PDA

View Full Version : Проблем с гаджето



billabong1995
05-16-2012, 14:18
Здравейте. Казвам се Иван и съм от град Перник. Искам да споделя с вас за един проблем с приятелката ми. Много я обичам и харесвам но повечето пъти ,когато съм с нея мирише на пот. Къпе се всеки ден и не използва много ми се струва разни дезедоранти или рол-они за подмишниците ами директно пръска някъв парфюм и става нещо страшно... Как да и кажа просто мисля ,че много ще я обидя ако директно и спомена затова ... Друг фактор е ,че майка й казвала "Как може да се къпеш всеки ден?" .. Друго впечатление ми прави ,че много бързо се изкъпва като влезне в банята за няма и 3 минути е готова и мисля ,че не се измива хубаво. Какво да направя не искам да се разделям с нея но това ме изнервя а още повече като е идвала преди в нас и родителите ми са ми правили забележка ,че миришела на пот :( Много ви моля за съвет как да постъпя и ако темата не ми е в правилният раздел да ме извините. Благодаря много.

thea
05-26-2012, 13:30
хахх ..ем ако толкова много се обичате, предполага се, че би трябвало да си казвате всичко ..така чее, давай директно ;)

xveniit0x
06-10-2012, 22:34
Може би си прав, че ще се обиди... Пробвай да и намекнеш деликатно.. Като например да я помолиш да дойде с теб да си избереш парфюм и нещо против изпотяване, защото мразиш да миришеш на пот..... Уж за себе си, а всъщност да се досети ;)

ChubbyBunny
06-11-2012, 18:15
За рождения и ден и подари цял комплект дезодоранти и сапуни. Сама ще се досети.

daniellaaabg
06-13-2012, 21:14
ооо според мен няма как да и го кажеш , по начин по който няма да се засегне ... и да го увърташ , да се опитваш да е по мило , когато разбере за какво точно и говориш ,, нз аз ако бях на нейното място нямаше да мога да те погледна (от срам) ,,, наистина не знам какъв съвет да ти дам в случая ... обаче ЕВАЛА , че въпреки това я обичаш и държиш на нея !

InnoraX
06-13-2012, 23:26
хихихи това ми хареса :D Даниелче, мила това е нормална функция на телесното тяло, какво толкова срамно намираш в това?
Мога да ти кажа, че 70% от продуктите (против изпотяване) не работят, както е при мен с продуктите против пърхут. Това е булшит. Подкрепям мнението на ChubbyBunny, това е най-тактичният начин.

daniellaaabg
06-14-2012, 13:37
знам , че е нормално ... не ме разбра .. исках да кажа , че ако приятеля ми ми каже такова нещо , няма да мога да го погледна в очите .. как да ти обясня .. нямах в предвид , че е срамно .. просто да го чуеш от човека до себе си ,, как ще продължи всичко както е било до сега , момичето ще се засрами ..

JungleJaguar
06-14-2012, 14:19
То голямо къпане за 3 минути ше е.Трябва си сапун Dоvе и после душ гел,търкане и миене,брат.След тва стик не рол он,ако стика е и от скъпите още по-добре.И отгоре парфюм.И си 6.И да се изпотиш си ухаеш даже още по-интензивно на хубаво,а не на лошо.Аз така правя и никога не съм си позволявал да мириша на пот.Гадно е да минеш покрай някой и да те удари мирис на манджа ебаси.

Кажи й.Да,деликатна е темата,ама няма място за драми.Та тва е само пот бе човек.