PDA

View Full Version : флирт 2-РА ФАЗА!



mimettoo
05-18-2012, 19:40
попринцип.. ако флиртувам с непознат.. общуваме със зрителен контакт и с мимики на лицето! :) нооо... какво да правя след това?!? ;@ ако той не можа да събере кураж и да поиска номера ми! какво мога да направя АЗ!? често изпускам шансовете си така... ;хх ПОМОГНЕТЕ МИ!.. ;хх ;@

valdesbg
05-18-2012, 19:43
Ми иди при него и го заговори, поискай ти неговия номер ако ти допадне след кратък разговор? (по ника съдя че си женско) Отдавна е минала модата САМО и единствено мъжките да са инициативни.

mimettoo
05-18-2012, 19:46
да..женско съм xD ... но какво да му кажа, пич?!?! ;д особено ако е с компанийка ;) ;оо .. (може ли точни изрази..примери..) :)

valdesbg
05-18-2012, 19:49
Ако е с компанийка няма много големи шансове да ти обърне внимание. Ако е сам - не мсиля че има нужда от встъпителни думи, щом невербално вече сте флиртували. Отиваш подаваш ръка "Здравей аз се казвам Мими, а ти?" + чаровен поглед/усмивка/и двете. После вече разговора ще потръгне с тема, която е според случая. Дали за дългото чакане на автобуса или за хубавите униформи на сервитьорките, или за филма, чийто трейлър сутринта си гледала или...

Тук важното е да покажеш че не се притесняваш, дори и вътрешно да умираш.

mimettoo
05-18-2012, 19:51
мерси :) ;*

valdesbg
05-18-2012, 19:53
А за каква възрастова зона става дума? Ако не е тайна де?

babity
05-18-2012, 20:04
12-15 макс. И държа да отбележа,че много ме е яд, че отмина времето на инициативните мъже.

mimettoo
05-18-2012, 20:20
12-15 макс. И държа да отбележа,че много ме е яд, че отмина времето на инициативните мъже.

true..!! ;x

valdesbg
05-18-2012, 20:31
А ако ние почнем да въздишаме по времената когато въртиопашките бяха само мит?

mimettoo
05-19-2012, 19:14
хахаа xD ... така...да се съсредоточим върху темата :) :D

notlike
05-19-2012, 19:38
Заговори момчето. Ако обичаш да гледаш, пускай си ТВ-то, там има да гледаш колкото си искаш ;)

mimettoo
05-19-2012, 19:41
Заговори момчето. Ако обичаш да гледаш, пускай си ТВ-то, там има да гледаш колкото си искаш ;)
... дам.. мерси за "полезния" отговор ;) .. "заговори момчето" - какво да му кажа бе хораа?! xD звуча хипер детински.. ноо... наистина ми трябва помощ ;хх ;@

valdesbg
05-19-2012, 19:59
Мименце опиши ми някоя често срещана ситуация, в която се засичате с въпросния момък. Като искаш конкретен пример - дай конкретна ситуация.

mimettoo
05-19-2012, 20:23
хмм... в мола с приятелки, седим си в закусвалнята (не намерих друга дума, като за - MCdonalds, KFC, subway.. :D ) и на съседната маса група момчетааа... ;д .. по едно време забелязвам че единият от тях постоянно гледа към мен ... тогава започва така нареченият "зрителен контакт" :D и след това?!?! ... какво да правя след това човечеееееее!!?!?! ;@@ ;х xD ... той не идва към нас...може да го срам..от къде да знам ;д ... а аз не искам да си изпускам шанса ;) xD ... тогава какво?! ... ;хх

valdesbg
05-19-2012, 21:34
В така описаната от теб ситуация има два варианта - ти си една от многото които зяпа, но няма никакви намерения към никоя. Все едно е на изложба - просто разглежда. В този случай няма какво да направиш, щото нагласата му не е за лов.

В другия случай - ако има някакви намерения към теб задължително трябв ада го изведеш от компанията му, ако искаш да имаш успех. От опит ти казвам че в група момчетата сме много смели, но докато сме част от групата сме смели само на думи. Щото се перчим един пред друг кой колко мацки може да завърти.

Значи гледате се, намигвате си, невербален флирт - окей. Установяваме че той те е харесал по някаква причина. ако не дойде - отиваш до групичката и заговаряш всички. С "Оооо момчета я кажете хубав ли е сос Ранч в комбинация с пуешко месо/крилцата на КФЦ не са ли си малко сухи/Абе тоя хамбургер нещо не ме кефи, а вас?" Ще получиш някакви отговори, но нека не те вълнуват. С относително закачлив тон отиваш до момъка и му казваш тихо, но така че да те чуят и другите "Аз се казвам Мими (подаваш ръка) ела на съседната маса за малко." Така вдигаш неговото реноме в групата, и своето собствено. И като идете на съседната маса - теми много. Най-очевидната да разбереш защо те зяпа и какво иска от теб. И от там вече си решаваш дали те кефи и ще му дадеш телефона си или ще си стиснете ръцете и всеки по масите.

SmilezZz
05-20-2012, 06:02
Заговори го!

mimettoo
05-20-2012, 08:04
В така описаната от теб ситуация има два варианта - ти си една от многото които зяпа, но няма никакви намерения към никоя. Все едно е на изложба - просто разглежда. В този случай няма какво да направиш, щото нагласата му не е за лов.

В другия случай - ако има някакви намерения към теб задължително трябв ада го изведеш от компанията му, ако искаш да имаш успех. От опит ти казвам че в група момчетата сме много смели, но докато сме част от групата сме смели само на думи. Щото се перчим един пред друг кой колко мацки може да завърти.

Значи гледате се, намигвате си, невербален флирт - окей. Установяваме че той те е харесал по някаква причина. ако не дойде - отиваш до групичката и заговаряш всички. С "Оооо момчета я кажете хубав ли е сос Ранч в комбинация с пуешко месо/крилцата на КФЦ не са ли си малко сухи/Абе тоя хамбургер нещо не ме кефи, а вас?" Ще получиш някакви отговори, но нека не те вълнуват. С относително закачлив тон отиваш до момъка и му казваш тихо, но така че да те чуят и другите "Аз се казвам Мими (подаваш ръка) ела на съседната маса за малко." Така вдигаш неговото реноме в групата, и своето собствено. И като идете на съседната маса - теми много. Най-очевидната да разбереш защо те зяпа и какво иска от теб. И от там вече си решаваш дали те кефи и ще му дадеш телефона си или ще си стиснете ръцете и всеки по масите.
... ее това ми беше доста полезно... мерси :) "Оооо момчета я кажете хубав ли е сос Ранч в комбинация с пуешко месо/крилцата на КФЦ не са ли си малко сухи/Абе тоя хамбургер нещо не ме кефи, а вас?" - пхахахахаха ... xDDDDDD ... тука са разбих .. ;д ... но все пак мерси..

DisappointedDreamer
05-20-2012, 08:07
Е, валдес ти помага, докато ти се подхилкваш. Ми, стой си със сливите в устата.

a1a2b3v
05-20-2012, 08:46
... ее това ми беше доста полезно... мерси :) "Оооо момчета я кажете хубав ли е сос Ранч в комбинация с пуешко месо/крилцата на КФЦ не са ли си малко сухи/Абе тоя хамбургер нещо не ме кефи, а вас?" - пхахахахаха ... xDDDDDD ... тука са разбих .. ;д ... но все пак мерси..


Хахах ти да ме би имаш по-добри идеи за заговаряне в ресторант за бързо хранене?

valdesbg
05-20-2012, 09:48
Добре де, като това не те кефи - говори им за адронния колайдер, тъмната материя, навиците за чифтосване при фоса, устния апарат у твърдокрили, 2момичета1чаша(НЕ го търсете!!!), кой сутиен носиш, колко време трае оргазма на прасето (30 минути за любопитните), кога е изобретена пишещата машина, защо хората кихат...

mimettoo
05-20-2012, 14:56
ъ... DisappointedDreamer - ако не греша тея сливи ги пишеш в няколко теми вече ;) ...
аз не написах че не ми харесват примерите ами че просто ми стана смешно xD ... кой е казал че няма да ги използвам?! ;)
valdesbg ... благодаря ти..доста ми помогна! :) ..повече от другите които просто написаха "заговори го" ! ;) :)

valdesbg
05-20-2012, 16:09
Ам.. моля, после искам Field report + бира :)

mimettoo
05-20-2012, 17:26
Ам.. моля, после искам Field report + бира :)

аахахаах ... добре добре... кво да са праи... нямам друг избор xDD ;р

DisappointedDreamer
05-20-2012, 19:00
ъ... DisappointedDreamer - ако не греша тея сливи ги пишеш в няколко теми вече ;) ...


Ми като тъпите теми от хора като тебИ, се повтарят, какво да направя :/

mimettoo
05-20-2012, 19:10
Ми като тъпите теми от хора като тебИ, се повтарят, какво да направя :/

1-во... темите нито са тъпи..нито са остри ;) .. това че човека не е намерил точно това което му трябва и че иска съветче как да постъпи..не означава че повтаря тема :) .. а пък и форумът е разделен на определени "раздели" ... така че нормално е някои темички в един раздел да се повтарят :) и 2-ро - точно ТИ вместо да даваш негативни коментари...просто не прави нищо.. :) .. така може да си по-полезна :) ;**

valdesbg
05-20-2012, 19:11
Женски бой, женски бой!

*взима си пуканки*

mimettoo
05-20-2012, 19:17
Женски бой, женски бой!

*взима си пуканки*
къв женки бой те гони тебе xDD ... просто казвам истината на момичето :) ... тя да я приема както си иска :)

valdesbg
05-20-2012, 19:40
Мен женки не ме гонят за съжаление :(

Инак истината е като задника - всеки си има една.

mimettoo
05-20-2012, 19:53
Мен женки не ме гонят за съжаление :(

Инак истината е като задника - всеки си има една.
ее.. ся.. пропуснала съм букваа иииии... ;д .. тва за задника xDDDDD ..no comment..! xD

DisappointedDreamer
05-20-2012, 20:00
1-во... темите нито са тъпи..нито са остри ;) .. това че човека не е намерил точно това което му трябва и че иска съветче как да постъпи..не означава че повтаря тема :) .. а пък и форумът е разделен на определени "раздели" ... така че нормално е някои темички в един раздел да се повтарят :) и 2-ро - точно ТИ вместо да даваш негативни коментари...просто не прави нищо.. :) .. така може да си по-полезна :) ;**

Мацка, това с тъпи и остри беше лаф, който използвахме във 2-ри клас. Вземи го използвай за да впечатлиш други момченца.

Такива теми бол, точно в този раздел. В другите раздели се обсъждат коренно различни теми от любов. Като не знаеш, моля те не си отварай човчицата.

alexsdreamm
05-20-2012, 20:06
хей това че те зяпа не те ли нахъсва? Тогава ти идва силата. Ставаш с най-хубавата си походка и... устремено към масата му. Усмихваш се чаровно и най-нахално "Здравей, сега след като ти познавам очите ще се радвам да чуя и гласа :), аз съм (името ти,без съкращениица) и подаваш нежно ръка :)

mimettoo
05-20-2012, 20:12
хей това че те зяпа не те ли нахъсва? Тогава ти идва силата. Ставаш с най-хубавата си походка и... устремено към масата му. Усмихваш се чаровно и най-нахално "Здравей, сега след като ти познавам очите ще се радвам да чуя и гласа :), аз съм (името ти,без съкращениица) и подаваш нежно ръка :)

хм... доста добра картина създаде... мерси :) ..ще ми е от полза :)

valdesbg
05-20-2012, 20:13
Аа Дриймърката запали.

Инак до авторката така си е. Мойта истина е различна от твойта, така както моя задник е различен от твоя. Темата наистина е повтаряща се.

алекс ти колко пъти в секунда ще си промениш аватара?

alexsdreamm
05-20-2012, 20:13
супер, извести ме после как е минало :)

alexsdreamm
05-20-2012, 20:15
алекс ти колко пъти в секунда ще си промениш аватара?


около 10000000000000000000 снимки за минута. Бърза съм нали :) Благодаря за вниманието към скромния ми профил.

mimettoo
05-20-2012, 20:18
Мацка, това с тъпи и остри беше лаф, който използвахме във 2-ри клас. Вземи го използвай за да впечатлиш други момченца.

Такива теми бол, точно в този раздел. В другите раздели се обсъждат коренно различни теми от любов. Като не знаеш, моля те не си отварай човчицата.

xDD ... оле не човек... ти въобще разбра ли какво ти написах?! я вземи го прочети пак щото наистина ставаш за смях xD ... и този "лаф" не го използвам за да впечатлявам момчетата ;) ... а за да ти помогна да разбереш кви глупости пишеш :) ..
няма да коментирам просто.. ;х ... жал ме е че се излагаш така :)

valdesbg
05-20-2012, 20:19
*скандирания от публиката*

Женски бой, женски бой!

mimettoo
05-20-2012, 20:21
супер, извести ме после как е минало :)

задължително!! ;) ;** <3

mimettoo
05-20-2012, 20:22
*скандирания от публиката*

Женски бой, женски бой!

xDDDD ....

DisappointedDreamer
05-20-2012, 20:34
xDD ... оле не човек... ти въобще разбра ли какво ти написах?! я вземи го прочети пак щото наистина ставаш за смях xD ... и този "лаф" не го използвам за да впечатлявам момчетата ;) ... а за да ти помогна да разбереш кви глупости пишеш :) ..
няма да коментирам просто.. ;х ... жал ме е че се излагаш така :)

Да, разбрах какви глупости беше написала. Беше казала че такива теми се повтарят в други раздели, което е невъзможно, тъй като там не се дискутират такива въпроси. Та, я пак, шматко?

Аз ли ставам за смях? Аз ли се излагам? :lol: не съм аз тази, която пита как да заговори момченце, докато нагъва пържени картофки и хапки в Макдоналдс.

tuzaro
05-20-2012, 20:47
"Знаеш ли, че имаш страшни очи"

mimettoo
05-20-2012, 20:51
Да, разбрах какви глупости беше написала. Беше казала че такива теми се повтарят в други раздели, което е невъзможно, тъй като там не се дискутират такива въпроси. Та, я пак, шматко?

Аз ли ставам за смях? Аз ли се излагам? :lol: не съм аз тази, която пита как да заговори момченце, докато нагъва пържени картофки и хапки в Макдоналдс.

мм...не нищичко не си разбрала ;) ..не се и учудвам xD ... както и да е ..няма да си губя времето да ти обяснявам какво съм написала :) ... имам си по-важна работа от това да вразумявам патки като теб :) (нищо лично ;д) ... и.. да съм споменавала че АЗ съм "нагъвала" пържени картовки?! ... xDD .. явно някой тук наистина се опитва да впечатли някой.. :D ...

mimettoo
05-20-2012, 20:52
"Знаеш ли, че имаш страшни очи"

хехе...това е доброооооо!! ;рр ;*

DisappointedDreamer
05-20-2012, 20:52
мм...не нищичко не си разбрала ;)


а пък и форумът е разделен на определени "раздели" ... така че нормално е някои темички в един раздел да се повтарят :) *

Та, какво казваш? Обясни моля те, че аз явно съм такава голяма патка!

Аз хората със сигурност не ги впечатлявам, докато с дружки киснем в KFC, облизвайки си шумно малките пръстчетта, и смучейки ледчетата в кока-колата, преди звучно да изсмукаш цялата захаро-богата, тъмна наблъскана с Е-та течност. А като за цвет накрая, хубавичко да се оригнеш/изпърдиш.

mimettoo
05-20-2012, 20:59
Та, какво казваш? Обясни моля те, че аз явно съм такава голяма патка!

форумът е разделен на определени "раздели" (любов, секс, козметика и диети... и др.) нормално е някои ТЕМИ в ЕДИН РАЗДЕЛ да се повтарят :) ... някъде да пише че се повтарят във всички раздели?!?!?!?! xD ... това имах предвид ... :)