PDA

View Full Version : една игра



anniichkaa
05-18-2012, 22:29
има едно момче .. малко по-специално от другите !! трудно го разбирам .. пред него изглеждам като глупачка и му позволявам да си играе с мен .. влюбих се в него !! Той непрекъснато е с някакви момичета около себе си и винаги когато леко поглеждах към него .. той просто стоеше и ме гледаше .. и така няколко седмици ! днес обаче ме обиди и ме заболя .. какво да правя ?? да му кажа ли че го харесвам или да се откажа ? ТРЯБВА МИ ПОМОЩ !!

Gery_
05-19-2012, 00:49
Как те е обидил и освен,че понякога те е гледал показал ли ти е по някакъв друг начин, че има интерес към теб?

БожиятАгнец
05-19-2012, 06:06
Спри да бъдеш парцал.

blaaablaaablaaa
05-19-2012, 06:34
Момиче, хвани шанса с две ръце. Като гледам, на снимката си доста добре (ако е твоя)... Защо не влезеш в компанията му - още едно момиче няма да му е в повече :D . Започни с леко сближаване.. Просто трябва да му привлечеш вниманието - не прекалено напористо, за да не те сметне за загоряла... Едно момче се сваля толкова лесно... Просто ти трябва правилния подход.

пAteNцЕ
05-19-2012, 07:07
щом те обижда едва ли има симпатии към теб(дори и нарочно да го е направил)
мани го тоя не ти трябва човек който си има "фенки" и те кара да се чувстваш така гадно
честно замисли се дали чувствата ти са истински

jghgh
05-19-2012, 07:38
Това че те е гледал и е искал да види реакцията ти не е задължително да е знак, че има любовен интерес към теб.
Щом е гадняр, може интересът му да е чисто изследователски - да види как ще реагираш, да види дали ще ти стане гадно и т.н., за да се почувства той по-пич.

Не знам какво да те посъветвам, сиг. сте 6-7 клас, а при тая възраст подходите и тактиките на по-зрелите не вървят. Вие сте си деца и нещата ги приемате на игра. Това не е лошо, прекрасно е, и именно такива (не)успешни опити ви вкарват в сериозната игра и добивате представа какво що.

Моят единствен съвет е колкото и да го харесваш, да не позволяваш да си играе с теб! Не се дръж като глупачка и не позволявай на него (и на който и да е друг) да те прави на луда. Дръж се на ниво. Имай достойнство и самочувствие. Няма да играеш по чужди свирки и нека това да е ясно на всички. Така, ако не любов, ще си спечелиш уважение.
Никой не уважава, следователно не харесва лесните хора, които безпроблемно можеш да водиш за носа!;)

In*The*Face
05-19-2012, 17:15
има едно момче .. малко по-специално от другите !! трудно го разбирам .. пред него изглеждам като глупачка и му позволявам да си играе с мен .. влюбих се в него !! Той непрекъснато е с някакви момичета около себе си и винаги когато леко поглеждах към него .. той просто стоеше и ме гледаше .. и така няколко седмици ! днес обаче ме обиди и ме заболя .. какво да правя ?? да му кажа ли че го харесвам или да се откажа ? ТРЯБВА МИ ПОМОЩ !!

Добре де, играе си с теб, обижда те, а ти се чудиш какво да правиш. Наистина не разбирам. Предварително виждаш в човек негативни черти, лошо поведение и се чудиш дали да се набуташ между шамарите. После сигурно ще пуснеш тема "той ме наранява", "Не мога повече", "Разделихме се". Нещата са повече от прозрачни. Няма смисъл да се занимаваш и доброволно да подлагаш себе си на унижение.

SmilezZz
05-19-2012, 18:03
Не се занимавай с него. Върти те на двата си пръстта, обижда те, а ти продължаваш да му позволяваш да го прави. Имай поне грам достойнство и самоуважение, и спри да се занимаваш с такъв, като него.

abso0lut_
05-20-2012, 06:10
Подкрепям мнението!Щом още от сега се чудиш,а и да не се чудиш по написаното е ясно..Остави го,явно не си заслужава

DisappointedDreamer
05-20-2012, 08:05
Спри да бъдеш парцал.

По-ясно от това няма накъде. Ама то така, трябва Божиите Агънца да всяват светлина в картинката.

Зайче..
05-20-2012, 08:07
Спри да бъдеш парцал.

+1.
Как пък така ще ме обиди и аз ще искам да му кажа, че го харесвам - не знам.
Толкова ли нямаш достойнство? Толкова ли нямаш самочувствие?