PDA

View Full Version : Какво повече да направя?!?!?



hot.boy
05-19-2012, 01:23
Здравейте. От 2 години обичам едно момиче, какво ли не направих за нея.. Тя ходи с някакъв от близо година и половина, а какво ли не подарих на това момиче.. Телефон за близо 1000 лв струващ преди, за рд гривна за към 60 лв, сега за бала обеци за 50 лв... На изпращането и я изненадах с букет от 7 рози.. Преди ми е казнала че ме обича, дега съм още по-ми а тя още по-студена.. Какво да напраавя

Sh@d0w
05-19-2012, 04:01
Любовта не се купува с пари.

Cold_Tearsss
05-19-2012, 04:48
Обяви телефона за откраднат, поне него да си върнеш.

БожиятАгнец
05-19-2012, 05:06
Така, като си тръгнал й купи един мезонет в Лозенец. Че на хората дето не им се е налагало да я купуват да имат уютно място да й цепят дупките.
Ти си една прекрасна комбинация от филмар и лузър. И когато едно момиче разбере такова нещо за едно момче си казва 'Рън, Форест, рън!', тази обаче добре, че за разлика от теб си знае интересите и си е казала 'Форесте, тичай бавно, че валят бонуси'
Като не знаеш защо, как и къде се сваля момиче по-добре не се занимавай, защото после и на двата пола им излиза лошо име заради подобни ситуации.
К'вото и на когото да купиш не го прави длъжен дори да те поздравява на улицата.
Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава.

blaaablaaablaaa
05-19-2012, 06:45
Може преди да те е харесвала, но сега е с него. Предполагам, че не я мислиш за толкова лека, че да скъса с него заради пари и подаръци. 2 варианта:
1) Опитваш се да я забравиш.
2) Стоиш в обкръжението и и си до нея като приятел, като тайно се надяваш да ти обърне внимание. Не и досаждай прекалено много, защото накрая може да и писне.
Съветвам те да не следваш втория вариант, защото много боли. Правил съм го и буквално ми е късало нервите да съм пренебрегван (всъщност го правя и в момента). Това си е истински мазохизъм. Но ти, както сам каза, си в навечерието на бала си. Следва да получиш повече свобода, да се запознаеш с нови хора - все начини да потиснеш болката.

БожиятАгнец
05-19-2012, 06:51
Предполагам, че не я мислиш за толкова лека, че да скъса с него заради пари и подаръци.



Самият факт, че му приема подаръците и парите за какво ти говори?
Обаче и лека, като вятъра да беше и цяла България да я ебеше (все ми се получават рими) нашият човек пак щеше да седи на сухо.

Nakadah
05-19-2012, 06:53
ТРОЛ !?

scrooper
05-19-2012, 06:55
Така, като си тръгнал й купи един мезонет в Лозенец. Че на хората дето не им се е налагало да я купуват да имат уютно място да й цепят дупките.
Ти си една прекрасна комбинация от филмар и лузър. И когато едно момиче разбере такова нещо за едно момче си казва 'Рън, Форест, рън!', тази обаче добре, че за разлика от теб си знае интересите и си е казала 'Форесте, тичай бавно, че валят бонуси' ... К'вото и на когото да купиш не го прави длъжен дори да те поздравява на улицата.
Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава.

Хахахааха, т'ва е истината пич, щастие с пари не се купува. В твоя случай дори и псевдо- щастие не си си осигурил.

SisiStrange
05-19-2012, 06:58
Любовта не се купува с пари.
Да .

пAteNцЕ
05-19-2012, 07:04
истинската обич не се измерва в пари...ако се беше "влюбила" в теб то щеше да е затова че и угаждаш на капризите и като кладенеца пресъхне да ти бие шута

SmilezZz
05-19-2012, 16:52
И какво викаш , че си направил, освен че държиш на материалното и по тоя начин не й доказваш любовта си. Евала на момичето, че не се прави, че те обича, само заради скъпите подаръци, които й купуваш.

Не всичко е пари. Любовта е от тия неща, които няма как да купиш с пари - осъзнай го като за начало. Докажи й, че я обичаш истински. Ако изобщо можеш да обичаш някого.

In*The*Face
05-19-2012, 17:19
Здравейте. От 2 години обичам едно момиче, какво ли не направих за нея.. Тя ходи с някакъв от близо година и половина, а какво ли не подарих на това момиче.. Телефон за близо 1000 лв струващ преди, за рд гривна за към 60 лв, сега за бала обеци за 50 лв... На изпращането и я изненадах с букет от 7 рози.. Преди ми е казнала че ме обича, дега съм още по-ми а тя още по-студена.. Какво да напраавя

И това ли е всичко? Подаръци? Момичето си има приятел. Той не й е купил телефон, а ти - да. Тя обаче е с него. Това какво ти говори? Защото на мен ми се струва, че просто е влюбена в приятеля си и парите изобщо не я вълнуват, толкова, колкото си мислиш. Насочи вниманието си към свободно момиче и не се опитвай да я впечатлиш с материални неща.

Goddess
05-19-2012, 17:48
Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава..нали знаеш. :) Ти си глупав, мислейки си че с материалните подаръци си направил кой знае какво за нея, а тя явно е меркантилна пикла и не се свени да ги приема от човек, който и е никакъв де факто. Та, мисълта ми е, че и двамата сте зле, но ти повече.

DisappointedDreamer
05-19-2012, 17:55
. Та, мисълта ми е, че и двамата сте зле, но ти повече.

Ъха. Права е богинята.

hot.boy
05-20-2012, 01:01
Мисълта ми е че не съм се изразил правилно, а 99% от този форум явно сте комплексари, които по цял ден се правят тук на големи разбирачи, както и да е...