PDA

View Full Version : Не ми стана...



53downfall
05-17-2012, 14:31
Случвала ли ви се е идентична ситуация?
С едно доста яко момиче само докато се целуваме ми става.Обаче в момента в който трябва да започнем да се чукаме ми пада....И ми иде да си го откъсна чесно.Не сме пили повече от една бира и няма притеснения.Има изключително малоумни моменти (например в час) в които няма нищо свързано със секс и се надървям на макс а сега ще започваме да вършим съществената част (чукането) и ми ПАДА???
На какво може да се дължи мамка му?

ZipFail
05-17-2012, 14:37
Притеснение.

53downfall
05-17-2012, 14:38
Нулево !

ZipFail
05-17-2012, 14:44
Проблема ти със сигурност не е физиологичен, така че всичко е в психиката ти. И аз съм бил така, ама като се поопознахме с момичето и разчупихме леда не съм имал повече такива проблеми.

Незнам
05-17-2012, 16:25
ZipFail, когато проблемът е психологичен и засяга такъв тип дейност (половата), то той няма как да не е и физиологичен. Нали знаеш коя част на вегетативната нервна система трябва да се задейства за ерекцията? Именно оттук изхожда и проблема на автора. Но това не значи, че проблема е само автономно обусловен. Правилен съвет му даде: трябва да се отпусне.

dream1707
05-17-2012, 16:46
И на мен ми се е случвало, докато се натискаме и тнт всичко си е окей .. стане ли време за същинската част и спада .. тва е нещо съвсем нормално, въпрос на психика е.. Имам и приятелки на които няколко пъти им се е случвало това с гаджетата им. Успокой се, недей много да го мислиш щото пак така ще стане.

In*The*Face
05-17-2012, 17:43
Нулево !

Дори и да не го чувстваш и усещаш притеснението си е факт. Удари една преди това, пък дано проработи. Но наистина по-добре е да не го мислиш.

assd
05-17-2012, 20:57
downfall как ти пасва за ник

Ilikeliljon
05-18-2012, 14:33
Гледай да не се вглъбяваш дори и да падне. В тая част природата си знае работата, колкото повече вниманието е там, толкова по-голяма вероятност има да не стане или да падне. Ако не се съсредоточаваш много, много там, а се опитваш да се отдадеш на момента това може да помогне.