PDA

View Full Version : Какво е мнението ви за марихуаната?



B.Kingston
05-19-2012, 08:48
Какво е отношението ви към най-успорваното растение? Най-подходящият метод за справяне със стреса,успокоително,обезбо ляващо или дяволско растение което води към депресия и лошо физическо състояние ? :))

thegreenzombie
05-19-2012, 09:15
в марихуаната няма абсолютно нищо вредно.. а и да има, е сто пъти по-безвредна от алкохола например.. аз лично не виждам никакъв смисъл в това, тя да не е легална, защото в крайна сметка това си е растение.. все едно да забранят легализацията на краставиците.. а и е доказано, че няма нищо общо с наркотиците и тем подобни шитни.. после ще си допълня мнението, че сега нямам време :д

Tikche
05-19-2012, 15:54
Само един път съм пушила, но тогава бях в Холандия, където тревата е чиста, а не друсана. Там хората, които употребяват трева са много по-различни. Умни, адекватни, без торбички или белези от деградация, докато в България всеки човек, който познавам, който пуши трева е пълна развалина. В умерено количество и да е качествена не съм против. На приятеля ми му липсват нерви в гръбначния стълб и изпитва адски болки и лекарите му предписаха да пуши трева. В такъв случай не съм против, след като това растение може да облекчи страданията на даден човек.
Според мен тревата в България трябва да се легализира само за хора, които имат нуждата от нея (Хора с липсващи крайници, хора с мигрена, травми и тн), но за останалите да има стриктен контрол.

In*The*Face
05-20-2012, 11:52
Много положително ми е мнението : )

rusoto_baby_f
05-21-2012, 02:55
Според мен тревата в България трябва да се легализира само за хора, които имат нуждата от нея (Хора с липсващи крайници, хора с мигрена, травми и тн), но за останалите да има стриктен контрол.

Това ми е мнението..
Не съм съгласна всеки втори да се напушва..За мен е отвратителна гледка.
Имам позната която преди пушеше и постоянно я гонеше някаква параноя.
Аз лично, не съм пробвала и не смятам да пробвам.

Noja
05-21-2012, 18:31
Като за опият ми е негативно мението. За медицински цели и лечение го приемам.

xXxAngerfisTxXx
05-21-2012, 18:43
аве я си спортувайте, ко ще ми пушете тия шитове, после да не знаете къде се намирате. Бахти и болните лапета... казармата ще ви опрай

hopeIneverloseyou
05-29-2012, 16:29
^ Това е !!

bReAk3R
05-29-2012, 17:52
аве я си спортувайте, ко ще ми пушете тия шитове, после да не знаете къде се намирате. Бахти и болните лапета... казармата ще ви опрай

+1............

mlakniwe
05-29-2012, 18:26
не знам кво е това

someonerandom
05-29-2012, 20:13
Не е отрицателно.Нямам нищо против да се пуши,стига човекът да се усеща.Познавам хора,които си се напушват стабилно и все пак нито са пропаднали,нито са тъпи(реално са сред най-ерудираните хора,които познавам).Познавам и други,които пък са пълни развалини и отрепки.Аз лично не пуша(евентуално веднъж на няколко месеца,ако така дойде в компанията)-не защото го смятам за пропаднало,а защото не мога да плувам после :D .
Време е да разберете,че и при това,както всичко друго,няма общ знаменател.Както и при алкохола(въпреки че тревата май е по-безвредна,не съм особено запознат),тук всичко зависи от човека.Тя не е нито кокаин,нито хероин,нито какво много хора твърдят "стъпало към тях".И както много хора са пристрастени към алкохола и компютърни игри и какво ли не,така има и пристрастени към тревата.Обаче има и много,които си я пушат с мярка и са си супер.

fenkaaa
05-30-2012, 19:52
Мнението ми е ВСЕ ТАЯ.Аз също пуша от време на време,но примерно когато приятелят ми се напуши,ме дразни много,не мен лично,а по принцип и не знам защо :D Може би защото ми изглежда съвсем друг човек,или по точно "фалшивото му друго аз".Докато е под влиянието на марихуаната се държи по един начин,нямам предвид,че се хили като побъркан или нещо такова,защото това е почти при всеки,просто .. отношението му към мен тогава е едно,като го пусне е друго.За него да я забранят,пък другите да си пушат колкото искат! :D

Wwwooow
05-31-2012, 18:24
.
докато в България всеки човек, който познавам, който пуши трева е пълна развалина. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

В такъв случай не съм против, след като това растение може да облекчи страданията на даден човек.
Според мен тревата в България трябва да се легализира само за хора, които имат нуждата от нея (Хора с липсващи крайници, хора с мигрена, травми и тн), но за останалите да има стриктен контрол.

напълноо !!! Точно и ясно !

altum23
06-01-2012, 11:08
Ако се прекалява съм против...

MakOner
06-02-2012, 08:35
Като цяло не виждам нищо лошо в тревата. Нека да си се кефят хората, и без тва само малките радости ни останаха :l

Ukhtar
06-02-2012, 10:12
Мразя употребяващите я, които я издигат на пиедестал като вълшебна субстанция, която лекува рак и спин и намества чакри и торзионни полета.

И живота им се върти изцяло около нея.

Заради такива съм против легализацията.

wartburg353
06-03-2012, 11:39
Ако я легализират светът ще стане едно по-мирно място. Като гледам много хора са пропушили, а на не малка част от другите им е все тая. Дори си мисля, че ако питат населението дали иска легализация ще можем да си пушим на воля.

Прекаляването с марихуана е нормлано явление и не е смилена основа, на която да се обявиш против легализацията й. Все пак хората сме способни да прекаляваме с всичко, но не съм чул алкохола и цигарите да са забранени.

SMOKE ON!

Ukhtar
06-03-2012, 12:07
Прекаляването с марихуана е нормално явление. Нека легализираме.

Изисква се мисъл, зелени друже.

berrynia
06-03-2012, 13:01
Положително ми е мнението, но не искам легализация, искам декриминализация.

wartburg353
06-03-2012, 13:09
Прекаляването с марихуана е нормално явление. Нека легализираме.

Изисква се мисъл, зелени друже.

Не съм написал нищо такова, просто ти не си ме разбрал.

Dagichka
06-03-2012, 15:11
Не е отрицателно.Нямам нищо против да се пуши,стига човекът да се усеща.Познавам хора,които си се напушват стабилно и все пак нито са пропаднали,нито са тъпи(реално са сред най-ерудираните хора,които познавам).
абсолютно.. има толкова много пропаднали и умствено ограничени тийнове за мен (адидас батки, кифли и тн.), че тревоманите сравнение с тях са цвете за мирисане. пък и съм била свидетел как един не много умно момче, когато е напушен го удрят едни такива велики, смислени мисли, че стоя изумена просто ;д всеки има нужда и правото, разбира се, да се чувства щастлив.. ако това е начинът за някои, окей.. жалко само, че не могат по друг начин да изпитат щастието

Ukhtar
06-03-2012, 17:43
Не съм написал нищо такова, просто ти не си ме разбрал.

...

Не бе, думичка от това не си написал

wartburg353
06-03-2012, 21:14
Писах и за двете, но не съм ги свързвал изобщо по начина, по който ти ги свърза. Дори са споменати в точно обратен ред. Идеята ми е че има по-смилени причини заради които да се обявиш против марихуаната, а не като повече хора - Ми те прекаляват бла бла бла...

xXxAngerfisTxXx
06-04-2012, 07:14
абсолютно.. има толкова много пропаднали и умствено ограничени тийнове за мен (адидас батки, кифли и тн.), че тревоманите сравнение с тях са цвете за мирисане. пък и съм била свидетел как един не много умно момче, когато е напушен го удрят едни такива велики, смислени мисли, че стоя изумена просто ;д всеки има нужда и правото, разбира се, да се чувства щастлив.. ако това е начинът за някои, окей.. жалко само, че не могат по друг начин да изпитат щастието
понякога адидас батките не са толкова прости за колкото ги имате, и не са долни тревомани ;)

Ukhtar
06-04-2012, 14:02
Ми те ти коза в действие - не можеш да си структирураш правилно теза, аргументи и мисъл...


Окей, дай някоя по-смислена причина, аз пък ще ти обясня накратко защо 'прекаляването' с марихуана е смислен довод.

Психична зависимост определено се създава и тя е много по-интересна от тази към цигарите/алкохола, защото те прави апатичен към реалността и те кара да желаеш да се откъсваш от нея все повече и повече. Живееш си в един илюзорен(мнооого ключова думичка) свят и не те ебе кво се случва около теб...централно място в ежедневието ти заема мисълта как ще се напушиш като животно след еди си колко време, а през това време не можеш да се сетиш за друга занимавка...Цялата тази схема си я представи в една или друга степен валидна за много по-голяма част от населението, отколкото е сега, щото хорицата сме си лабилни.

Само това ни липсва.





Едит: разграничавай понятията легализация и декриминализация (за всеки случай)

wartburg353
06-04-2012, 15:16
"Алкохолизмът може да доведе до сериозни неприятности и може да бъде физически и психически разрушителен. В момента половината от всички престъпления, убийства, смърт при катастрофи и самоубийства са свързани с употреба на алкохол."

да не те ебе какво става около теб ми звучи доста по-безопасно.

"Страстното им желание за алкохол е толкова голямо, че то потиска способността им да спрат да пият. Болшинството алкохолици се нуждаят от помощ, за да спрат да пият."

Това не ми звучи по-различно от това само да мислиш как да се напушиш и едва ли има някой, който не е слушал някой познат или приятел да мрънка и да се ядосва, че са му свършили цигарите.

Няма голяма разлика между зависимостите дори тази към марихуаната звучи по-безопасна.

И не искам декриминализация(ако те хванат просто няма глоби, съд и т.н.), а легализация (със закони се урежда разпространяването) и то не само за коза, а и за всички останали наркотици.

По-смислена причина има. В нашия свят всичко опира до пари и доста по-малко до грижа за здравето на хората. На фона на това на мен следното ми седи доста по смилено - на диларите ако им легализираш бизнеса колко пара ще избугят. Покрай тях и политици, и полицаи, и митничари. На кратко казано много хора ще изгубят много пари.

ПП: Моята дебилност в боравенето с езика си е по рождение, а не е ефект от пушенето :)

babati
06-05-2012, 11:46
До 2 пъти на месец я удобрявам. От алкохола бира и червено вино. Цигари НЕ

Ukhtar
06-05-2012, 12:39
Ясно.

Не можеш да видиш по-далеч от носа си просто защото си наркоман :)

B.Kingston
06-05-2012, 17:40
Абе Ukhtar ,не знам какъв си бро ама си много назад с материала ... Алкохола и цигарите убиват!Посочи ми един смъртен случай от марихуана ..не намери нали!?Няма и да намериш,защото такъв не съществува.Знаеш ли колко гениални хора употребяват,дори и вече покойният Стиив Джобс-създателят на Apple! Не мога да разбера как още съществуват толкова консервативни хора.. И защо си мислиш,че употребяващите марихуана са наркомани!?!?!? Оставам с впечатление,че или си кука или застаряващ човек,който още носи соца в себе си.
Много поздрави от Боб Марли :))

Ukhtar
06-06-2012, 15:48
Аз може да съм кука, ама на теб четенето с разбиране не ти се удава особено...

Ukhtar
06-06-2012, 18:13
Декриминализация е отговорът, чада.

mrazqkindergarten
06-07-2012, 11:55
Само веднъж съм пробвала, но бях пияна, така че не помня как беше. :D Но все пак съм против това... не знам и аз защо, може би просто защото е наркотик, въпреки че като гледам моите познати, които пушат трева.. невинаги води до пристрастяване.

M A K A V E L I
06-08-2012, 15:16
луди ли сте....??? който не я харесва да не я пушиииииии

Cloud9
06-09-2012, 22:43
В Америка всеки пуши. Гениалността на някои хора като Стийв Джобс не е от марихуаната. И все пак най- гениалният човек, когото аз познавам лично, пуши като парен локомотив. И все пак е гениален и невероятно добър човек. Не мисля, че марихуаната трябва да се легализира. За съжаление тя може да доведе до паранои и още по-зле-желание за нещо по-тежко за "повдигане на духа".

prosto_chovek
06-10-2012, 00:41
ей, наркоманче, ако не знаеш как стоят нещата, ще ти кажа. Тютюнопушенето влияе пристрастяващо поради съдържанието на никотин, който е вид опиат. Алкохолизмът е тежък бич за хората, които страдат от него. Алкохолът бавно, но славно, те кара да привикнеш към редовна употреба, като после спирка няма или е много трудно. Тревите и другите лайна ВОДЯТ до зависимост. Веществото THC в тревата води до деменции и други ментални повреди. По - напреднали случаи халюцинират. Та ти си реши, драго ми наркоманче, какво ще взимаш :)

wartburg353
06-10-2012, 06:19
Алкохолът бавно, но славно, те кара да привикнеш към редовна употреба, като после спирка няма или е много трудно.

Никотинът бавно, но славно, те кара да привикнеш към редовна употреба, като после спирка няма или е много трудно.
Кофеинът бавно, но славно, те кара да привикнеш към редовна употреба, като после спирка няма или е много трудно.
ТНС бавно, но славно, те кара да привикнеш към редовна употреба, като после спирка няма или е много трудно.
Хероинът бавно, но славно, те кара да привикнеш към редовна употреба, като после спирка няма или е много трудно.
Кокаинът бавно, но славно, те кара да привикнеш към редовна употреба, като после спирка няма или е много трудно.
Амфетамина бавно, но славно, те кара да привикнеш към редовна употреба, като после спирка няма или е много трудно.

И как стана така че само незаконните водят до зависимост.

http://drugsinfo-bg.org/bg/drugs-alphabet.html/ прочетете тука часта с пристрастяването.( и да това е сайт, който иска да те откаже от наркотици, ако случайно някой иска да ме храни по тоя въпрос)

Само ефекта от ТНС си споменал, но си пропуснал и че цигарите, и алкохола могат до доведат до болести и увреждания със същата тежест.

prosto_chovek
06-10-2012, 08:47
прочети по - внимателно и ще видиш, че съм споменал и цигарите, и алкохола. А темата е конкретна - много ясно, че колкото по - хард, толкова по - лошо :)

Ukhtar
06-10-2012, 09:18
Вартбург,

при толкова вещества, които са позволени от закона и водят до зависимост с тежки последици, защо да се легализират още редица вещества с още по-тежки такива?

crazy_Smile
06-10-2012, 11:12
Не е вредно да се пуши .. стига да не е постоянно, да се напушваш като идиот и после да не знаеш къде си |( .. Все пак човек от всичко трябва да опита :)

wartburg353
06-10-2012, 21:05
Вартбург,

при толкова вещества, които са позволени от закона и водят до зависимост с тежки последици, защо да се легализират още редица вещества с още по-тежки такива?

Ами мнението ми като цяло няма общо с прекия ефект от наркотиците върху индивида (в кампаниите се набляга именно на него), а с ефекта който имат върху обществата.

Начина, по който се разпространяват и произвеждат, а именно мафията, различните картели из латинска америка и др. - примери за въоръжени групи, които извършват голяма част от работата си чрез насилие и много хора страдат от тяхната дейност. Един наркоман за да си вземе дрогата отива при дилър. Този дилър има някви биячи, неговия доставчик и той си има своя свита, производителя и той си има хора да пазят стоката - колко престъпници станаха? Сложи корумпираните ченгета и политици, и разните войни между различните групировки. Също и полицията се бори с тези престъпници чрез престрелки, арести и т.н. И всияко това защото някакви хора искат да се надрусат и да си направят кефа. Няма ли да е по-лесно просто да отидат в магазин и да си купят към каквото са зависими без то да е придружено от опашка от 100 главореза.

Цялата ситуяция около наркотиците е абсурдна и има какво още да се каже, но за сега толкова.

thegreenzombie
06-10-2012, 21:10
само не разбрах, защо смятате, че хората, които пушат трева, са наркомани.... и защо определяте тревата като наркотик.. по тази логика и алкохола и кафето също са наркотици.. i don't get it

prosto_chovek
06-10-2012, 21:15
по дефиниция наркотик е вещество, при чиято употреба човек изпада в състояния, неприсъщи за него и като цяло за човек със здрав разум, води до пристрастяване и силна абстиненция при прекратяване на употребата. Тревата е наркотик. Тютюнът също е вид наркотик, но по - лек и се различава от наркотиците с това, че не нанася тежки психологически травми. :)

thegreenzombie
06-10-2012, 21:19
в такъв случай, обясни ми легализацията на най-масово консумиращия се продукт - алкохола..

prosto_chovek
06-10-2012, 21:24
алкохолът не е наркотик, въпреки че води до зависимост. Алкохол можеш да си произведеш в домашни условия и много продукти го съдържат. Доказано е с горчива практика, че вето върху алкохола не води до по - добро, а напротив - тези, които употребяват редовно, намират алтернативни начини да си го набавят - припомни си сухия режим в русия и масовата консумация на одеколон тройной. Та, алкохола не можеш да го забраниш, няма как, винаги може да бъде набавен по един или друг начин. Но легализиран и с аксциз носи печалба на държавата и се гарантира един вид ниво на качество и поне, че този, който употребява, няма да се натрови от метил и така нататък. Между другото, в някои западни държави има частична забрана, която се изразява в забрана за продажба на алкохол по магазините след определен час, примерно :)

thegreenzombie
06-10-2012, 21:33
наркотик е вещество, при чиято употреба човек изпада в състояния, неприсъщи за него и като цяло за човек със здрав разум, води до пристрастяване

няма никаква логика по принцип, но всичко се случва, именно заради ползата на държавата.. ако нямаше полза от акциза, всички щяхме да си варим ракията в домашни условия.. все пак, легализирана или не, трева можеш да си намериш навсякъде, стига да искаш.. общо взето, въпрос на личен избор

prosto_chovek
06-10-2012, 21:55
така е - въпрос на личен избор е дали ще се самоубиеш или не :)

B.Kingston
06-11-2012, 19:15
Алкохолът и цигарите убиват!Марихуаната-НЕ! :)

prosto_chovek
06-11-2012, 20:38
некомпетентно изказване :)

jghgh
06-11-2012, 22:43
негативно е мнението ми.
смешни и противни са ми хората, които се напушат и почват да се държат нахилено и неадекватно като пълни малоумници.
самото растение само се спекулира колко е добро и ква е билка и тва главно някви изпилени или хора със склонност към пропадане го твърдят.
още по-гнусни са люде, търсещи вдъхновение в марихуаната за музика или поезия. мисля си, че явно са толкова жалки, та не могат да измислят само с душа и живо въображение нещо прекрасно, а търсят стимуланти.

не уважавам никаква, абсолютно никаква дрога и наблюденията ми върху редовни пушачи на трева не са положителни за жалост..
донякъде разбирам веднъж месечно и по-рядко да си опъваш, но за мен това си остава нещо гнсуно.

babati
06-12-2012, 00:28
Не пуша цигари. Алкохол - само бира и червено вино. А може и някакво сладички питие с ниско съдържание на алкохол.

Марихуана - да. С удоволствие, но не редовно. Иначе веднъж месечно да се напавкам не виждам проблем. Самата субстанция (ако е чиста, но дори и друсана е доста по-безвредна от сериозните наркотици) не е вредна, но самата трево култура те прави отрепка при редовна употреба. Между другото от тревата се затъпява за постоянно при редовна употреба. Който ще ми спори първо да види тревоманчетата колко са кухи пръчки.

Вече лечебните и вълшебни свойства на това растение (мисля, че при депресия върши работа, но и алкохола би те накарал да забравиш временно проблемите) са митове между кухите тревоманчета.

prosto_chovek
06-12-2012, 09:23
доказано е, че тревата може да те вкара в такава депресия, от каквато може и да не излезеш цял живот :)

wakethedead
06-12-2012, 10:16
пробвал съм не ми хареса
предпочитам си цигарите

B.Kingston
06-12-2012, 11:43
Аз като ви гледам не употребяващите марихуана и хората,които пушат цигари и пият алкохол,мога единствено и само да стигна до извода,че вие цял живот сте си в една голяма депресия,но не го осъзнавате.А и така да е,предпочитам да си стоя в ''депресия'', от колкото да си съсипвам здравето! :D

wakethedead
06-12-2012, 11:57
и затова предпочиташ да си убиваш и без това малкото останали мозъчни клетки ?

wartburg353
06-12-2012, 12:52
Е ти кое предпочиташ - здрав и тъп, или болен и депресиран.

Ospi
06-12-2012, 15:15
По-добро е от алкохола, цигарите или някакви други наркотици.

Tikche
06-12-2012, 16:54
Единствения случай при който трябва да се легализира, е за лечението на хора, които не нуждаят от това. Обезболяващите понякога не помагат. Приятеля ми, който има мигрена-ми нито едно обезболяващо за мигрена не му помага, а болките са адски. Навремето е искал да се самоубие заради тях. Подобни хора според мен заслужават лечение и след като има начин има и решение.
НО, тревата в България е друсана..., ако ще ми легализирате тази трева, по-добре си ни оставете с болките. Едно е качествена лечебна трева друго е този буклук, който ни дават. Тук няма и един нормален човек , който пуши трева. Всички са неадекватни, даже и да не са напушени, тихи са, с бавни рефлекси, отнесени....деградират и това не ми харесва.
А и честито за забраната на цигарите на wartburg353! :D
"Все пак хората сме способни да прекаляваме с всичко, но не съм чул алкохола и цигарите да са забранени.

SMOKE ON! "

JungleJaguar
06-13-2012, 05:29
ДЯВОЛСКО РАСТЕНИЕ !!!

А вие,които пушите този грях,ЩЕ ГОРИТЕ В АДА !
САТАНА,НИЕ НЯМА ДА ПРЕДАДЕМ ДУШИТЕ СИ НА ТЕБ !

B.Kingston
06-13-2012, 12:16
Go f....k yourself fool :)

wartburg353
06-13-2012, 19:42
А и честито за забраната на цигарите на wartburg353! :D
"Все пак хората сме способни да прекаляваме с всичко, но не съм чул алкохола и цигарите да са забранени.

SMOKE ON! "

Обджекшън! Забранено е пушенето на обществени места, а не продаването и комсумацията. Никой няма да ти земе цигарите и да те тикне в килия ако ги извадиш на центъра :)


ДЯВОЛСКО РАСТЕНИЕ !!!

А вие,които пушите този грях,ЩЕ ГОРИТЕ В АДА !
САТАНА,НИЕ НЯМА ДА ПРЕДАДЕМ ДУШИТЕ СИ НА ТЕБ !

Значи искам да ти кажа, че съм слуга на Дявола и сега мисля да те посетя някоя тъмна вечер, и да те използвам като чертва в моите сатанински ритуали.

Tikche
06-13-2012, 21:11
Обджекшън! Забранено е пушенето на обществени места, а не продаването и комсумацията. Никой няма да ти земе цигарите и да те тикне в килия ако ги извадиш на центъра :)

Има време за всичко, колкото и да не съм доволна от този нов закон. :D Днес не може да се пуши на обществени места, утре няма да се продават. Но това е само на думи. България печели адски много от цигари и според мен посмъртно не биха ги спрели от продажба, ако ще и да умираме от тях. Таман да си даваме парите за операции от рак.

Ukhtar
06-14-2012, 21:33
Go f....k yourself fool :)

Компетентност, чуждоезикова халтура, оригиналност.


Много е вълнуващо да гледаш как тревоманите изкарват козчето БЕЗВРЕДНО КОПЕЛЕ, НЕМА СИ СЪСИПВАМЕ ЗДРАВЕТО С АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ

тъй де. Мразим.

TaylorGang
06-14-2012, 21:49
Нямам нищо против тревата ..

jghgh
06-15-2012, 18:52
Компетентност, чуждоезикова халтура, оригиналност.


Много е вълнуващо да гледаш как тревоманите изкарват козчето БЕЗВРЕДНО КОПЕЛЕ, НЕМА СИ СЪСИПВАМЕ ЗДРАВЕТО С АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ

тъй де. Мразим.
по-забавни са теориите с билката, ямайка, как не вредяло на черния или белия дроб
и най-вече "ДРЪПКА СВОБОДА".

колко изпаднал трябва да си да обвързваш свободата с наркотиците
или да си подсилваш въображението с това нещо
или да не можеш да си изкараш добре без него
да ти трябва филм, за да ти е готино.

както и да го въртим, е точно това. защо не може на купон без мара? какво печелите с нея? какво постигате, което не можете без нея - да не сте недъгави.
ако не гнусна, то марихуаната е напълно безполезна.

psychopath
06-16-2012, 13:52
К'ур за всички тревомани!
Тъпи ретарди и бели негри...смърт!

Щом ви кефи да се чувствате като жаби...

Ukhtar
06-17-2012, 10:01
по-забавни са теориите с билката, ямайка, как не вредяло на черния или белия дроб
и най-вече "ДРЪПКА СВОБОДА".

колко изпаднал трябва да си да обвързваш свободата с наркотиците
или да си подсилваш въображението с това нещо
или да не можеш да си изкараш добре без него
да ти трябва филм, за да ти е готино.

както и да го въртим, е точно това. защо не може на купон без мара? какво печелите с нея? какво постигате, което не можете без нея - да не сте недъгави.
ако не гнусна, то марихуаната е напълно безполезна.

Всъщност психотропният ефект на всички подобни вещества е несравнимо як...

Проблема идва, когато употребата се превърне в ежедневие и необходимост.

B.Kingston
06-17-2012, 12:28
Леко бе Хитлер,много се подпали нещо,ела да се напушим заедно да се успокоиш малко,че гледам хейт го раздаваш нещо :)