PDA

View Full Version : Помощ!



kras_123
05-17-2012, 21:27
Здравейте,
Аз съм момче на 15 години и имам проблем.Миналата година лятото отидох на училище с къси гащи, а по краката имам косми(не големи, но се виждат)на мен не ми пукаше особено, никой не ми се е подигравал, но всички погледи постоянно се спираха там.Стана ми неудобно и ме хвана комплекса, взех една машинка за подстригване и ги намалих.След месец пак ги намалих и ги оставих така.Лятото изкарах, а зимата даже бях забравил за това.Обаче пак идва лято, а космите станах по-големи и от преди.Последните дни вали дъжд, но в слънчеви дни, не смея да изляза с къси гащи.Говорил съм с майка ми, но тя е твърдо против бръснене, а мен страшно ме е срам, а не искам да се пържа в жегите.Въпроса ми е има ли някакъв начин да ги направя по-тънки или да са по-нарядко. Епилатора на майка ми ме плаши, а колата маска нито знам колко струват лентичките, нито знам дали се купува някакъв гел отделно, нито пък знам някаква цена. Моля помогнете!!!

3oPuTy
05-17-2012, 21:30
А защо просто не ги скъсиш с машинка?!

kras_123
05-17-2012, 21:43
Защото долу около ахилесовото сухожилие са дебели и наистина се набиват на очи.Ако взема от някоя аптека някаква течна кола маска ще изтънеят ли?

Goddess
05-17-2012, 22:31
Доста ще се измъчиш сам с кола маска. Иди на козметик, със сигурност ще ти оредеят и няма да растат за по-дълъг период.

commonsense
05-20-2012, 19:08
Защо примерно не ги изсветлиш. Така хем няма да бият много на око, хем няма да си със съвсем гладки крака.

imnotscared
05-20-2012, 19:28
А защо просто не ги скъсиш с машинка?!


И аз съм на същото мнение :D малко е странно да виждаш момче с идеално гладки крака.. апък и щом майка ти е против поговори с нея и кажи,че така ти е неудобно :) успех.

xveniit0x
05-30-2012, 17:17
Наистина ако отидеш на козметик ще станат по-редки и тънки... А преди малко пак тук четох, че се изрусяват с кислородна вода (много шашаво ми звучи, но можеш да пробваш) :)