PDA

View Full Version : Апък ....... да ви кажа пъъъъък



Oy7ofCon7roL
05-17-2012, 06:31
Начи преди няколко дни събуждам са сабахлен и гледам през прозореца няква тлъста хлебарка са пльоснала на климатика обърната по гръб и задника и размазан.... червата и бяха отвънка.... Ама тая гад още мърдаше !
Поглеждам вечерта и още мърдаше ..... на другата сутрин пак мърдаше..... гледам вечерта тва животно и още и мърдаха антенките :shock: Чааак на другата сутрин беше умряла . Демек беше изкарала около 48 часа така :shock:

А пък вчера към обяд една голяма муха беше влезнала и бръмчеше из къщи. Свалих я с един парцал, откъсах и две от краченцата да не може да бяга и я сложих по гръб на терасата в една капачка от течен шоколад пълна с вода за гълъбите, щот съм сложил едно панерче и там слагам хляб и водичка щот идват едно семейство гълъби ама понякога идват и цинигурчета и така.... ама тва е съвсем друга история.
Та след няколко часа пуших цигара на терасата и поглеждам да видя тая муха дали е там още или са я изяли пиленцатата.... та беше още там. Леко я жузнах с цигарата да видя дали е още жива и тя веднага се разбръмча. Даже се хвана с краченцата за цигарата и се мъчеше да избяга от водната клопка. Аз обаче я оставих да агонизира.
Неска ставам и гледам мухата някак си беше успяла да излезне от капачката и беше се проснала по гръб.... помислих, че е умряла. Жузнах я с цигарата и установих, че е още жива :shock:

Ся пак я сложих в капачката с вода и ша видим аджеба колко време ще живее.... хммм

Pikachu
05-17-2012, 06:39
@____________________@ :D :D :D :D

thegreenzombie
05-17-2012, 14:44
имаш си готини домашни любимци.. аз си имам една мушичка, която си седи на монитора от няколко дни и все ми бяга.. :д .. не знам само как да я кръстя.. може да е Gangsta Fly .. или thegreenzombiefly ^^

Oy7ofCon7roL
05-17-2012, 16:01
^^ Тва не е нищо, преди няколко години имаше една муха, дето ми даваше да я галя :cool:
Играехме си 1, 2 часа и после ми омръзна и я убих :lol:

thegreenzombie
05-17-2012, 16:02
какъв си безмлостен :D