PDA

View Full Version : Фейсбук страница против мен!



SELENAesuper
05-16-2012, 19:01
Здравейте :( Искам да ви пиша и да ви помоля за съвет! :( Едни глупачки грозни, лигли от нашия клас дето се занимават с играчки за бебета и не си мият зъбите, вонят, миришат от всякъде и т.н. .. ужасни! Та скарахме се и сега разбрах че са направили страница ПРОТИВ МЕН!?! Направо.. разбирате ли не знам какво да направя! Да плача ли или да се сбия с тях до кръв не знам.. обаче ей ся ми е да им избия един в лицето и да се свърши ама ме е страх от техните и от директора щот може да ме изключат :( В описанието на страницата пише някви глупости: Neka q nakarame da plache, da badem jestoki s neq kakto tq s nas, neka razviem tazi stranica ;) Представи си.. те ли ще ме заплашват! Ох, ако знаете кви образи са.. просто толкова пъти съм ги пляскала по лицето ама не разбират.. аа пропуснах да спомена че са близначки!! :D Просто ми кажете как да постъпя как да ги пренебрегна! Как да не плача, като знаят че съм адски чувствителна.. ако получа 2 в даскало плача :D Сега какво да направя утре? Да ги набия ли? Плз кажете много ви моля? Ако нещо им направя дали ще ме изключат?

Ilikeliljon
05-16-2012, 19:29
Що се занимавате с глупости. Я си живейте живота.

DieselBlood
05-17-2012, 00:13
Простотията не ходи по гората.Само това ще ти кажа аз.

xoxi
05-17-2012, 07:01
Въобще не се занимавай.
Тези момичета просто търсят внимание от жалки хора, които биха се радвали на такава страница, което пък ги кара да се чувстват велики. Ако ти се имаш за жалък човек, покажи им, че ти пука. Ако имаш капка достойнство ги остави да се превъзнасят ден-два и да им мине кефа, като видят, че никой не му пука особено за техните избити комплекси и показна злоба.

SELENAesuper
05-17-2012, 07:09
Въобще не се занимавай.
Тези момичета просто търсят внимание от жалки хора, които биха се радвали на такава страница, което пък ги кара да се чувстват велики. Ако ти се имаш за жалък човек, покажи им, че ти пука. Ако имаш капка достойнство ги остави да се превъзнасят ден-два и да им мине кефа, като видят, че никой не му пука особено за техните избити комплекси и показна злоба.

Мерси, така ще направя!

babatigosho
05-17-2012, 09:21
Ама че си адски чувствителна, 2 мнения няма

DarkTemplar
05-17-2012, 09:29
Такива ситуации обикновено завършват със самоубийство.

brutaLxxbunny
05-17-2012, 11:55
Докладвай групата във Фейсбук, има едно бутонче ''Report'' и ще я изтрият :)

SELENAesuper
05-17-2012, 16:55
Докладвай групата във Фейсбук, има едно бутонче ''Report'' и ще я изтрият :)

Мерси, вече я репортнах, но вече няма смисъл! Днес ги сплаших и те направиха страницата като фен страница на Селена Гомез :D Тоест те все едно са премахнали страницата! Благодаря на всички!

Hayashi
05-17-2012, 17:02
Пораснетe. (:
Теб изобщо какво те засяга тази страница?

Зайче..
05-17-2012, 17:10
омг, какви са тези обяснения "не си мият зъбите, вонят", etc? Ти говориш същото за тях, както те за теб. Тогава какъв ти е проблема? Разбирам само те да обиждат и да правят глупости относно теб, ама ти си същата с тях.
И малко не ми се връзва как едно чувствително момиче, дето реве дори за 1 двойка ще тръгне да се бие? Че и то с две, не с една. хахах. Или нещо не си се обяснила правилно, или аз нещо не съм те разбрала правилно.
Та, мисълта ми е да спреш да се занимаваш с тях, щом като искаш те да спрат да се занимават с теб.

In*The*Face
05-17-2012, 17:22
Сладур, научи се да си над нещата. Следващият път, дано няма такъв, харесваш страницата и пускаш една усмивчица. На следващият ден, здравейте момичета, как сте, с усмивка на лицето. Безразличието и демонстрацията на непукизъм дразнят много повече в подобни ситуации.

Dreamer...
05-19-2012, 06:37
Ако няма никой с тях, както предполагам, най-добре нищо не прави, т.е. те да си те обиждат, като няма никой на тяхна страна, сами ще изглеждат жалки...

BeeKeeper
05-19-2012, 16:57
–Безкрайността има ли край?! – учителка по математика.
– Ще изгоня целия клас и ще работя с останалите!

SmilezZz
05-19-2012, 18:35
Пораснете , по дяволите.

Какви са тия описания, какво е това чудо? Добре ,разбирам, че не сте в близки взаимоотношения , ама това не ти дава правото да ги обиждаш наляво - надясно.

И вместо да се занимаваш с подобни глупости, защо не спреш да им обръщаш внимание. С подобни работи, които правят се мислят за интересни. А относно страницата - ще се съберат само тъпите и ограничени хора.

perry_the_platypus
05-20-2012, 16:04
Очевадно сте 4-5 клас (най-много 6-ти), щом се занимавате с глупости, ахах, споко, ще пораснете и ще се осъзнаете! :))) А и бту, не мисли, че всички ще те харесват, ще има хора, които те харесват, такъв какъвто си, ще има и такива, които ще те мразят... HATERS GONNA HATE! Просто един IGNORE им удряш.. :))

wiiwa
05-20-2012, 19:06
Какво е отношението им към теб, такова е и твоето към тях! Ти преставаш - и те също. Кои знае.. може да са добри момичета.. най- големият идиот ще се държи с лошо с някой, които е мил с него. Все пак виж как са го написали ''da badem jestoki s neq kakto tq s nas'', според мен не трябва да търсиш вината само в тях. При спор между две 99% от случаите и двете имат вина. И все пак не им обръщай внимание ;) !

RageAgainstTheMachine
05-21-2012, 11:02
Харесваш Selena Gomez и ника ти цепи мрака. Не трябваше да правят страница,да те бият до смърт с камъни и тва е.

Navunka
05-22-2012, 23:44
Докладвай групата във Фейсбук, има едно бутонче ''Report'' и ще я изтрият :)

хахаха ако мислиш че със един report става...

Та по темата; Ти сигорна ли си че нищо не им правиш? Щото и ас като малък много обичах да дразня хора които ми бяха противни , хора които с характера си заслужават само бои, та тва е сигурна ли си че не се държиш по начин които ги дразни?

Charismatica
05-23-2012, 09:44
Ех.. какви спомени ми навява тоя пост от 6-ти 8-ми клас..
То не бяха обиди за дрехи, за коси.. абе бебешки истории.. всеки минава оттам и си мисли, че е огромен проблем, а като порасне му е смешно.
Най-много се забавлявах на " дето се занимават с играчки за бебета "