PDA

View Full Version : Как да се справя?



yoannna_play
05-17-2012, 20:04
Здравейте тази година съм 5ти клас!и има две момичета които обиждат мен и моята приятелка!не мога да им разберем проблема те само клюкарят!Днес ни обидиха че сме загубенячки и клюкарки!не знам какво ми е загубеното и кого съм клюкарила!Аз съм си много добре в училище всички са ми приятели но сега се чувствам много гадно.Много хора ме съветват да ги набия(учех Карате до преди няколко месеца)или да ги обидя,но аз не мога не съм такъв човек че да направя това.съсипана съм тотално искам утре като отида на училище да им го върна тъпкано.Аз и приятелката ми си замълчахме...Но не можем повече така.Не искам да се бия аз все пак съм момиче.Дайте ми съвет как да ги затапя!

sexybanichka
05-17-2012, 20:30
Мега тъпото разсъждаваш . Смисъл вярно е че не бива да се биеш , ама да им мълчиш .. не става така . Някой те тъпча, а ти му мълчиш .. Айде разприказвай се малко ..

yoannna_play
05-17-2012, 22:43
аз попринцип не мълча ама като ми го казаха и аз просто не знаех какво да кажа!

gugenceto2
05-18-2012, 07:22
В момента ти като мълчиш се показваш като слаба и уязвима. Отвори си и ти устата малко, поразприказвай се.

Hayashi
05-18-2012, 07:30
Ама не ги бий. Щото после най-вероятно ти ще отидеш при директора и теб ще изкарат виновна.

miyauuu
05-18-2012, 14:58
Даже няма и да чета коментарите на другите и твоят пост (докрая) - просто си в 5 клас! :)
Рано ти е за бой, за спорове и тем подобни работи иди да се оплачеш на майка ти или по-точно това й кажи (плачейки):
"Мамчее,едно момиче ми каза, че съм клюкарка,мръсница,загубеня чка!" и тя да отиде да се оплаче на класната и т'ва е нищо повече :D Малко да се стреснат другите, че да ги вземе страх да ги хване и няма никой повече да те обижда, малката! :)

Challenger
05-18-2012, 19:14
Щом всички са на твоя страна в класа, не разбирам какъв е проблемът? Не обръщай внимание на хората, които не го заслужават.

beach.ch
05-19-2012, 18:06
Кажи им, че са крави ;дд
Кво изобщо се занимаваш, ако питаш мен тряа да се държиш като много повече от тях и да си със самочувствие и хладнокръвие. Ще видиш, че веднага ще почнат да ти се подмазват ;)