PDA

View Full Version : айде да ви видим ;)



pepochko
05-16-2012, 16:26
Довършете следните изречения:
1.Любовта е лекарство защото....
2.Любовта е заробваща защото....
3.Любовта е страдание защото....
4.Любовта е приливна вълна защото....
Айде да ви видим :D

reperw
05-16-2012, 16:43
^ тфа за домашно ли го имаш ?

pepochko
05-16-2012, 17:03
може и да ми е за домашно ;) ама все пак кажете какво мислите

Ilikeliljon
05-16-2012, 17:34
1.Любовта е лекарство защото....действа добре на сърдечно-съдовата система
2.Любовта е заробваща защото....като те върже женката на леглото и няма мърдане
3.Любовта е страдание защото....после почва и да те бие
4.Любовта е приливна вълна защото....след това оргазма идва като приливна вълна:))))

пAteNцЕ
05-16-2012, 17:39
1.Любовта е лекарство защото....с нея забравяш всичко :3
2.Любовта е заробваща защото....се привързваш много към човека си и оковите са взаимната ви любов
3.Любовта е страдание защото....не можеш да гледаш любимия човек как страда
4.Любовта е приливна вълна защото....те залива и дъха ти спира :3

SisiStrange
05-16-2012, 18:02
1.Любовта е лекарство защото.... те кара да забравиш всичко лошо, всякакви проблеми и само се усмихваш.
2.Любовта е заробваща защото....не можеш да милиш за нищо друго. XD
3.Любовта е страдание защото.... е ужасно в моментите, в които не можете да сте заедно, а ти липсва толкова много.
4.Любовта е приливна вълна защото.... понякога се чувстваш толкова щастлив, че не можеш да дишаш и все едно се давиш.

Sh@d0w
05-16-2012, 18:27
1.Любовта е лекарство защото.... те кара да забравиш всичко лошо, всякакви проблеми и само се усмихваш.
2.Любовта е заробваща защото....не можеш да милиш за нищо друго. XD
3.Любовта е страдание защото.... е ужасно в моментите, в които не можете да сте заедно, а ти липсва толкова много.
4.Любовта е приливна вълна защото.... понякога се чувстваш толкова щастлив, че не можеш да дишаш и все едно се давиш.

Exactly my toughts.

IseeDEADbodies
05-16-2012, 20:13
Довършете следните изречения:
1.Любовта не е лекарство, тя е самозабрава.
2.Любовта е заробваща защото ставаш "роб" на сърцето си, вместо на разума.
3.Любовта е страдание защото рано или късно свършва.
4.Любовта е приливна вълна защото може да се удавиш, ако не се осъзнаеш на време.

blaaablaaablaaa
05-17-2012, 05:06
1.Любовта е лекарство защото.... дава смисъл на живота.
2.Любовта е заробваща защото.... не ти дава избор и не щади.
3.Любовта е страдание защото.... не винаги имаш това, което искаш.
4.Любовта е приливна вълна защото.... може да разцруши всичко по пътя си и да не остави нищо след себе си.

In*The*Face
05-17-2012, 11:30
1.Любовта е лекарство, защото те насърчава да погледнеш случващото се около теб под друг ъгъл.
2.Любовта е заробваща, защото изисква преданост и всеотдайност.
3.Любовта е страдание, защото дори при мисълта, че всичко може да приключи изпитваш силна болка от ляво.
4.Любовта е приливна вълна, защото е освежаваща и всемогъща.

Поздравления за темата и отговорите.

li0n
05-17-2012, 13:58
1.Любовта е лекарство, защото както казаха преди мен - кара те да забравиш негативните неща и да погледнеш света през розови очила.
2.Любовта е заробваща, защото се правят много жертви в нейно име.
3.Любовта е страдание, защото не винаги е споделена.
4.Любовта е приливна вълна, защото идва точно, когато не очакваш и си тръгва по същия начин.

CardArt
05-17-2012, 16:14
1.Любовта е лекарство защото.... все със нещо си се заразил.
2.Любовта е заробваща защото.... правиш много компромиси ...
3.Любовта е страдание защото.... накрая винаги боли а край винаги има...
4.Любовта е приливна вълна защото.... минава и заминава със всичко което ти е дала ....

iiordanova
05-17-2012, 16:53
1.Любовта е лекарство защото.... те прави по-положителен.
2.Любовта е заробваща защото.... те кара и да страдаш в един момент.
3.Любовта е страдание защото.... всяка приказка си има своя край.
4.Любовта е приливна вълна защото.... те залива с много различни емоции.

kinkygirl
05-17-2012, 21:05
Довършете следните изречения:
1.Любовта е лекарство защото лекува стари рани и отваря сърцето за нови..
2.Любовта е заробваща защото влюбеният човек е сляп от нея и обзет от любовта си към партньора,носеща смисъл в живота му..
3.Любовта е страдание защото когато е несподелена най-боли..Ако нямаше страдание нямаше да ни прави силни.. :)
4.Любовта е приливна вълна защото никога не се знае кога ще дойде и кога ще си отиде... това е от мен...:)

anonymous708973
05-17-2012, 21:41
1. Любовта е лекарство, защото обединява бускулизина за корема, аналгина за главата, геломиртола за гърлото... с други думи, човекът отсреща е винаги там, когато има някакъв проблем. Знаеш, че има рамо, на което да се облегнеш и съвет, на който да се довериш.
2. Любовта е заробваща, защото от нея зависят доста неща, за добро или лошо. Превзема мислите ти и до някаква степен контролира действията ти. Интересното е, че на мен това ми звучи привлекателно, а не отблъскващо.

3.Любовта е страдание, защото дори при мисълта, че всичко може да приключи изпитваш силна болка от ляво. Определено си харесах това. Бих добавила... страдание е да искаш човека до себе си да е там и занапред, а да знаеш, че шансовете са малки.
4.Любовта е приливна вълна, защото всяка връзка има своите ups and downs (съжалявам, просто звучи по-смислено на английски), които, за да бъдат преодолени, се нуждаят от съвместни усилия на равнопоставени партньори.

Blab
05-18-2012, 07:55
1.Любовта е лекарство, защото притъпява успешно болките, в интервала си на действие. Създава привидното усещане, че всичко с теб и света е наред, затваря ти очите, кара те да забравяш, до по-късно, когато всичко се струпва на купчинка и с трясък.
2.Любовта е заробваща, защото доброволно се оставяш в плен на чуждата проекция за теб самия.
3.Любовта е страдание, защото...

Най-парадоксалното у мен е, че страданието ми носи щастие. Има нещо велико в страданието, нещо извисяващо... Как си представям страданието - неонова светлина, две необикновено красиви очи, тъжно-спокойни, незагледани, някаква доброта, молба, признание в тях, от неона изглеждат черни, а може би са кафяви, сини - не! Тъжно съгласие, не примирение, а съгласие с вече изживяното! И две ръце, голи до лактите, които стискат висока чаша бира. Това е страдание. Аз съм виждала страданието. То е било съвсем близо до мен - на съседната маса. И как съм го пожелавала само! - Петя Дубарова
4.Любовта е приливна вълна, защото те застига вечер и неусетно се усещаш, нагазил в дълбокото, търсещ съвети от чайките.