PDA

View Full Version : Ето каква е схемата...



MaLyKoLiU
05-16-2012, 18:44
...Лудите от гората (от града на The LordOfLight) взимат купата тази вечер срещу Коковци, в събота правят един тото хикс в Каварна и отиват да си хапнат мидички в мидената ферма...
ЦСКА бие захарчетата в събота и вдигаме шампионската титла на Армията.



п.п. ШАМПИОНИ СМЕ!!!

Ремонт: Докато писах това и Крейзитата направиха обръщалка на майните 8)

Wax
05-16-2012, 18:50
http://www.youtube.com/watch?v=RYmdSzCtlPU

MaLyKoLiU
05-16-2012, 18:53
Wax-e поздрав!


http://www.youtube.com/watch?v=1qnOOqwFRiY

:lol:

Wax
05-16-2012, 18:55
Във всеки отбор има и е имало цигани, особено в Варненските.

MaLyKoLiU
05-16-2012, 18:56
АХАХАХАХАХАХ
Моля ти се!
Майненския Локо е с най-много цигани фенове ;)


П.П. Един голям лудогорски за майните... :)

MaLyKoLiU
05-16-2012, 18:57
Я дай подобен клип на варненски отбор.
Тогава вече ще се извиня и ще кажа, че си бил прав..

Wax
05-16-2012, 18:59
Може и да няма - може и да има. В момента не ми се търси.
Пък и евентуалната липса на клип, не означава, че не е имало.
Погледни статистиките в ГРАО и ще видиш, че след Кърджали и Търговище сте с най-голям процент ромско население. Паляк.

MaLyKoLiU
05-16-2012, 19:10
Затова ли най—голямото гето в България се намира в Майнатаун?
Циганите при вас са многократно повече от тези във Варна. ;)

bootyboy
05-16-2012, 19:13
Факт е че ЛДГЦ взеха купата на БГ сега дано станат шампиони и на първенството ни жалко че да може 2 3 4 да играят в Лига Европа / искам Черноморец в Лига Европа а както е тръгнало няма да завършат 3ти сиг 4 или 5 ще са

Wax
05-16-2012, 19:15
Затова ли най—голямото гето в България се намира в Майнатаун?
Циганите при вас са многократно повече от тези във Варна. ;)

Събрали сме ги на едно място и сме им ограничили достъпа до един квартал само.
Във Варна циганите обаче са навсякъде. По статистика - всеки 7 е циганин и всеки 13 - турчин...

MaLyKoLiU
05-16-2012, 19:23
Добре бе извади тия статистики от сайта на ГРАО, че иска електронен подпис, нали си хакерче и няма да ти е проблем...

Wax
05-16-2012, 19:42
http://i.imgur.com/aiuiS.jpg

MaLyKoLiU
05-16-2012, 19:42
http://store.picbg.net/pubpic/CC/27/5f0393541237cc27.jpg
Та какво викаш?
Къде били повече мангалите?

vankovvv
05-16-2012, 19:43
QQ
wax е бавен понякога

Wax
05-16-2012, 19:46
И откъде го видя това?
Откога Варна има само 424 Хиляди в областта, като миналата година беше само 490 хилки?
Пловдив сега е 660-670 хилки...
И данните ти са грешни нещо. Твърде вероятно е да са от електронното преброяване, където на Варненските цигани не им беше направено индексиране, както и на Бургаските.

MaLyKoLiU
05-16-2012, 19:52
От сайта на националния статистически институт (НСИ) :)
Грешни, грешни, колко да са грешни?

Каквото и да си говорим, не можеш да промениш фактите,че в Пловдив циганите са близо два пъти повече... ;)

RedArmy
05-16-2012, 20:23
И откъде го видя това?
Откога Варна има само 424 Хиляди в областта, като миналата година беше само 490 хилки?
Пловдив сега е 660-670 хилки...
И данните ти са грешни нещо. Твърде вероятно е да са от електронното преброяване, където на Варненските цигани не им беше направено индексиране, както и на Бургаските.
Тъпо е да отричаш очевидни работи. Който и да питаш кой е най-циганския град ще ти каже, че е Пловдив. Е като изключим Шумен, Търговище, Кърджали и другите там типично турско-цигански градове. Във Варна съм бил няколко пъти за по няколко дена и циганин не видях, не знам за теб. И не съм от Варна така че съм обективен. Тъпо е и да се спори в кой отбор има най-много цигани - във всеки. В абсолютно всеки. Гарантирам ти го.

Wax
05-16-2012, 20:25
Каквото и да си говорим, не можеш да промениш фактите,че в Пловдив циганите са близо два пъти повече... ;)

Естествено, как мога да променя грешни факти?

1во. - Това преброяване не е толкова актуално, както моето
2ро. - По данни на НСИ вие сте 304 000, а ние сме 369 000 - Това правдоподобно ли ти се вижда?
3то. - Смятани са резултатите въз основа на притежание на лична карта, а във Върна циганите са особено нагли и даже и такава нямат, затова поне едно 50-60% ако не и повече не са вписани при вас. В Пловдив ги задължават за имат, иначе им бутат колибите.
4то. - По САМООПРЕДЕЛЯНЕ. Всички знаем, че повечето мангали се пишат или Българи или Турци...
5то. - В нашата област са включени и ред други градове, предимно с цигани, докато в Варна цялата паплач е на едно място.

Остави статистиката настрана - по-интересно ще ми е да видя човек, който не е бил в нито един от двата града какво ще каже след еднодневен престой там.
Този експеримент трябва да се проведе.

КУР ЗА ВАРНА !

Wax
05-16-2012, 20:28
Тъпо е да отричаш очевидни работи. Който и да питаш кой е най-циганския град ще ти каже, че е Пловдив. Е като изключим Шумен, Търговище, Кърджали и другите там типично турско-цигански градове. Във Варна съм бил няколко пъти за по няколко дена и циганин не видях, не знам за теб. И не съм от Варна така че съм обективен. Тъпо е и да се спори в кой отбор има най-много цигани - във всеки. В абсолютно всеки. Гарантирам ти го.

Защо пък аз за пръв път от вас го чувам това от вас - че именно Пловдив от всички градове е бил Цигански...
Във Варна аз лично като бях (бог опазил ме от повторна такава грешка), и по-точно в района на хотела, в който стояхме, пък и по центъра и ония квартали там Аспарухово и Младост - От цигани не можеше да се разминеш. Може би си бил в центъра, където черната сган се страхува да припари, щото във всеки град куките ги сърбят ръцете...

MaLyKoLiU
05-16-2012, 20:36
Ахахах всичките били във Варна... нямали лични карти... :lol: Сашееее, Саше...
Само във Дългопол (град на 70км от Варна във варненска област) 95% от населението е цигани, или тоест около 3000, няма да говоря за всички останали градове и села във Варненска област които са бъкани с цигани...
Такаче не ми излизай с номера, че всички цигани били във Варна, а при вас били пръснати в цялата пловдивска област...
Бил веднъж във Варна, отишъл в Аспарухово, където има цигани и айде Варна била с най-много цигани в България... :lol:


Знам, че си комплексиран затова, че живееш в Пловдив, но не е нужно да се вживяваш толкова и да се мъчиш да промениш ФАКТИТЕ...

MaLyKoLiU
05-16-2012, 20:39
Все едно аз да отида в Париж, да мина през някой краен квартал където ще видя 20-30 циганина и да кажа, че 90% от парижани са цигани...

Wax
05-16-2012, 20:42
Бил веднъж във Варна, отишъл в Аспарухово, където има цигани и айде Варна била с най-много цигани в България... :lol:


Защо да си причинявам тази злина още веднъж? Да не съм мазохист?

Ок е Ванка, много си умен - само където не си. Аз ти казвам, че там е бъкано, иначе и в другите квартали си има достатъчно.
Асеновград - 25 000 души/15 000 цигани. Така че не ми излизай с цигански номера...

Пък и кой би се комплексирал от родния си град е... Мноо си прост, даже и за чорбар...

MaLyKoLiU
05-16-2012, 20:46
Така че не ми излизай с цигански номера...
.

АХАХАХАХАХХАХАХА... Кой започна с циганските номера бе? :lol:

Wax
05-16-2012, 20:48
Естествено циганина-чорбар...

Wax
05-16-2012, 20:49
Лол сега като се замисля повечето чорбари дето сме срещали са били цигани :cool:

То ние такива и търсим де :d

divacheee
05-17-2012, 19:49
п.п. ШАМПИОНИ СМЕ!!!


Не бързай ;)

RedArmy
05-17-2012, 21:31
WAX-e, надявам се да пораснеш, приятелче.. Искрено се надявам някой ден да си четеш мненията и да се питаш наистина ли ти си писал това :) Не знам на колко си, но с тея първосигнални разсъждения само показваш, че си нямаш грам представа от реалния живот. И не говоря само за тая тема, а за почти всичките ти постове. Все пак ако си на 16-17 има някаква надежда, че тепърва има да видиш още много неща. Хубаво е че си буден младеж и имаш гражданска позиция, но не винаги е правилната. Дано да го осъзнаеш.