PDA

View Full Version : А дали си струва?



bbbbPleasure
05-19-2012, 07:50
Имам симпатии към едно момче, с три години по-голям е от мен. Харесвам го от доста отдавна, но нямах смелостта да го заговоря дори. Имаше си сериозно гадже (тя ми е приятелка) , с която бяха заедно има-няма една година. Когато се разделиха аз я утешавах (за което много съжалявам, но стореното-сторено). Бяха разделени около месец. И в крайна сметка се събраха преди няколко дни. След като се събраха на другия ден той ме погледна по начин, по който никога преди не е. Писа ми за пръв път. Но аз почнах да усещам, че вече тези мои симпатии се превръщат в нещо повече. Според вас ДАЛИ СИ СТРУВА да се опитам да съм с него след като той си има гадже. Сигурна съм, че тя ако беше на мое място щеше да направи същото нещо, дори да ми е приятелка. Очаквам мненията ви!

пAteNцЕ
05-19-2012, 07:54
ако погледне към теб въпреки че си има приятелка,то когато е с теб ще погледне и към друга
а какви са ви взаимоотношенията? приятелски? и на колко сте :д

a1a2b3v
05-19-2012, 07:55
Щом е почнал да ти обвъща внимание, значи чувствата към приятелката му не са толкова силни. Вижж дали ще се разделят и тогава действай.

a1a2b3v
05-19-2012, 07:56
ако погледне към теб въпреки че си има приятелка,то когато е с теб ще погледне и към друга
а какви са ви взаимоотношенията? приятелски? и на колко сте :д

Аа ти прочете ли, че с приятелката са били в лоши отношения? Ии другото, което е много ме дразните като почнете с тва " на колко години сте", кво значение има? Щом го харесва що пък да не си опита шанса?

bbbbPleasure
05-19-2012, 07:59
Просто искам да съм с него, въпреки всичко и всички. Но пък и не искам да съм лошата разделяща гаджета. Но и аз мисля така... Ако беше толкова влюбен в нея, нямаше да почне да ми пише и да ми говори, след като ме видя... Той просто ме забеляза в друга светлина.

SisiStrange
05-19-2012, 08:03
Според мен му е споделила кой и е помогнал през раздялата им. И той се е зарадвал, че си утешавала момичето му. И сега те гледа още по-добронамерено.

a1a2b3v
05-19-2012, 08:07
Просто искам да съм с него, въпреки всичко и всички. Но пък и не искам да съм лошата разделяща гаджета. Но и аз мисля така... Ако беше толкова влюбен в нея, нямаше да почне да ми пише и да ми говори, след като ме видя... Той просто ме забеляза в друга светлина.

Абе съвсем въжможно е приятелката да се разсърди прецени си приоритетите.Важна ли ти е? Щото ако сте си близки не знам дали е добра идея, ама ако е от ония дето са ти уж "приятелки", а като ти трябва помощ никви ги нема да не ти пука.
Другото което е, ти не си виновна, че те са се скарали, нали така? Така, че в този смисъл тя сама си е пропиляла шансовете с него, така че ти не си единствената виновна. Иначе казано и тя си е виновна малко или много.
Само дето преди да се хванеш с него гледай да скъса с другото момиче, не искаш да бъдеш 2ра цигулка, нали така?

marin4itu
05-19-2012, 08:28
Чакай малко.. него познаваш, ама имаш симпатии, изведнъж той ти пише и вече си много хлътнала ли какво? Тъпо звучи, според мен сте малки, и да годините имат значение.
Съгласна съм със Сиси, всъщност доста често съм съгласна с нея.

bbbbPleasure
05-19-2012, 08:34
Според мен му е споделила кой и е помогнал през раздялата им. И той се е зарадвал, че си утешавала момичето му. И сега те гледа още по-добронамерено.



Няма начин

bbbbPleasure
05-19-2012, 08:37
Чакай малко.. него познаваш, ама имаш симпатии, изведнъж той ти пише и вече си много хлътнала ли какво? Тъпо звучи, според мен сте малки, и да годините имат значение.
Съгласна съм със Сиси, всъщност доста често съм съгласна с нея.

Не трябваше да прозвучи по тоя начин моя грешка съжалявам. Това хлътване не е от сега, от началото на уч. година е, просто последните месеци чувствата ми станаха още по-силни... Но те бяха заедно и нещо ме спираше. Спокойно достатъчно големи сме, за да осъзнаваме какво искаме. Добре знам какво желая - него ;-) Но не е като 13-14 годишните, които са си писали един път и вече не могат да живеят без дадения човек.

bbbbPleasure
05-19-2012, 08:39
Абе съвсем въжможно е приятелката да се разсърди прецени си приоритетите.Важна ли ти е? Щото ако сте си близки не знам дали е добра идея, ама ако е от ония дето са ти уж "приятелки", а като ти трябва помощ никви ги нема да не ти пука.
Другото което е, ти не си виновна, че те са се скарали, нали така? Така, че в този смисъл тя сама си е пропиляла шансовете с него, така че ти не си единствената виновна. Иначе казано и тя си е виновна малко или много.
Само дето преди да се хванеш с него гледай да скъса с другото момиче, не искаш да бъдеш 2ра цигулка, нали така?


Не сме близки просто когато се разделиха си говорихме няколко пъти с нея и аз малко или много и помагах да го преодолее но не стана.. + това тя учи в друг град :)

SisiStrange
05-19-2012, 08:51
Чакай малко.. него познаваш, ама имаш симпатии, изведнъж той ти пише и вече си много хлътнала ли какво? Тъпо звучи, според мен сте малки, и да годините имат значение.
Съгласна съм със Сиси, всъщност доста често съм съгласна с нея.
:) :) :) :)

a1a2b3v
05-19-2012, 08:55
Не трябваше да прозвучи по тоя начин моя грешка съжалявам. Това хлътване не е от сега, от началото на уч. година е, просто последните месеци чувствата ми станаха още по-силни... Но те бяха заедно и нещо ме спираше. Спокойно достатъчно големи сме, за да осъзнаваме какво искаме. Добре знам какво желая - него ;-) Но не е като 13-14 годишните, които са си писали един път и вече не могат да живеят без дадения човек.

Емм ти сама си си дала отговора, макар да не го проумяваш. Просто действай, за да не съжаляваш после че си закъсняла. Успех ;) .

marin4itu
05-19-2012, 12:17
Ама чакай сега, ти изобщо с това момче някакъв разговор провеждала ли си, дори в чат?

SmilezZz
05-19-2012, 15:42
Според мен му е споделила кой и е помогнал през раздялата им. И той се е зарадвал, че си утешавала момичето му. И сега те гледа още по-добронамерено.

И аз така си мисля. И не , не си струва, въпреки , че са в лоши взаимоотношения и ако тя беше на твоето място, щеше да го направи. Просто да не ти пука особено. Вярно е , че ще ти е гадно, но се замисли, че ако нещата между вас се получат, той същото може да направи и когато е с теб (т.е. да се занимава с други момичета и прочие.)

In*The*Face
05-19-2012, 16:40
Действай, пък каквото ще да става. Могат да станат много неща, но поне няма да го има въпроса "ами ако бях опитала". Ако усещаш, че между вас има нещо и ти го привличаш по някакъв начин, направи каквото искам и чувстваш, а не каквото е редно.

qkakukla2
05-19-2012, 16:59
Не действай все още. Все пак ти е приятелка и ще и стане гадно, а може и да не проработи. Аз не бих искала хората да говорят как съм ги разделила, че после да ми тежи на съвестта. Пиши си с него опознай го по-добре, а после когато се разделят (ако го направят въобще) ще го утешиш. Ако не подейства ще си знаеш, че си се пробвала и това е. :)

FuCKkK13
05-19-2012, 17:19
питаш дали си струва да си курва ?
не си струва... ако чак толкова си си го харесала говори с него и той да реши с коя от двете ще бъде,но да знаеш че ако избере теб така и някой ден ще избере някоя друга пред теб ;)

a1a2b3v
05-19-2012, 21:48
питаш дали си струва да си курва ?

Айде сега и курва я изкарахте... бе хора друга работа нямате ли си? Първо си измисляте на каква възраст е авторката ( прии положение тва и го казва момиче което скоро ще навършва 16- можем да си представим какъв житейски опит има, че да и прави проблем за годините), а сега и ти дето нито я познаваш, нито нищо курва я наричаш, да не би я познаваш по-добре от нея самата...WTF?!
Другите за какво толкова приятелство го изкарахте не знам изобщо вярвате ли си като пишете тези коментари?

Ии пак повтарям в този живот всеки трябва да е малко егоист, защото ако човек сам не гледа своето добро, никой няма да го направи вместо него. Авторке действай и не ги слушай тези по-горе както каза In*The*Face, ако не опиташ ще съжаляваш.

FuCKkK13
05-20-2012, 20:18
Айде сега и курва я изкарахте... бе хора друга работа нямате ли си? Първо си измисляте на каква възраст е авторката ( прии положение тва и го казва момиче което скоро ще навършва 16- можем да си представим какъв житейски опит има, че да и прави проблем за годините), а сега и ти дето нито я познаваш, нито нищо курва я наричаш, да не би я познаваш по-добре от нея самата...WTF?!
Другите за какво толкова приятелство го изкарахте не знам изобщо вярвате ли си като пишете тези коментари?

Ии пак повтарям в този живот всеки трябва да е малко егоист, защото ако човек сам не гледа своето добро, никой няма да го направи вместо него. Авторке действай и не ги слушай тези по-горе както каза In*The*Face, ако не опиташ ще съжаляваш.
да... това да се занимаваш с обвързано момче и то точно гаджето на приятелка хич не е кyрвалък.. боже направо се учудвам какви изкривени представи вече имате ........

a1a2b3v
05-20-2012, 20:51
да... това да се занимаваш с обвързано момче и то точно гаджето на приятелка хич не е кyрвалък.. боже направо се учудвам какви изкривени представи вече имате ........

Ако се загледаш по-внимателно в по-горните коментари, момичето не и е особенно близка приятелка и другото, което е авторката не е виновна, че са се скарали.. щом са скарани, момчето се счита за "необвързано", а необвързаните могат да бъдат сваляни, нали така? Ии другото което отново ясно е пояснено по-горе е, че авторката отдавна е била хвърлила на око на момчето, но отношенията му с другото момиче са я спирали. Чети преди да пишеш глупости, че и ти вече не си вярваш кво пишеш..

SisiStrange
05-20-2012, 20:54
Айде бе, скарани значело необвързани. :lol:

FuCKkK13
05-20-2012, 20:57
Айде бе, скарани значело необвързани. :lol:

+1 :D знаеш ли колко пъти съм се карала с гаджето си.. ако всичките пъти се е считало за късане тая връзка на нищo няма да прилича.. за 16 годишна си с доста смотано мислене..........

Hilary_
05-22-2012, 12:49
Разликата между теб и приятелката ти е, че ти не си тя!
Недей да се бъркаш в чужди връзки.

DisappointedDreamer
05-22-2012, 14:40
Но не е като 13-14 годишните,

А, да, нека позная ти си на 15, той на 18 години?

Тъпо постъпваш. Недей да предприемаш нищо, преди да си сигурна че той е свободен.

li0n
05-22-2012, 16:29
Разликата между теб и приятелката ти е, че ти не си тя!
Недей да се бъркаш в чужди връзки.

Това май най-много ми хареса.
Представи си на нея какво ще й бъде, когато и откраднеш гаджето.