PDA

View Full Version : Випуск 2012



miyauuu
05-18-2012, 13:16
Здравейте! Тази година съм абитуриентка, но за съжаление съм много притиснена заради матурите ..имам чувството, че ще припадна, бала и празненството не ме интересуват, с часове мисля само за матурите.. Отличничка съм и за това само и само, за да не се излагам самата аз, а и моята учителка и за да съм доволна от резултатите просто трябва да изкарам висока оценка .. Нищо не ме успокоява, има ли още други, като мен ?.. Втората ми матура е по Биология и ЗО ..ужассс!! Много малко време останааа .. ;( :х Знам, че ще мога да се справя, но въпреки това имам чувството, че даже и 4 часа няма да ми стигнат! На пробната по БЕЛ едва на последната минута бях готова .. Уфф! ;s

cunt
05-18-2012, 13:30
щом си отличничка значи под 5,50 не би трябвало да изкараш
то неграмотници изкарват четворки на тия матури ,така че няма за какво да се притесняваш

miyauuu
05-18-2012, 13:32
щом си отличничка значи под 5,50 не би трябвало да изкараш
то неграмотници изкарват четворки на тия матури ,така че няма за какво да се притесняваш
Офф дано, дано! :)

пAteNцЕ
05-18-2012, 13:32
не се притеснявай и не се впрягай на изпита бъди спокойна и уверена ;)

make_me_love_you
05-18-2012, 13:39
Мислих си , че само аз се притеснявам толкова :D и то за същите работи..да не се изложа, да не изложа госпожата ми..
На мен втората ми матура е по математика иии много се надявам да дадат лесни задачки :D

anJin
05-18-2012, 13:41
Странно,но аз се чувствам много спокойно :Д На мен втората матура ще ми е по френски език.

miyauuu
05-18-2012, 13:53
Мислих си , че само аз се притеснявам толкова :D и то за същите работи..да не се изложа, да не изложа госпожата ми..
На мен втората ми матура е по математика иии много се надявам да дадат лесни задачки :D
Ехее, не си сама! Абе ще ги опраим тия матури някакси ;д

FantaMen
05-19-2012, 08:20
Отивам на 2 големи и я правя всичко квото знам ...той Левски си го е казал човека...Ако печеля печели цял народ...(ще са омажа със сичко що мърда около мен) ако губя губя само мене си (сам ще се омажа и черния дроб да загубя най-много) :D

kuklichka_bg
05-19-2012, 20:43
И аз много се притеснявам.Имам чувството,че нищо не знам.
Втората ми е по история.Изобщо не се чувствам подготвена.

dimi93
05-19-2012, 23:03
аз съм на Философски цикъл.... и грам не съм отварял... избрях я само защото си мислех, че е най-лесна! Стискам палци на всички! Успех!

mrtn
05-20-2012, 05:33
"Да не изложа госпожата си", "отличничка съм".. вие тези матури за госпожите си ли ги правите? .. Бележкари такива. Нямате си и понятие, колко са лесни матурите, особено по биология. Много се шашкате, не е кой знае какво.