PDA

View Full Version : кое нещо...



ShtrudeL
05-16-2012, 14:28
...което правят момчетата, смятате, че е гейско и обратното... кое нещо, което правят момичетата смятате за... мъжко държание...
Говорим за държание/поведение/стил на обличане/говор

На мен например ми е супер противно това, че някоИ момичета нарочно се държат като момчета, говорят за футбол и като цяло мъжки неща, колкото да се харесат на момченцата.
Както съм забелязала, че има и прекалеено суетни относно външния си вид момчета.

Wax
05-16-2012, 14:36
Това, което го каза + нежен глас, гейско поведение (Смекчаване на аргументи, отказ от вербален двубой и други), от сорта на т.нар. "Мека китка", ходенето с малки крачки, свиването на устни при говоренето... Отделно има и фактора на педалски прически, и педалско облекло (От ония с отворената яка, която стига чак до пъпа. А съм и виждал да се носи грим, но това е вече висша форма на педалщина или нз как да го нарека.
А ако един мъж не знае как да се бие, или поне как да се защитава...

NightGuardian
05-16-2012, 14:41
На мен например ми е супер противно това, че някоИ момичета нарочно се държат като момчета, говорят за футбол и като цяло мъжки неща, колкото да се харесат на момченцата.


а защо мислиш ,че е нарочно?

EinGutesKind
05-16-2012, 14:42
Мразя травестити и мъжкарани, всички други мога да ги гушкам нон стоп :grin:

ShtrudeL
05-16-2012, 14:45
а защо мислиш ,че е нарочно?

При някоИ може да не е (пак си е непривлекателно), но при някоИ е.

NightGuardian
05-16-2012, 14:54
ти ли ще си с тях ,за да кажеш ,че е непривлекателно ? А твоя начин на мислене , знаеш ли на колко хора е дразнителен? От тука може да изнервиш някой , какво остава на живо :)

И искаш момченца , защото понеже си малко по-привлекателна и повечето ще си премълчат реално какво мислят за теб , но ако е момиче ще ти каже със сигурност колко я дразниш. За това и нямаш много приятелки. :)

Wax
05-16-2012, 15:03
примерно това го намирам за доста гейско

http://i.imgur.com/OhjUS.jpg

ShtrudeL
05-16-2012, 15:07
ти ли ще си с тях ,за да кажеш ,че е непривлекателно ? А твоя начин на мислене , знаеш ли на колко хора е дразнителен? От тука може да изнервиш някой , какво остава на живо :)

И искаш момченца , защото понеже си малко по-привлекателна и си мълчат реално какво мислят за теб , но ако е момиче ще ти каже със сигурност колко я дразниш. За това и нямаш много приятелки. :)

Глупости.
Две момчета са ми казвали, че съм лигава в прав текст. Единия е черноглед, песимистичен, хомо, с женски характер, което за момче е ужасно... Този всъщност не ми каза, че съм лигава, а че за възрастта ми не трябвало да мисля като дете, което изобщо не е така и тези, които наистина ме познават могат да го потвърдят.
Другия ми е добър... познат, който въпреки това ми се радва.
Предполагам, че дразня много хора несъзнателно (предимно реалисти-скучняри, подчертавам го това, защото има и готини реалисти), но това съм си аз и който не ме търпи, да не стои покрай мен.
Никое момиче не ми е казвало, че я дразня. Никое. х) Дори и момиченца са ми се радвали. О! А една ми каза също, че я кефя щото съм като детенце. Говорехме си за маникюри и котки.

torVPN
05-16-2012, 15:07
струдел, знаеш ли, че на всички започна да им омръзва да прокриваш котето и да си вярвате, че с измислени истории ще прикриете сексуалната му ориентация.

Суетните момчета са бъдещи гейове, колкото и да го отричат или да не им се иска.

Wax
05-16-2012, 15:10
Глупости.
Две момчета са ми казвали, че съм лигава в прав текст. Единия е черноглед, песимистичен, хомо, с женски характер, което за момче е ужасно... Този всъщност не ми каза, че съм лигава, а че за възрастта ми не трябвало да мисля като дете, което изобщо не е така и тези, които наистина ме познават могат да го потвърдят.


Гардиана е прав. Той ти го казва това въз основа на показаното в форума и смята, че най-вероятно се държиш така ИРЛ.
В такъв случай наистина биха били такива последствията.


Никое момиче не ми е казвало, че я дразня. Никое. х) Дори и момиченца са ми се радвали.

Явно умееш да скубеш коси.

NightGuardian
05-16-2012, 15:11
Oт "са ми казвали" разбирам ,че срещите ви не са били много и дълги. Тоест не сте никакви приятели. Как реално да ти кажат ,като не те познават истински. :lol: Един вид нещо ви събира , а не реално да си се обадите и да излезете. Предполагам университета. :) Това не са приятели. :D

torVPN
05-16-2012, 15:13
wax, ти защо не се ориентираш към момчетата, защото със 150см височина трудно ще хванеш нормална жена ?

ShtrudeL
05-16-2012, 15:33
абе тор-чо на основата на какво си ги правиш всички теЗ изводи, че не ми е ясно?

PainMonopoly
05-16-2012, 15:39
Има някои мъже, които говорят като педали. Вероятно сте забелязали, че жените като говорят използват по-богата интонация за да изразят по-богат набор от емоции, докато мъжете като цяло говорим равно, като японци. :Д Е, някои мъже говорят многотонно. Понякога са напълно хетеросексуални и дори мъжествени, ама като заговорят с този гласец правят доста гей впечатление.

Използването на умалителни думи също е доста женско и бих очаквал от мъж да го избягва.

Също така прекалената лигавост, говоренето като бебе и откритата и демонстративна слабост.

При жените пък е антиженско когато демонстративно и прекалено много псуват. Някоя и друга псувня отвреме навреме не е проблем, нито да наричаш кура кур и путката путка. Но има някои които го правят нарочно. Също така би било антиженско да скачат на бой.

PainMonopoly
05-16-2012, 15:41
Глупости.
Две момчета са ми казвали, че съм лигава в прав текст. Единия е черноглед, песимистичен, хомо, с женски характер, което за момче е ужасно... Този всъщност не ми каза, че съм лигава, а че за възрастта ми не трябвало да мисля като дете, което изобщо не е така и тези, които наистина ме познават могат да го потвърдят.
Другия ми е добър... познат, който въпреки това ми се радва.
Предполагам, че дразня много хора несъзнателно (предимно реалисти-скучняри, подчертавам го това, защото има и готини реалисти), но това съм си аз и който не ме търпи, да не стои покрай мен.
Никое момиче не ми е казвало, че я дразня. Никое. х) Дори и момиченца са ми се радвали. О! А една ми каза също, че я кефя щото съм като детенце. Говорехме си за маникюри и котки.

По принцип не е добра практика във форум когато някой те засегне на лична основа, да започнеш да се обясняваш каква си и да се опитваш да докажеш на базата на това, че не е прав. Особено ако говориш за това как си ирл.

Wax
05-16-2012, 15:46
wax, ти защо не се ориентираш към момчетата, защото със 150см височина трудно ще хванеш нормална жена ?

175см и си еби майката :lol:

NightGuardian
05-16-2012, 15:47
По принцип не е добра практика във форум когато някой те засегне на лична основа, да започнеш да се обясняваш каква си и да се опитваш да докажеш на базата на това, че не е прав. Особено ако говориш за това как си ирл.

за това те уважавам. Имаш глава и мислиш :)

ShtrudeL
05-16-2012, 15:50
Използването на умалителни думи също е доста женско и бих очаквал от мъж да го избягва.

Мен пък т'ва ме радва изключително много. 8-)

Представям си как някой ного привлекателен и сериозен, ми се усмихва ехидно и ми казва в очичките: Ще ти хвана ръчичките зад кръстчето и ще ти смачкам телцето в моето, после ще ти разтворя краченцата и т.н. 8-)

Wax
05-16-2012, 15:52
Тва пък бих го казал само ако съм на 100% сигурен, че ше еба после.

NightGuardian
05-16-2012, 15:53
Ако търсиш мъж по това , което на теб ти харесва , ще си дълго време сама.
И ако го прави така както на теб ти харесва , то иска само да ти влезе в леглото , от там нататък си е същия , защото не може да бъде теб. :) И той самия лъже себе си , защото влиза в роля , която няма да може да изиграе докрай. Един от тези актьори е Мачока :) Говори така , както на теб би ти харесало , не както той би го казал. Това не е зрял мъж за мен :)

PainMonopoly
05-16-2012, 16:01
Мен пък т'ва ме радва изключително много. 8-)

Представям си как някой ного привлекателен и сериозен, ми се усмихва ехидно и ми казва в очичките: Ще ти хвана ръчичките зад кръстчето и ще ти смачкам телцето в моето, после ще ти разтворя краченцата и т.н. 8-)Е, на гаджето е приемливо.

ShtrudeL
05-16-2012, 16:07
Един от тези актьори е Мачока :) Говори така , както на теб би ти харесало , не както той би го казал. Това не е зрял мъж за мен :)

хахахахах <3
Наистина е забавно.
Като се замисля, хубавичкото е, че
О! Да !
И двамата говорим така, без единия да иска да впечатли другия с това. (всъщност кой говори така с цел да впечатли изобщо някой?!)
Сладко ^_
И аз от както го помня (брех как звучи хаха) си говори тъй и страшно мЪного му отива. ^^
И той ако не е зрял, аз... аз... ще си обръсна главата! 8-)



не както той би го казал.

A като оставим това, че го казва както си е, би го казал и по ного 'просташко'-привлекателен начин (или по-скоро циничен), който по принцип не ме радва, ама от неговата уста звучи толкова яко 8-)

Не разбираш ти ^^

NightGuardian
05-16-2012, 16:10
зрял мъж ще пише във тийн форум , не ме разсмивай. Дори ще е админ.....Щрудел къде си още и ти в живота , дори самата не осъзнаваш. :D

За теб живота още е писанията на мачо , форума и университета. :lol:

Супер смешна работа.

Wax
05-16-2012, 16:11
Във форума трудно можеш да определиш характера на хората, защото тези, който са искрени в постовете си - повечето изчезнаха преди година.
Все пак, аз си мисля, че щом си създава такъв имидж в форона - или е ужасен комплексар, или се срещат нотки от "Онлайн характера" му и насред улиците.

NightGuardian
05-16-2012, 16:17
Дори е смешно да твърдиш ,че познаваш човек без да си го виждал. Каквото сме тук съм сигурен , ако се срещнем ще си променим коренно мнението.

За мен знам ,че ще е по-добро , понеже тук опявам повече за Тупака си. Каквато и е целта ми , макар и да ви дразня и не може да ме опознаете , но и няма как да стане ,това е форум ,това е интернет :D

ShtrudeL
05-16-2012, 16:28
хахах
ок ок :)

Wax
05-16-2012, 16:29
Oh Snap...

Please god, let it be real !

torVPN
05-16-2012, 16:33
175см и си еби майката :lol:


Ти си вече пълноценна жена, защото си се научил да ходиш на 25см токове.

струдел, пианист е, а такъв се става след преглед от комисия, която да удостовери, че е гей.

awerw
05-16-2012, 16:42
за момчетата:
гейско е да си бръснеш краката, ръцете и гъза......... също така да носиш розова тениска и очила тип скара, също така да правиш дък фейс на снимки, гейско е прекалено много да обръщаш внимание на прическата си, гейско е постоянно да се водиш с женски и като цяло само за това се сещам........

за момичетата:
мъжко е да играеш мач с момчетата, да се правиш, че те интересуват изобщо мачове, да се обличаш прекалено обикновено, да дружиш само с момчета(говоря само за дружене), мъжко е да се опитваш изобщо да спортуваш някой спорт, който не е предназначен за жени, мъжко е да имаш косми по лицето, мъжко е да вървиш с мъжка походка и тук пак в момента само за това се сещам...

awerw
05-16-2012, 16:43
ваксе ела в скайп :D

ShtrudeL
05-16-2012, 16:46
струдел, пианист е, а такъв се става след преглед от комисия, която да удостовери, че е гей.

Винаги са ме дразнели тъпи изказвания, но ти да видиш, оправи ми настроението с тях.

Ти да не би случайно да си минавал през такава комисия? :3

torVPN
05-16-2012, 16:49
Винаги са ме дразнели тъпи изказвания, но ти да видиш, оправи ми настроението с тях.

Ти да не би случайно да си минавал през такава комисия? :3

Ако съм минавал, ще започнеш ли и с мен да си пишеш мръсотии?

ShtrudeL
05-16-2012, 16:51
Ако съм минавал, ще започнеш ли и с мен да си пишеш мръсотии?

Ами не. ^^

torVPN
05-16-2012, 16:53
Тогава не съм.
Та с тая тема да не сондираш мненията, за да осъзнаеш, какъв точно е котето?

yakuza_
05-16-2012, 16:55
От преди съм забелязал, че всеки от аверите на щрудел, който е бил в общ чат с мен, е спрял по моя критерии, нивото им на хумор е просто дебилно.

За момчетата - ако са по - женствени - глас, самите жестове и полагат повече грижи за външния си вид отколкото е необходимо
за момичетата - да се държи като момче, походка, отново жестове, момчешки дрехи, да говори за футбол и тн.

ShtrudeL
05-16-2012, 17:18
От преди съм забелязал, че всеки от аверите на щрудел, който е бил в общ чат с мен, е спрял по моя критерии, нивото им на хумор е просто дебилно.

Всъщност си прав и всъщност никой, който съм добавяла не съм твърдяла, че е прекрасен, повечето май не ги познавам лично. 8-)

тор-е, нищо не сондирам, няма какво да осъзнавам. ^^

BadAss
05-16-2012, 18:32
За момчетата ясно, те го казаха преди мене.

Иначе за момичетата, изключително неприятно ми става като видя момиче да псува, плюе/храчи и тн, и също така да се напива като свиня. Не, че пияно момче е прекрасна гледка, но не е толкова грозно,колкото момиче.

NightGuardian
05-16-2012, 18:52
Някои от тук ,ако не са хората от форума , няма с кой да си кажете две приказки е.
Да си споделям проблемите с хората от интернет :lol:

torVPN
05-16-2012, 19:20
Всъщност си прав и всъщност никой, който съм добавяла не съм твърдяла, че е прекрасен, повечето май не ги познавам лично. 8-)

тор-е, нищо не сондирам, няма какво да осъзнавам. ^^

Ти губиш, защото си призна сама, че го защитаваш.Щях да те разбера, ако още мислеше дали е или не, но сега няма как да стане.

Wax
05-16-2012, 19:30
За момчетата ясно, те го казаха преди мене.

Иначе за момичетата, изключително неприятно ми става като видя момиче да псува, плюе/храчи и тн, и също така да се напива като свиня. Не, че пияно момче е прекрасна гледка, но не е толкова грозно,колкото момиче.

Луд ли си е. Пияна пичка - това е дар божий :lol:

ПОХВАЛЕТЕ МЕ КОПЕЛЕТА, ЧЕ ИЗПОЛЗВАХ "Й" ПРАВИЛНО ТОЯ ПЪТ. О УЕ!

BadAss
05-16-2012, 19:36
Луд ли си е. Пияна пичка - това е дар божий :lol:

ПОХВАЛЕТЕ МЕ КОПЕЛЕТА, ЧЕ ИЗПОЛЗВАХ "Й" ПРАВИЛНО ТОЯ ПЪТ. О УЕ!

Да пълзи на 4 крака и да се чуди къде да повърне ?

yakuza_
05-16-2012, 19:39
Ако е някоя яка и да повръща не ми пука :D всеки се е напивал, ще го яде на сутринта (не повърнатото).

Wax
05-16-2012, 19:44
Ако е някоя яка и да повръща не ми пука :D всеки се е напивал, ще го яде на сутринта (не повърнатото).

Нали не повръща през путката :lol:
Кво те засяга другото :cool:

А пък и ако знаеш пиянките ква стават тесничкиии 8)

machoka
05-17-2012, 08:52
Докато в на некои неуспели плебеи устата им още е само мачо по форумите, последният рути студентки и си гледа работата и живота на пълни обороти хаха. Пък после кой бил гей или не, тя историята ще покаже :D

хахаха загубенячетата ми ;P

Pikachu
05-17-2012, 09:07
Немъжествено е, когато момчетата са близки приятели с всички момичета на света.
И когато са някви фейсбук звезди.
И когато им викат някак на галено.
Пък момичетата, които се държат като момчета ненарочно, са супер яки. *-*

torVPN
05-17-2012, 17:57
Докато в на некои неуспели плебеи устата им още е само мачо по форумите, последният рути студентки и си гледа работата и живота на пълни обороти хаха. Пък после кой бил гей или не, тя историята ще покаже :D

хахаха загубенячетата ми ;P


Много хора няма да разберат правилно коменентара ти и ще им го напиша разбираемо:

'Кой ми сра в гащите'

DieselBlood
05-17-2012, 18:10
При момичетата:Кифладжийствот .Това е болест на психическа основа за мен.
При момчетата:Женските маниери,да носи розови тениски,някакви огромни очила тип муха,да прави физиономии тип кокоши гъз на снимки и etc.
При момичетата не ме дразни,че говорят за футбол.Има момичета и жени,които са си баш фенки,а не индивиди,които харесват Кристиано Роналдо и Дейвид Бекъм.

PainMonopoly
05-17-2012, 19:27
Луд ли си е. Пияна пичка - това е дар божий :lol:

ПОХВАЛЕТЕ МЕ КОПЕЛЕТА, ЧЕ ИЗПОЛЗВАХ "Й" ПРАВИЛНО ТОЯ ПЪТ. О УЕ!Пише се божИ.

Little_Lady93
05-17-2012, 19:59
ахахахахаахахахахахахаха!
По темата : немъжествено някой да си слага по 5-6 синджирчета на врата, много гривнички и прочие. Също обезкосмяване на прекалено много места, клюкарене в женска компания и т.н.
За момичетата ми е противен готик стила, метълските аксесоари и стил на обличане; оригане, плюене, арогантно поведение като цяло. Може да има и друго но в момента не се сещам.