PDA

View Full Version : Въпрос



denks
05-18-2012, 15:24
Значи въпроса ми е следния на 16 съм когато пениса ми е в ерекция и се опитам да издърпам кожичката назад за да се оголи главичката ме боли а когато е в нормално състояние не ме боли защо е така? Мога ли например да опитам да го издърпам докато е спаднал и после да го вдигна? И друго напоследък много ми се прави секс.

iwwo_
05-18-2012, 15:33
На колко години си ? :lol:

denks
05-18-2012, 15:48
16 не съм ли написал

iwwo_
05-18-2012, 16:00
Написал си, моя грешка.... Нещо зачервено ли ти е ? Има ли нещо което можеш да видиш и мислиш че не е нормално?

denks
05-18-2012, 16:03
Ми не нито ми е червено нити нищо.

iwwo_
05-18-2012, 16:09
Добре ти как маструбираш като само при дърпане те боли ? Или изобщо не маструбираш и ти се ебе постоянно?

AnarchyBoy
05-18-2012, 17:00
приятелю отиди на уролог , нищо няма да ти стане... това може да е нещо сериозно , нека ти дам един простичък пример
когат бях на 15 и за първи път изгубих девственоста си, а бе усещах че нещо не е наред ама не знаех кво, нещо като го правех ме убиваше, та казах на майка ми че трябва да отида и тя каза окей, отидохме прегледа ме лекаря и се оказа
"къс гем" не е нещо чак толкова страшно, но смисъл каза че ако не бях отишал е щяло да има много проблеми,
та направи ми се една рутинна операция за 15 минути с местна упойка :) 1 месец не трябваше да мастурбирам или да правя секс и след това всичко си беше окей..

а даже е възможно и ти да имаш "къс гем"
нека ти обясня (до колкото мога и съм компетентен) това е "ципичката" под главичката дето е , тя съединява главичката и тялото на пениса при мястото където главичката се раздвоява (отзад) всеки се ражда с нея.. на някой хора им е по къса от на други при което се появява дискомфорт при забелване

ето ти информация директно чукната от чичко Гугъл!

Основният проблем е че рано или късно късото гемче при интензивна мастурбация или полов акт се разкъсва.
Това вероятно е източник на момчешкия фолклор, че при първи полов контакт И при момчето нещо "се къса".

Запомнете: при момчето нито при първия, нито при последния полов акт нещо "се къса"!

Когато това все пак се случи означва че принудително е било скъсано късо гемче.
Това е съпроводено с остра, много силна режеща болка която продължава много дълго и с обилно кръвотечение, което е трудно да бъде спряно с подръчни средства.
Това е така, понеже гемчето е много силно кръвоснабдено и през него минават важни нервни пътища.

Когато късото гемче бъде скъсано принудително - на мястото на разкъсването се образува фиброзна тъкан.
Тъканта ръбцува и в този ръбец се въвличат нервните кожни окончания, които формират един нов, патологичен център на дразнене при полов акт, чийто краен резултат е преждевремената еякулация (често след 3-4 фрикционни движения).

ЛЕЧЕНИЕ НА КЪСО ГЕМЧЕ

Лечението е само оперативно. Нарича се френулотомия или пластика на гемчето. .Може да се извърши по различни способи и технологии.
Премахването ма късото гемче НЕ означава обрязване, ако не е съчетано с фимоза.
Когато проблема е само в късото гемче след френулотомия външния вид на пишока ви няма да се промени.


Надявам се да съм помогнал!

После Драс: не ме яжте за правописа 1во нямам флех тайп и исползвам онлайн кирилизатор които е мега странен! и 2ро честно казано съм си неграмотен ама някои да ме е бил през главата да уча вместо да гоня момичета!

После Драс Но2: Надявам се сичко да е наред и да се оправиш брат! и споко няма нищо срамно да отидеш на уролог и да ти гледа пишката.. от Св Петър , Лекар и Адвокат срам няма , тей че влизаш и да не ти пука това му е работата той колко пишки е видял ... а за операцията също да не се притесняваш ако е това което казах "късо гемче" операцията е рутинна прави се за 15 мин с местна упойка и няма нищо страшно!!

Успех!

denks
05-18-2012, 17:12
Когато не ми е в ерекция си го дърпам не ме боли а като е в ерекция само тогава то всъщност аз и не съм опитвал много де незнам може и да е от страх то и не е кой знае ква болка но докрай не съм го дърпал целия смисъл докато е в ерекция та общо взето ми се струва че не е тва което каза ама нз.

kolegata88
05-18-2012, 19:16
kогато почнеш да ебеш ще спре да те боли