PDA

View Full Version : Харесвам едно момче, но не знам как да му кажа.. :(



miminka992
05-17-2012, 16:44
Хора харесвам БЕЗУМНО много едно момче, но просто не знам как да му кажа.. страшно много ме кефи, но простоо.. нито се познаваме нито нищо.. само фейсбуците си имаме.. помощ.. :(
П.С: От едно и също даскало сме..

ChildrenOfBodom
05-17-2012, 17:44
Защо първо не се запознаете.. може отвътре да не е чак толкова прекрасен : )

miminka992
05-17-2012, 17:55
ъм.. проблема е как да се запознаем.. супер срамежлива съм, пък ако му кажа, че го харесвам, а всъщност той не ме харесва ще стана за смях.. :(

bebzgirl
05-17-2012, 18:27
Помоли някой да ви запознае.Ако си толкова срамежлива,никога нищо няма да стане.Т'ва е истината.

ChildrenOfBodom
05-18-2012, 16:36
Не бързай да му казваш , че го харесваш , а и ми е странно да харесваш някого без да го познаваш.. Както и да е , както мацката горе спомена помоли някого.

Djenka
05-18-2012, 18:22
Бях и аз така, харесах си един батко, намерих му фейса, чатихме един път и не се оказа толкова як, колкото мислех че е. Впоследствие разбрах, че си има гадже, и ми мина влечението.

Как да се запознаеш - първо го сръчкай. Знам, че звучи клиширано и тъпо, но действа. Така те забелязва, влиза ти в профила, гледа ти снимките, интересува се коя си. После ако той ти отвърне, сръчкай го пак и така, докато той не ти пише или ти не решиш, че е време да му пишеш. :)

miminka992
05-19-2012, 17:27
Djenka, това за сръчкването ми допада.. мерси много :)

SmilezZz
05-19-2012, 18:05
ъм.. проблема е как да се запознаем.. супер срамежлива съм, пък ако му кажа, че го харесвам, а всъщност той не ме харесва ще стана за смях.. :(

Не бързай с признанието, а първо се запознай с него. Престани да бъдеш толкова срамежлива, от срама файда няма. С високо вдигната глава - действаш. Нали знаеш, че риск печели, риск губи.