PDA

View Full Version : Никой не чете дългите неща. Comfortable



ShtrudeL
05-18-2012, 21:15
Не искам това да е някакъв хейт пост, НО искам да споделя какво забелязвам от много време насам...
Не понасям хората като мен.
Отблъскват ме, отвращават ме, разочароват ме. Много. Харесвам всичките им черти, които харесвам и в себе си и в същото време ме дразнят, защото повече от всички виждам 'отрицателните' им. И това го знаем само аз и те. И то отлично, дори без думи. Просто се усеща във въздуха. Като полето между два магнита, които се отблъскват. :>
Дразнят ме прекалено добрите, прекалено чувствителните, дълбоките, детайлните, отвеяните, които те карат да се чудиш "Какво ли си мисли?!". Аз не се чудя. Аз знам. Това ме влудява. Обичам се прекалено много, но 'мразя' отражението си.
Такива хора обикновено са високомерни, надменни, егоистични, дори злобни, имащи толкова мил и очарователен вид, че заблуждават успешно всички. Като черни лебеди. Не се имам за точно такава, но определено си имам своите агресивни и ужасни моменти, в които съм отвратителна... Хубавото и крайно лошо е, че съм отвратителна само в мислите си и в главата си. Не правя нищо лошо на никой, дори нямам такива намерения, но в мен като че ли всеки момент е готово да избухне нещо... и никога, никога не успява, винаги е хладнокръвно. Отвратителната ми страна е единствената, която мога да контролирам слава богу.
Хората като мен се интересуват болно от много неща и лошото е, че въз основа на това, което са научили, изпитват останалите, правят си тъпи нереални изводи и се вкарват в роли и какво ли още не. Мисля, че и това се научавам да контролирам, но не мога да съм сигурна за другите.
Хората като мен е абсурдно да са същите като мен, но притежават неща, от които просто знам какви биха реакциите им. Хората като мен анализират всяко... всяко нещо и никога...никога не го споделят напълно. Наблюдават. Наблюдават много и никога не знаеш колко точно те познават. А те със сигурност те познават повече, от колкото си мислиш. Понякога усещаш веднага дали те харесват или не, но никога няма да ти го кажат директно. Никога няма да тръгнат да говорят неща, с които искат да намекнат нещо на някой.
Хората като мен се обичат, толкова се обичат, че можеш да си помислиш, че са самовлюбени. Не са. Но са толкова вглъбени, че понякога си мислят, че са единствени на света. Лидери. И това е най-дразнещата част. Създават неща и искат да бъдат видяни и оценени. Ужасно много. Те живеят, за да създават и изразяват себе си. Искат да се покажат на света. И на космоса, и на вселената, и на всичко. Те не могат да стоят на едно място.
Когато са тъжни, те не са в реалността. Дори не са реално тъжни. Те са суб тъжни, арт тъжни, псевдо тъжни. Но са ужасно тъжни. Понякога имат нужда от това, защото е част от тях. Те не знаят какво е 'добро' и 'лошо'. За тях всичко, което е в тяхна полза е добро. Както и всичко, което е в полза на другите е добро. Могат да сторят ужасни, ужасни неща и да не се чувстват виновни ни най-малко. Когато правят неща, които не изпитват нужда да правят, но по една или друга причина ги правят, винаги настъпва момента на щракване на пръстите и излизане от шибаната хипнотизация и виждаш изписаното на лицата им: "Какво по дяволите правя тук, защо го правя и какъв е смисъла? Аз нямам потребност да го правя това. Нямам нужда и не ми носи нищо. Абсолютно нищо. Сигурен съм, че и другите не знаят защо го правят. Но го правят." Прост пример: Когато бях малка, ходех на църква да палим свещи и такива ти глупости. Никой не ми е говорил за бог, трябва ли да вярвам, не трябва ли, просто бях като куфар. Винаги се чудех защо правим всичко това, палене на свещи и всякакви ти такива църковни неща, които никога не са ми носили никакво чувство и не съм изпитвала нужда да ги правя.
Хората като мен са саморазрушителни. Способни да се отдадат изцяло на нещо/някого и да станат 'роби' на това нещо. На всичкото отгоре ще им харесва и ще им носи щастие. Истинско щастие. Защото това ни е 'работата' на тоя свят. И на следващия. Могат да са толкова отдадени, но срещу всичко останало ще са си същите егоистични и себични същества. Игнорират хората, които не са им интересни и изгубят ли веднъж интерес, после трудно биха имали желание да опознаят някого.
Хората като мен са маниакални. Ужасно обичащи, ужасно влюбчиви, ревниви, защитаващи своето собственически.
Хората като мен не понасят да им казват какво да правят и как да го правят повече от всеки друг. Те нямат час за закуска или вечеря. Те нямат навиците на останалите. За тях нощта е също толкова ползотворна, колкото и деня. Имат мнение за всичко и обожават да се доказват. Заядливи. Агресивни. Плахи. Мълчаливи. Наблюдаващи. Наивни. Добри. Търсещи. Обичащи. Чувстващи. Саморазрушителни. Те никога не се разкриват напълно.
А на мен лично ми е ужасно трудно да се 'съблека' душевно пред някого. Трябва да минe маса време, за да почувства уюта и спокойствието с който и да е около мен. Това винаги е начин да отблъснеш без да искаш някого, защото никой няма толкова търпение.
Мога да продължавам още, защото имам невероятни сетива, които ми помагат да знам всичко това и още. Но боже... как не понасям хората като мен около мен.
И до тук с отвратителните неща. ТОва са което се радвам е, че живея, за да обичам и да давам обич. А обичта заличава всичко от гореизброеното и ме прави човека, който съм.

Suiadan
05-18-2012, 22:20
ts, dr

това, което написах е твърде кратко, ок, ще напиша поне 10 букви...

PainMonopoly
05-18-2012, 22:31
То в кофата толкова няма какво да се чете, че ще взема да го прочета :Д

Ама на 7-8 пъти. :Д

MaLyKoLiU
05-18-2012, 22:36
Аз отново го прочетох както друг път... 8-)
И отново все едно си ме описала 1:1 ... :)
Понякога се радвам, че не съм единствения такъв екземпляр... :)

r19
05-18-2012, 22:46
http://www.vbox7.com/play:8fa10ef1 :)

pafincety
05-18-2012, 23:00
ще се присъединя към клуба... абсолютно си ме описала от-до... чак ме побиха тръпки......

NightGuardian
05-18-2012, 23:17
ти май наистина нямаш живот.

ShtrudeL
05-19-2012, 03:59
И отново все едно си ме описала 1:1 ...


ще се присъединя към клуба... абсолютно си ме описала от-до... чак ме побиха тръпки....

Ти да видиш.



ти май наистина нямаш живот.

Благодаря, че съумяваш да ми казваш какво имам и какво нямам.

NightGuardian
05-19-2012, 06:14
много ясно. Цял живот ще лежиш на кълката на мъжа си и ще го тровиш с глупостите си , НКС от теб.

ShtrudeL
05-19-2012, 09:06
Няма потенциал за врачка в теб.

NightGuardian
05-19-2012, 12:24
научи се да признаваш тогава.Жал ми е за теб , грози те един пропилян живот.

В един фалшив , а не реален свят.Самозалъгваш се ,че живееш , повярвай ми. :)

Чети си книжките , чети си хороскопите , чети си глупостите , докато хората около теб се наслаждават на живота. :))))

Тези хороскопи са създадени от умни хора ,за такива като теб. :lol:

Помниш ли вече кога истински си се забавлявала и кога си излизала за по-дълго от 2-3 часа без да е свързано със задачи?

Дори и да излезеш , излизаш с не повече от 2-3 приятелки и то си споделяте това , което четеш в нета. :lol:

StringTheoryPracticist
05-19-2012, 12:36
Аз не искам да публикувате Хейт да бъде, но искам да споделя това, което виждам по-дълго време ...
Не мога да понасям хора като мен.
Бутни ме, ме ненавиждат, да ме разочарова. Те са много. Обичам всички, че съм себе си и в същото време да ме раздразнят, защото виждам повече от "негативен" тях. И ние знаем, това е просто теб и мен. И добре, дори и без думи. Само във въздуха. Ако полето между два магнита, които отблъскват взаимно. :>
Ме дразни прекалено добре, прекалено чувствителен, дълбоко, подробно, otveyanite се чудите, "Какво мислите". Аз се чудя. Аз знам. Това ме влудява. Обичам твърде много, но мразя отражение.
Такива хора обикновено са арогантен, високомерен, себелюбив, дори зло, толкова мил и красив външен вид, който успешно измамени всички. Тъй като черните лебеди. Не само един, но те определено агресивни и ужасни моменти, когато съм отвратително ... Добри и много лоши, че аз просто отвратително в мислите ми и в главата ми. Той не направи нищо лошо на никого, дори и аз имали такива намерения, но аз като че ли всеки момент готов да избухне нещо ... и никога, никога не се провали, винаги студено. Отврат моята страна е единствената, която може щастливо да контролира.
Хора като мен се интересуват от много болен и слаб, на базата на това, което са научили, а други си вършат глупави и нереалистични заключения в ролите и какво ли не. Мисля, че е да се научат да контролират, но съм сигурен, че за другите.
Хора като мен са абсурдни, е същото като мен, но аз имам неща, аз просто знам какво ще техните реакции. Хора като мен да анализират всеки ... Не, никога не ... никога не напълно споделени. Измервания. Има много и никога не знаеш колко те знаят. И те сигурно те знаят повече, отколкото си мислите. Понякога ви се струва, ако те харесва или не, но никога не го кажа директно. Никога не отиде на нещата, ние щеше да предложи нещо за някой говори.
Хората като мен, обичам любовта, че можеш да се сетиш егоистично. Те не са. Но така се абсорбира, че понякога си мислят, че са уникални в света. Лидерите. И това е най досаден част. Създаване на нещата и искат да бъдат видени и оценени. Страшно много. Те живеят, за да се създаде и да изразят себе си. Те искат да покажат на света. И космоса и вселената и всичко останало. Те не могат да останат на едно място.
Ако сте тъжни, те не са в действителност. Не е дори много тъжно. Те са под тъжен, тъжен, тъжен псевдо. Но те са ужасно тъжни. Понякога те се нуждаят от нея, защото тя е част от тях. Те не знаят какво "добро" и "лошо". Защото те всички са в тяхна полза е добро. Както всичко в полза на друг е добро. Ужасни, ужасни неща и не се чувстват виновни. Ако го направите неща, които не изпитвам нужда да се направи, но по някаква причина, то винаги се случва, когато натиснете пръстите си от шибаната хипнотизация и види лицата им, пише: "Какво, по дяволите, аз съм тук и защо какъв е смисълът, че имам нужда това да се направи, аз не се нуждаят от нищо и да получите абсолютно нищо, аз съм сигурен, че други хора не знаят защо го правят, но това, което правят ", един прост пример. Когато бях малък, аз отидох на църква, палят свещи и така ви пука. Никой не говоря на Бог, вярвам, че ти трябва да знаеш, аз бях точно като куфар. Винаги се чудеха защо го правим, осветителни свещи и вашата църква такива неща никога не ми дава никакъв смисъл и аз не се чувстват необходимостта да се направи.
Хора като мен са саморазрушително. Могат напълно да се ангажират с нещо / някого и "роби" на Словото. На всичко отгоре, те ще запазят и носят щастие. Истинското щастие. Защото това е нашата "работа" на този свят. И следващия. Те са толкова отдадени, но и за всичко останало също егоцентрични и егоистични същества. Игнорирайте хората, които не са тяхно интересно и след като губят интерес, при което само желание някой да знаят.
Хората ме искали маниакално. Любов ужасно, ужасно любовници, ревниви защита на своите собствени.
Хората като мен, не носете, за да каже какво да правя и как да я използват повече от всеки друг да се направи. Те нямат време за закуска или вечеря. Те нямат навици на другите. За тях, нощта е толкова полезни, колкото деня. Имат мнение за всичко и любов се доказва. Спорен. Агресивни. Внимателно. Все още. Мониторинг. Наивни. По-добре. Търсите работа. Любовта. Съзнателни. Саморазрушително. Те никога не са напълно разкрит.
И за мен лично е много трудно да се намери душата на човека. Вие може да ми даде много време да уюта и спокойствието, с кой си ти да ме накара да се чувствам. Той винаги е начин да се превърне без да пита никого, защото никой толкова много търпение.
Мога да отида, защото имах прекрасно усеща, че ще ми помогнат да знае всичко това и още. Но Бог ... Не мога да разбера как хората ме харесват около мен.
И тук, с ужас. Това е, което аз съм се радвам, че живея да обичам и обичам да даде. A Love всички по-горе и ме направи човек, който съм.

Better.

Brought to you by Google Translate, your free source of autism.

NightGuardian
05-19-2012, 12:37
Браво за превода :)

ShtrudeL
05-19-2012, 15:40
научи се да признаваш тогава.Жал ми е за теб , грози те един пропилян живот.

В един фалшив , а не реален свят.Самозалъгваш се ,че живееш , повярвай ми. :)

Чети си книжките , чети си хороскопите , чети си глупостите , докато хората около теб се наслаждават на живота. :))))

Тези хороскопи са създадени от умни хора ,за такива като теб. :lol:

Помниш ли вече кога истински си се забавлявала и кога си излизала за по-дълго от 2-3 часа без да е свързано със задачи?

Дори и да излезеш , излизаш с не повече от 2-3 приятелки и то си споделяте това , което четеш в нета. :lol:

Защо си мислиш, че изпитвам нужда да се забавлявам по начина, по който го правят останалите? Защо си мислиш, че не живея в реалността? И сериозно ли си мислиш, че чета хороскопи и им се доверявам? Айде след като ми следиш форумния живот, поне научи понятията.
Благодарна съм за всичко, което имам и съм щастлива с това, което съм независимо какво е. Има куп неща, които искам да осъществя и вярвам, че един ден (скоро или не) ще ми се получи.
А ти продължавай да си боготвориш тупак и да си вярваш.

NightGuardian
05-19-2012, 17:11
Благодарна съм за всичко, което имам и съм щастлива с това, което съм независимо какво е. Има куп неща, които искам да осъществя и вярвам, че един ден (скоро или не) ще ми се получи.
А ти продължавай да си боготвориш тупак и да си вярваш.

С това тук доста ми се издигна в очите (y)!


А за Тупак точно не ми говори , защото ако знаеше 1/3 от това , което знам за него щеше да ме разбереш защо го уважавам толкова :)

Тупак не е само рапър , вие не го ли разбрахте вече това?

RedArmy
05-19-2012, 20:33
научи се да признаваш тогава.Жал ми е за теб , грози те един пропилян живот.

В един фалшив , а не реален свят.Самозалъгваш се ,че живееш , повярвай ми. :)

Чети си книжките , чети си хороскопите , чети си глупостите , докато хората около теб се наслаждават на живота. :))))

Тези хороскопи са създадени от умни хора ,за такива като теб. :lol:

Помниш ли вече кога истински си се забавлявала и кога си излизала за по-дълго от 2-3 часа без да е свързано със задачи?

Дори и да излезеш , излизаш с не повече от 2-3 приятелки и то си споделяте това , което четеш в нета. :lol:
Брат, мисля си че всъщност подсъзнателно описваш собствения си живот, за което те е яд и злобееш, може би без да го усещаш. Сега сигурно ще кажеш, че не е така, но аз съм мн добър психолог и веднага усещам нещата. Не виждам защо се опитваш да я засегнеш, след като всеки човек си има някакви странности. Ако за теб нормалното занимание на момиче в петък/събота вечер е да е по дискотеките и да си "живее живота", то тя е странна, да. За мен просто е по-чувствителна и замисляща се върху нещата, което не е недостатък. Да си мечтател понякога е единственият начин да оцелееш в съвременния свят.

Колкото до това, което е написала, по-голямата част важи и за мен. Но напоследък се стремя да не мисля за сериозни неща, защото се депресирам. Не ми се разсъждава по тези теми, защото ми е кофти, всъщност ми е гадно вътрешно, дори и да не мисля за това, но не искам да засилвам тези чувства. И аз съм забелязал, че въпреки че си харесвам характера (като изключим някои черти), мразя хората, които са като мен по ред причини. Просто защото този свят не е за такива като тях/нас.

NightGuardian
05-20-2012, 03:59
жестоко се лъжеш. Ако почна да описвам моя живот , хората тук ще си помислят , че лъжа , затова и никога не го правя :))

Защото съм видял и 2 и 200 за годините си и в същото време все още нищо не съм видял за в бъдещето ми , добре ще е да можеш да разбереш какво имам предвид :) Но опита от миналото , ще ми даде голям старт в бъдещето :)

Хора които тепърва се впускат в някой работи , аз от там се връщам.Затова и гледам на тях с надсмешка. :lol:

Щрудела се описва като уникално момиче , а не осъзнава ,че е човек като всички останали. :D

Просто живота не е я сблъсквало с нормалните неща от живота и за това тя никога няма да ги разбере и ще си мисли там нейните си работи и съответно се мисли за уникална. Което е супер смешно , както казах. :)


Има куп неща, които искам да осъществя и вярвам, че един ден (скоро или не) ще ми се получи.

и сега мислиш ,че само с вяра ще станат тези работи. А реалноста е ,че като седиш само във форума и не срещаш с различни хора освен с никовете им , няма да стане , колкото и да го мислиш и вярваш. :)

И само като спомена , че не иска дете разбрах колко е куха от вътре.Само обвивка има.
Цял свят хората един ден проумяват ,че го искат , тя не искала , не знам къде живее още изобщо тя.

Той това е живота мойто момиче , какво си преживял да го предадеш на твоето дете и да не го подведеш по грешните стъпки , които си допуснал ти. А да си допуснал много грешки , значи си живял :).Ти какво ще дадеш на твоето дете , тъпия си сънновник и хороскоп и мненията си от форума и чатовете си с хората , сигурен съм ,че детето ти като стигне съзнателен живот ,ще проумее , че е много по-умно от теб. Жалко ,че ще трябва да преживее адът , който ще му създадеш преди това ,защото ще се впусне в проблеми с които ти няма да знаеш как да ги решиш , понеже са нещо непознато за теб.:lol:

А за Тупак на целия форум да събера бащите и майките не могат да ти покажат и научат на това , което той ще ти представи :)

ShtrudeL
05-20-2012, 09:40
Ма ти от къде знаеш мен живота дали ме е блъскал? Защо си мислиш, че съм изчерпала всичко, което ми се е случвало тук? Наистина ли го мислиш? И ти верно ли знаеш дали стоя само по форумите? Серизно ще си помисля, че искаш да се провъзгласиш за врачка.
Много си зле, честно. Сам го каза:

"Цял свят хората един ден проумяват ,че го искат"

Замисли ли се в това, което каза? Замисли ли се, че може би моя ден не е дошъл? Човек се променя толкова много с времето. От къде ме познаваш толкова добре, че си сигурен, че след година-две или пет няма да искам?

"Той това е живота мойто момиче , какво си преживял да го предадеш на твоето дете"

Това също е мега тъпото изказване. Това е живота за ТЕБ. Аз мога да искам да имам хубава кариера. Примерно.
И аз мога да заключа след тъпите ти изказвания, че си като всички останали, които следват общоприетите норми и правила.

Blab
05-20-2012, 09:57
здрасти.
..................

ShtrudeL
05-20-2012, 09:58
блблблблблл <3

NightGuardian
05-20-2012, 10:36
Каква кариера можеш да имаш ти? Дет те е срам да говориш с непознат. Ако не те заговори , няма да му проговориш. Нали те виждам. Само от един клип , мога да те проуча. Ти и да говориш , ти не знаеш какво да кажеш , ти знаеш само твоя стереотип.

Ако ти кажат за някой нещо , което не ти харесва и ще го отхвърлиш веднага.


Толкова си вярваш , че не можеш да приемаш нещо за себе си.Значи като ти го казва някой друг , значи не е вярно....

Замисли са малко , слезни на тази земя.

Сега плана ти е да завършиш , след това какво ще правиш?

LovEsIckk
05-20-2012, 10:41
Твърде много загубено време, за да прочетеш какво харесва/не харесва,какво го мъчи, какво обича ..някой непознат човек, който не е фактор в живота ти и не ти представлява интерес. Изтъркаха се тия романи вече, щрудкее.. Създаваш впечатление на отегчен от живота, вечно неразбран и намусен човек, който не изживява пълноценно емоциите в живота, а чака да влезе във фашкиения форум, за да ги сподели.
По скоро вместо да ти прочета 'драматичните' ти изповеди, бих свършила нещо много хубаво за себе си.

ShtrudeL
05-20-2012, 11:14
Тъп си. Не очаквах да е толкова много. Не знам защо четеш през редовете. Ти видя ли думичката "Примерно" в поста ми?
И това какво ще правя като завърша си е моя работа.

LovEsIckk, живота е прекалено хубав, а мен няма да ме видиш никога недоволна от него, намусена и най-вече отегчена. Защо не свърши нещото много хубаво за себе си, вместо да пишеш тук?

LovEsIckk
05-20-2012, 11:18
Щото, мадам, реших да проверя как са ретардите в тоя форум.. дали има мръдване в положителна насока.Ама нъц.

RagioL
05-20-2012, 14:09
NightGuardian дразниш се или се опитваш да помогнеш по някакъв си твой начин не ми е ясно.

NightGuardian
05-20-2012, 18:07
второто :)

Oy7ofCon7roL
05-20-2012, 18:32
Лол лол лол NightGuardian рулира http://www.silenthill.ru/forum/style_emoticons/silenthill/worthy.gif http://www.silenthill.ru/forum/style_emoticons/silenthill/worthy.gif http://www.silenthill.ru/forum/style_emoticons/silenthill/worthy.gif

NightGuardian
05-21-2012, 09:25
Тъп си. Не очаквах да е толкова много. Не знам защо четеш през редовете. Ти видя ли думичката "Примерно" в поста ми?
И това какво ще правя като завърша си е моя работа.

LovEsIckk, живота е прекалено хубав, а мен няма да ме видиш никога недоволна от него, намусена и най-вече отегчена. Защо не свърши нещото много хубаво за себе си, вместо да пишеш тук?

Най-лесно да кажеш на някой тъп. А ти да му обесниш що е тъп , не можеш. Защо ли? Май думите ти винаги идват от книжките , имаш ли собствена мисъл изобщо?

Wax
05-21-2012, 09:36
Eдното нещо, което съм научил от форума е, че в повечето случаи потребителите тука не са такива каквито им е имиджа в форума.

Агнеца е супер приятно момиче - 90% я мислят за пропаднячка наркоманка
Венера същото - 90% я мислят за някъв лигоч, близо до щруделския - но всъщност си е доста свестна
Адаша и той по същата графа...

Така че надали и щрудела ще е такава сконфузена, розова, детински настроена ако щете в реалния живот.
Докато не се видиш поне за 2-3 часа с нея няма как да си направиш добро умозаключение.

Oy7ofCon7roL
05-21-2012, 10:04
Драмата продължава...

Разбира се, че не всеки е тоооочно такъв ин р.л. какъвто е в форума но все пак ако си някой ретард нолайфър ще си проличи рано или късно, нали ?
Не искам да защитавам или да съм срещу някой ама Гардиана е прав за много неща, а Шундела ако наистина имаше някъв лайф експиринънс поне веднъж щеше да си проличи от постовете и.
Не може да си на 20 години и да правиш "гъбълчета" на сянката с ръчички .... wtf

NightGuardian
05-21-2012, 13:20
Тази песен винаги ме е карал да живея на пълни обороти , искам да видя възможно повече неща от живота , защото един ден знам ,че ще трябва бъда човек здаво стъпил на краката. И детето ми е моя представител пред хората и искам да го приемат като някой ,който ще бъде оправен и пич , да искат да бъдат с него , а не да се затваря вкъщи и да се притеснява за излишни неща и да не може да споделя с мен , понеже , ще съм някав супер неадерталец.

http://vbox7.com/play:b906c8c9 - плача на тази песен , защото съм сам и ако стане нещо с мен , знам ,че нашите никога няма да видят внуче , което направо ме побърква.

Ценете живота , не го пропилявайте в глупости. :)

ShtrudeL
05-21-2012, 13:45
Веднага ти казвам защо си тъп. >>>

Кой си ти, че да правиш такива заключения? Ти над главата ми ли висиш, за да знаеш, че се затварям в къщи?


"Не може да си на 20 години и да правиш "гъбълчета" на сянката с ръчички .... wtf "

Ти също си смешен с такива коментари. Ако видиш президента да прави същото какво ще си помислиш? Ако си помислиш същото, то значи си ужасно тесногръд. Ако си помислиш друго - също. => I win.
Живей си праволинейно и си прави нещата, които ТРЯБВА да се правят на определена възраст, а когато станеш на 70 седни пред блока и недоволствай от всичко, защото това правят 70 годишните. Може да си засадиш и картофи. А ако до 40 не си спал с 3 жени едновременно, защото примерно това го правят всички, значи си много зле.

ShtrudeL
05-21-2012, 13:47
Ценете живота , не го пропилявайте в глупости.

А ако т.нар. глупости ми го осмислят? ХИПОТЕТИЧНО, защото знам, че ще го приемеш на сериозно.
Исках да кажа, че всеки има своя представа за живота и е адски глупаво да очакваш всички да живеят по твоята.

NightGuardian
05-21-2012, 13:49
Само едно ще ти кажа , егоистите умират сами. ;)

Повярвай ми. Сега мислиш за себе си , но един ден идва и това се връща. Тоест никой няма да мисли за теб , понеже винаги си мислела за себе си :) Дори собствените ти деца , ако го проявиш егоизъм и пред тях. :)

ShtrudeL
05-21-2012, 13:56
Ама ти продължаваш да ми казваш каква съм и какво чувствам. О.о
Ако така преценяваш и всички останали, ти също ще си сам.

NightGuardian
05-21-2012, 13:58
Не , умея да преценям различията в хората , за това и имам познати от затворници до успели хора ;)

Които отвръщат с респект , всякаш съм на тяхното ниво. :)

Докато ти можеш да баламосваш само децата или с хора на техния акъл, защото до там ти стигат познанията за хората. :)

scrooper
05-21-2012, 14:11
Типично описание на един аналитичен вглъбен, може би леко объркан тип. Нищо необикновено и отличително. Но кой би предположил накъде ще тръгне темата : ) Очертала се е готина сапунка.

scrooper
05-21-2012, 14:14
Освен това е засегнат и мотивът за нероден Петко ^^

NightGuardian
05-21-2012, 14:14
не може да ме разобедите , че не говоря истини , това е без да я познавам. Ако я опозная ,може би ще и кажа целия и живот. Който не е никак разнообразен. :lol:

Човек дето се впряга , значи го засягаш по някакъв начин. :lol:

Докато не заговорих тези работи , ще кажеш , че не пиша постове , не отговаря. Сега ми пише 15 реда , в няколко поста. :lol:

И Щрудел , все още бих те изчукал <3 Не си видяла много , значи имам много да ти показвам <3

NightGuardian
05-21-2012, 14:30
Ако така преценяваш и всички останали, ти също ще си сам.

имах различни момичета , не за дълго (по мое желание) ,за това и после ми се върна всичко това , което съм правил, но те ми показаха , как да се държа и да се подготвя за моята принцеса. Която и съм набелязал вече. :)))) Oпита ще ми помогне да не сбъркам в нещо ,тоест вече , ако поискам нещо , знам как да го получа :)! Докато има хора сега навлизат в тоя свят и после защо ги оставило момичето. И куп други въпроси и само започват да й досаждат понеже нямат увереност , че ще намерят друга.А не са оценили , когато са я имали , а слизат на земята когато вече я загубят.

Не си ти , да не си помислиш нещо. :D Имам живот ,понеже тук ме мислите за Тупак маниaка , който не излиза от тях.

RagioL
05-21-2012, 16:26
Аз предлагам да оставите момичето намира, стига сте се изживявали като велики учители. :lol:

Wax
05-21-2012, 16:29
А що не се признаете взаимно за пичове и не се изчукате за примирие <3

NightGuardian
05-21-2012, 16:39
Би , било възможно , ако излизаше от тях. :D

Oy7ofCon7roL
05-21-2012, 17:02
"Не може да си на 20 години и да правиш "гъбълчета" на сянката с ръчички .... wtf "

Ти също си смешен с такива коментари. Ако видиш президента да прави същото какво ще си помислиш? Ако си помислиш същото, то значи си ужасно тесногръд. Ако си помислиш друго - също. => I win.
Живей си праволинейно и си прави нещата, които ТРЯБВА да се правят на определена възраст, а когато станеш на 70 седни пред блока и недоволствай от всичко, защото това правят 70 годишните. Може да си засадиш и картофи. А ако до 40 не си спал с 3 жени едновременно, защото примерно това го правят всички, значи си много зле.

http://store.picbg.net/pubpic/07/8D/ea713d01fed1078d.png

Осъзнаваш ли кви глупости написа !?
Чети внимателно следното !
За пореден път се чудя защо се обясняваш с някви глупости по 2 дни при положение, че някой иска да ти даде съвет или да отправи няква критика към теб, иска да се заяжда или чисто и просто не му/и харесваш като човек/личност/характер и т.н
Щом толкова много държиш да се обясняваш на хора, които не познаваш прави го както трябва.
Не можеш ли с няколко думи да кажеш" Да аз съм на 20, постигнала съм това и това, направила съм това и това, харесвам това и това, мразя това и това" и веднъж за винаги да приключиш ?
Хората ти приказват за едно, ти говориш за съвсем друго

NightGuardian
05-21-2012, 17:56
Щрудела е все едно да обесняваш на наркомана , че наркотика е лошо нещо. :lol:

Wax
05-21-2012, 18:02
То за нея:
Любов = дрога
Обич = наркомания

:lol: