PDA

View Full Version : СРЕЩНАХ БОГОВЕТЕ !



JungleJaguar
05-18-2012, 10:09
Паля веднъж една трева и кат са нацепих и ми се яви НЛО със свастика !
Беше невидимо !
Имаше формата на кръгъл четириъгълен триъгълник !
И то с дължина поне 50 литра !
Спусна се невидим лъч.
И ме засмука в НЛО-то.
Нищо не виждах,но виждах всичко !
ОГРОМНО НЛО !
Имаше общо 51 извънземни-39 женски и 26 мъжки.Явно и там като на Земята женските са повече и са водещи и цари пълен патриархат.
Три женски пристъпиха към мен.Бяха с извънземна красота.С лице нещо средно между Андреа и Емануела,цици като на Преслава и Катя от Ритон и задник нещо средно като на Джей Ло и Ким Кардашиян !

Блъснаха ме на едно канапе и ме почнаха.НАПРАВО МЕ ИЗКЪРТИХА,NIGGА !

Тъкмо им свършвах в устните кухини и виках О,БОЖЕ,ДА,О,БОЖЕ,О,БОЖЕ и в една клетка до мен видях затворен един дърводелец.
Размаха едно дърво и ми вика,че съм развратен и ще горя в АДА !
Тогава аз попитах едната извънземна:
-Вitсh,who da fukk iz thiz punkazz muthafukka ?

И тя ми каза,че не говорили английски,но както сам съм се убедил-владеят перфектно френски?
Тук дърводелеца взе да крещи от клетката,че той е създателя на ВСЕЛЕНАТА.
Отидох до главния извънземен-Адолф Хикс.Той беше с мустачки и седнал на един трон:
-Благодаря ти за перверзните кучки,брат,ама къв е тоз дърводелец в клетката?
-Тоз ние го създадохме,ама малко стана откачен.Генно инженерство.Ще го върнем в година нула и ще пуснем дърводелеца на простите селяни да му се кланят като Бог и така ще бъде хиляди години занапред.
Глупостта на простите не е за подценяване !

И ТОГАВА СТАНА НЕЩО,КОЕТО НЕ МОГА ДА ОПИША!
ВЪРНАХМЕ СЕ В ГОДИНА 0!
Слязох от НЛО-то в Африка и всички селяни ни гледаха като че сме извънземни.Отидох до един негър и му пуснах от IРАD-а си Доктор Дре.Оня чул псувните от песента падна на колене и взе да ми се моли да не ги унищожаваме.

Главния извънземен Адолф Хикс събра всички:
-От днес вие ще имате БОГ !
Хайл Хикс !

И тръгна да отключва клетката с дърводелеца,ама ключа заяждаше.
3 часа се мъчи,но накрая успя:

-АЗ СЪМ ВАШИЯТ БОГ !
СЪЗДАТЕЛЯ НА ВСЕЛЕНАТА.-провикна се дърводелеца.
И всички паднаха на колене и взеха да плачат.И го оставихме и се качихме пак на НЛОТО.Върнахме се пак в 2012 г.Попитах главния:

-Защо ще ни унищожите в края на 2012 г ?

А той се замисли и ми отговори:

-Виж,niggа,АЗ ще унищожа целия свят,но ще оставя вас Бълг-АРИЯ и бълг-ариите след това да управлявате заедно с нас света.Ще имате цялата власт на планетата.Ще имате несметни богатства и знание!ЩЕ БЪДЕТЕ НА ВЪРХА!

-Наистина ли?-попитах аз.
-Не бе,ебавах се !-засмяха се всички извънземни.

-Помни,ние идваме декември и ще те намерим.Ние заедно ще управляваме света,но вашата раса ще е на трона и Ти и твоят народ и държава ще бъдете водачи на човешката раса...

И изведнъж се оказах телепортиран в нас гледащ тъпо в една точка седнал на тоалетната чиния.

gandalfepi4
05-18-2012, 10:13
http://marineparentsinc.com/store/images/lp-mp-semperfi-PI15014.jpg

defender
05-18-2012, 10:19
Мда, и аз мисля, че от към креативност, компетентност и емоционалност атеистите вече се изчерпаха.

ПП: остава само да се любуваме на красотата и чара на някои готини атеиски.

JungleJaguar
05-18-2012, 10:33
Мда, и аз мисля, че от към креативност, компетентност и емоционалност атеистите вече се изчерпаха.

ПП: остана само да се любуваме на красотата на някои готини атеиски.

ААААХАХАХАХАХАХ

gandalfepi4
05-18-2012, 12:20
Мда, и аз мисля, че от към креативност, компетентност и емоционалност атеистите вече се изчерпаха.


Първо не виждам никаква разлика между неговото шеговито изказване и твоите уж сериозни и второ спри да говориш за някакво eзотерично общество на атеисти при положение че ти самият, педераст духовен, отричаш абсолютно всички хиляди богове с изключение на твоя. Една от двете разлики между нас и теб е че ние имаме това отношение което имаш ти към всички богове с изключение на твоя, към тях и това отношение което имат всичко другорелигиозни към твоя.

Втората е че не сме такива боклуци и колкото да ругаем и вулгарстваме по никакъв начин не можем да стъпим и на малкия ти пръст по отношение на офанзивност към всичко човешко и свято.

defender
05-18-2012, 12:34
^
аз говоря от гледна точка на християнин, и ти сърничке много добре го знаеш.

gandalfepi4
05-18-2012, 12:53
А какво е християнин ако не атеист спрямо абсолютно всички богове минус един?

defender
05-18-2012, 13:12
права си, но това е гледната точка на там какъвто се самоопределяш.
Гледната точка на християните: има 3 категории хора:
- вярващи - които вярват в християнския Бог
- невярващи (атеисти) - които не вярват в християнския Бог.
- еретици - които дори и да вярват в християнския Бог, държат истината в лъжа.

JungleJaguar
05-18-2012, 13:14
А какво е християнин ако не атеист спрямо абсолютно всички богове минус един?

Ей затва говорим !

defender
05-18-2012, 13:22
^
ей, хитлер, кажи и за мен една хубава дума бре. :D

gandalfepi4
05-18-2012, 13:24
права си, но това е гледната точка на там какъвто се самоопределяш.
Гледната точка на християните: има 3 категории хора:
- вярващи - които вярват в християнския Бог
- невярващи (атеисти) - които не вярват в християнския Бог.
- еретици - които дори и да вярват в християнския Бог, държат истината в лъжа.


Значи гигантското мнозинство от хора на планетата са атеисти, а голямата част от християните са еретици?

По тази логика ти си част от сравнително малък култ.

ScarlettS
05-18-2012, 13:29
Гледната точка на християните: има 3 категории хора:
- вярващи - които вярват в християнския Бог
- невярващи (атеисти) - които не вярват в християнския Бог.
- еретици - които дори и да вярват в християнския Бог, държат истината в лъжа.

Мдаа, значи от 'вярващите' изключваме всички представители на другите религии, от което следва че мюсюлманите примерно явно са атеисти вече, но както и да е. После от християните изключваме всички освен теб, защото все пак 'държат истината в лъжа', каквото и да значи това, и ги определяме като еретици. И в крайна сметка излиза, че единствения истински християнин си ти. О, каква изненада!

defender
05-18-2012, 13:37
^
what ???????????????

Падаш на второ място в интелектулната ми класация за атеист на годината от подфорум "Философия и Религия"

JungleJaguar
05-18-2012, 13:46
Мдаа, значи от 'вярващите' изключваме всички представители на другите религии, от което следва че мюсюлманите примерно явно са атеисти вече, но както и да е. После от християните изключваме всички освен теб, защото все пак 'държат истината в лъжа', каквото и да значи това, и ги определяме като еретици. И в крайна сметка излиза, че единствения истински християнин си ти. О, каква изненада!

Той е избрания axaxaxaxахах
Всички на колене !
Жените и с отворена уста ахахахах

ScarlettS
05-18-2012, 14:06
^
what ???????????????

Падаш на второ място в интелектулната ми класация за атеист на годината от подфорум "Философия и Религия"

Че аз на първо ли съм била?! Ако да, доста си се бил объркал. :D

Иначе не виждам какво не разбра. Излиза, че всички освен теб и тези със абсолютно същите възгледи са атеисти/еретици. Общо взето според твърдението ти истинските християни сте ти и още малък брой хора. Причината е, че доста от възгледите ти не се припокриват с тези на православието, тоест сам си измисляш, каквото ти падне, без да се съобразяваш с религията си. Това специално го правят и доста други религиозни, така че не се притеснявай.

defender
05-18-2012, 14:11
Че аз на първо ли съм била?! Ако да, доста си се бил объркал. :D

Иначе не виждам какво не разбра. Излиза, че всички освен теб и тези със абсолютно същите възгледи са атеисти/еретици. Общо взето според твърдението ти истинските християни сте ти и още малък брой хора. Причината е, че доста от възгледите ти не се припокриват с тези на православието, тоест сам си измисляш, каквото ти падне, без да се съобразяваш с религията си. Това специално го правят и доста други религиозни, така че не се притеснявай.

сега, ново 20-си
например, кои възгледи не се препокриват,

ПП: май си вкара автогол, сега четеш православие, нали :)

RagioL
05-18-2012, 14:44
.........................

Нали щеше да игнорираш трола!

gandalfepi4
05-18-2012, 14:47
Направиx си квота на ден :D

ScarlettS
05-18-2012, 14:54
например, кои възгледи не се препокриват

Ами първото, което се сещам, е че за разлика от повечето християни, не приемаш еволюцията, което автоматично прави мнозинството от тях еретици, а теб съответно малцинство. Както и да е, това сме обсъждали хиляди пъти и отдавна ми е омръзнало.

RagioL
05-18-2012, 15:43
Направиx си квота на ден :D

И това е някакво решение.

RagioL
05-18-2012, 16:08
ПП: остава само да се любуваме на красотата и чара на някои готини атеиски.

Нещо ми подсказва че няма да те огрее!

JungleJaguar
05-18-2012, 16:20
Моля по темата,която е меко казано невероятна,ако обичате !
Един път ще се сети някой да направи една уникална тема,смислена и изказана с толкова факти и огромен плам,а вие с присъщатата си жестокост и извратеност се наслаждавате,докато закопавате в земята изключителната ми тема !

RagioL
05-20-2012, 08:33
^
what ???????????????

Падаш на второ място в интелектулната ми класация за атеист на годината от подфорум "Философия и Религия"

Интересно е как ли ти изглежда класацията!

ScarlettS
05-20-2012, 09:39
Интересно е как ли ти изглежда класацията!

Мда, дали пък на първо място няма да е той самият? Все пак е единственият, открил всички истини за живота и то само на 15 години! Е, разбира се с помощта на своята впечатляваща колекция от 600 книги!!

Сериозно, и на мен ми е интересна класацията ти. Нещо ми подсказва, че колкото по-назад, толкова по-добре.

ledenakrasota
05-20-2012, 09:57
Боговете акат ли?

RagioL
05-20-2012, 11:59
Боговете акат ли?

Като погледнеш на какво е заприличал тоя свят, ти как мислиш?!

Navunka
05-21-2012, 23:13
Kopele ako nqkoga napishesh kniga shte si q kupq...