех в тях. Винаги сме били един до друг,споделяли сме емоции, радости, карали сме се като всички двойки и т.н В началото на месеца той ми каза че иска да си почине от мен и аз му отвърнах добре. Но се засичахме по събирания с приятели но не си говорихме само се гледахме без никой нищо да каже. Но вчера той ми писа смс и ми предложи да сме приятели само за секс. Аз се съгласих. излязох вчера видяхме се и след това си тръгнах без нищо повече да има освен секс. Ужасно много го обичам, все едно сега не съм цял човек, самотно ми е без него и много трудно. Съгласих се на това предложение само и само да мога да го виждам, да бъда с него. За мен не е просто секс а много повече. А знам че и той не ме е забравил, все още има чувства към мен но е много горд и инат. Докато правихме секс беше много повече от това. Пред него се държа твърдо, а всъщност отвътре умирам. Надявам се след няколко такива виждания да си промени мнението, но не знам. Моля дайте ми съвет как да го накарам да остане с мен и да поиска пак да бъдем нещо повече от приятели за секс, как да се държа за да го заинтригувам.
Съгласих се на това нещо само защото много го обичам и всичко бих направила за него, само хора които са обичали истински могат да ме разберат. Моля без коментари че съм курва или нещо подобно. Наистина се нуждая от съвет

Little_Lady93
05-16-2012, 09:14
Не можеш да го "накараш". След като сделката, която ти предлага е само секс - или я приемаш без условия, или като не те устройва, не го правиш. Това да се съгласиш да сте секс приятели, като искаш нещо повече, е върховна глупост!
Кажи му истината - или ще се съберете, или и 2мата ще имате шанс да продължите живота си и да намерите някой по-подходящ.

v3r3t0_13
05-16-2012, 09:23
Не мога за сега да му кажа това. Мисля да изчакам известно време и тогава, но ме е страх да не го загубя и завинаги да напусне живота ми.Точно заради това искам съвет да се държа студено или да се опитвам малко по малко да разчупвам ледовете м/у нас. Как на него ще му се сторя по интересна, по загадъчна, защото той и голяма част от момчетата харесват загадъчни момичета.

Little_Lady93
05-16-2012, 09:40
Тогава се прави, че си ок с това, което ти предлага, излизай с други момчета, покажи му, че не е единствения. Ако това не задейства нещо в него и не поиска да си те върне, значи тръпката му е изгубена и едва ли ще се върне при теб.

DragonLady
05-16-2012, 10:07
Тогава се прави, че си ок с това, което ти предлага, излизай с други момчета, покажи му, че не е единствения. Ако това не задейства нещо в него и не поиска да си те върне, значи тръпката му е изгубена и едва ли ще се върне при теб.
+1
Иначе и аз съм била в същата ситуация и знам много добре какво изпитваш. И аз като теб се съгласих само и само за да съм с него, но после се осъзнах що за глупости върша и му теглих сиктира. Започнах да се срещам с други момчета и така намерих подходящият с който го забравих бившият ми.

marilyn
05-16-2012, 12:36
На дали ще излезе нещо от това. Ти явно искаш връзка, а той за момента не. Ти имаш някакви надежди, че ще бъде както сте били преди... ама на дали...
Според мен трябва да му кажеш истината, признай му, че искаш нещо повече и така не те устройва. Имаш 2 варианта, както ти казаха преди мен. Дори и да каже, че не иска да е с теб, пак е по-добре ужасен край, отколкото безкрайни ужаси. Замисли се сега колко страдаш, как се надяваш и тн.... това си е мазохизъм... (повярвай ми, знам защо ти го казвам.) Дори да не се получи, преживява се!

EarthShaker
05-16-2012, 15:46
мн поздрави на пича, ебаси играча

Violenza
05-16-2012, 15:58
Дано осъзнаваш, че от цялата ситуация наранена ще останеш само ти.
Необвързващ секс при наличие на чувства от едната страна винаги ми се е виждало много грешна тактика.

v3r3t0_13
05-16-2012, 16:38
ще му пратя много поздрави.
Знам че всичко това ще ме нарани, но без него, неговата липса ще ме съсипе. Незнам някой дали разбира дали е изпитвал толкова силна обич към някого, че да бъде готов на всичко за любимия човек. дори да бъда един миг с него е достатъчно денят ми да стане розов. Наистина надявам се, искрено вярвам и не губя надежда че отново ще пожелае да бъде с мен, защото знам че все още има някакъв пламък към мен. (той е от този тип момчета, който ако едно момиче не го интересува просто го зарязват без да му мигне окото) Дори и да остана без него, винаги ще има едно местенце в сърцето ми за него. !!! Просто искам и съвет от момчетата какво би ви накарало да се върнете към бившата си приятелка, какво би разпалило огъня във вас отново

SisiStrange
05-16-2012, 17:58
Вече не те обича и просто гледа да не е на сухо, докато си намери ново момиче... Съжалявам. Сигурно се чувстваш ужасно. Това, което правиш в момента е особено грозен мазохизъм. Осъзнай се малко. Накрая ще си не само наранена, но и унизена. Остави го. Ако нещо има още към теб, ще се усети и ще те потърси за нещо различно от секс. Ако ли не, значи не му пука и нищо не можеш да направиш.

Ilikeliljon
05-16-2012, 18:18
Слушай девойки, какво ти казват повечето съфорумци и мисли. Има едно нещо, което се опитвам винаги да помня: Не прави нищо от страх! Това само може да доведе до лоши последици. Страх те е да не го загубиш, страх това, страх онова. Бъди смела, сигурен съм, че можеш. Кажи му какво чувстваш и се разберете като големи хора.

Ivaaaaa
05-16-2012, 19:06
Според мен както казаха той не те обича. Как можа да изгубиш достойнство и да се съгласиш на такава глупост "приятел за секс". Осъзнаваш ли, че това си е чиста подигравка. Стегни се и го остави да си намери други "приятелки за секс".

Loondy
05-19-2012, 17:55
Според мен трява да му покажеш че той е твоя човек :)

kolegata88
05-19-2012, 17:58
Според мен пича е голям играч и те използва докато си намери нещо друго

rusoto_baby_f
05-21-2012, 03:48
Дано осъзнаваш, че от цялата ситуация наранена ще останеш само ти.
Необвързващ секс при наличие на чувства от едната страна винаги ми се е виждало много грешна тактика.
Съгласна!
Била съм в подобна ситуация и после ми беше много кофти

djipsito
05-21-2012, 19:27
Понеже и аз съм била така, само че 1 година бяхме "секс приятели", а мен не ме устройваше и си бих камшика... мога да кажа, че те разбирам. Е, аз не се върнах назад и не продължих да правя секс с него, въпреки огромното ми желание да го направя..Ама вече бях казала край..

Та, съгласна съм с горните мнения. Вероятно ще те използва докато намери някоя друга, която да му грабне интереса за нещо повече от секс, а ти накрая ще се чувстваш като глупачка. Момчетата ти го казаха..

Моя съвет е да продължиш напред, без него. Говорете ако искаш, кажи му какво чувстваш/мислиш и ако не иска, просто си тръгни с вдигната глава. Не се унижавай. Насила хубост не става. Колкото и да е кофти, колкото и да желаем, просто не става.

Titirito
05-24-2012, 01:05
Ох, човекът просто е искал да чука нещо на бала...