PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е...



Juls
05-18-2012, 22:04
Добър вечер на всички будни и добро утро на всички,които сега стават! ;p Имам запитване към вас- Случвало ли ви се ваш/а много добър приятел/ка да ви за*бе заради момиче/момче,с което се зарибява?
На мен в момента ми се случва.Преди седмица някъде
едно момиче хвърли око на един от най-добрите ми приятели.От тогава постоянно му пише,
кани го да излизат..и всичко както си му е редът.Принципно с това момче се виждаме 1,макс 2 пъти седмично
...или поне до сега.Преди няколко дни му звънях да излизаме,на което той отговори,че е на кафе.
Почти на 100 процента съм сигурна,че беше на кафе с нея.Стана ми малко тъпо,защото когато той ми се обади
независимо дали имам някакъв ангажимент за деня,винаги намирам време да се видя и с него.Както се казва-
ако има желание,има и начин.От няколко дни въобще не се бяхме чували.Колкото и детинско да звучи,нарочно
не му звънях няколко дни,за да видя дали ще се сети за мен.Еми не..не се сети за мое съжаление.И сега както
изглежда няма големи изгледи и този уикенд да се видим.Най-вероятно,защото ще се вижда с нея.Става ми много
тъжно от факта,че той ме остава на заден план,заради някакво момиче,с което дори не ходят.Аз постоянно се
виждам с мои приятели.Той определено не излиза толкова често колкото мен и това ме накара да се замисля,
дали е възможно да ми е звънял всяка седмица да излизаме,защото е нямал с кого друг.Принципно съм сигурна,
че много държи на мен,обаче напоследък ставам свидетел на такива неща..Просто се убедих,че лицемерието няма
край.И двуличието явно е в природата на повечето хората.Начин на оцеляване може би..Но това е друга тема.
Та както казах и той си има приятели,но излизат рядко сравнително.И сега се чувствам някак си използвана..Сякаш
съм служела само за запълване на времето.И сега когато се появява някое по-интересно момиче на хоризонта..
Не знам оправдано или не,но е факт,че се чувствам така-използвана.Чувствам,че вече не му пука толкова за мен.А на мен
ми пука много за него.Та излях си душата..сега сте вие наред :]

pafincety
05-18-2012, 22:39
Глупаче мое.... Няма приятелство ... от личен опит ти го казвам... след 6-годишно приятелство най-добрия ми приятел се обърна срещу мен-скарахме се заради момиче с което ходеха едва 6 месеца...беше все на нейна страна, спря да звъни, и накрая обвини мен за всичко ,,, та искам да кажа да не се доверяваш на никой... всеки си има маска .. и повярвай ми неискаш да разбереш какво има зад нея......




искрено твоя : Поли

pifiella
05-19-2012, 20:46
Приятелство има и то истинско.Това, че не сте попаднали на точните хора не означава, че всички са такива двуличници...

SmilezZz
05-20-2012, 17:27
Говориш за лицемерието и двуличието в хората, но не забелязваш или поне не искаш да разбереш сама, че и ти си такава. Вместо да се радваш за приятеля си, който ти е като брат уж, ти завиждаш и едва ли не правиш от мухата слон. Успокой се малко. Това, че сте най - добри приятели не означава, че той нон-стоп трябва да е с теб, нали се сещаш? И двамата си имате други приятели, пък е нормално и да си търсите половинка. Не ми се оправдавай, че ако излезе момче, с което да се харесвате взаимно - няма поне за малко да за*беш приятеля си. Да , бе да.

CrAzYanDlaZy
06-04-2012, 15:59
Говориш за лицемерието и двуличието в хората, но не забелязваш или поне не искаш да разбереш сама, че и ти си такава. Вместо да се радваш за приятеля си, който ти е като брат уж, ти завиждаш и едва ли не правиш от мухата слон. Успокой се малко. Това, че сте най - добри приятели не означава, че той нон-стоп трябва да е с теб, нали се сещаш? И двамата си имате други приятели, пък е нормално и да си търсите половинка. Не ми се оправдавай, че ако излезе момче, с което да се харесвате взаимно - няма поне за малко да за*беш приятеля си. Да , бе да.

Ами с твоето мнение не съм съгласна. За да бъдеш най- добър приятел с някого, значи е минало доста време, докато го изградите заедно това приятелство и е супер лекомислено да го захвърлиш заради нова половинка. Имам предвид, не е казано, че в случая приятелят ти не трябва да се вижда с момичето, само че факта, че забравя за теб, не ти звъни, както преди говори кофти за това колко държи той на теб ... казвам го дори от личен опит, тъй като и аз съм в подобно ситуация иии да, наистина боли! Защото смяташ, че тъкмо си намерил истински приятел, а това тоооооолкова рядко и трудно се случва и накрая хоп! Човека отсреща решава, че трябва да прецака всичко .... Въпреки това не се отчайвай, изчакай на видиш какво ще стане, може пък да ти се извини, че се е държал така ... надявам се искрено при теб нещата да не се стекат така, както при мен! :)

mrankoniiii
06-04-2012, 19:09
Това е нормално ние бяхме 3 приятлеки най-добри от малки бяхме заедно . И едната от тях си хареса едно момче и постоянно беше с него щом го видеше ни забравяше беше на нонстоп с него чакаше го да се върне от даскало за да излизат на нас не ни се обаждаше не си дигаше телефона . Това го има го във всички приятелста и не можа де бъде избегнато и ти някой ден ще се влюбиш така безпаметно и истински , че няма да се сещташ за приятели нито за семейство нито за нищо . Когато станат гаджета нещтата ще се наредят ще видиш