PDA

View Full Version : Дали е добра идея ?



Anonys
05-19-2012, 09:58
Добро утро (поне за мен).
Имах дилема, чрез която можех да избера от 2 момичета само 1. Едната е колкото мен(15) - означавам с А, а другата 1999(13) - означавам с Б. Да ви кажа, повечето момичета на моята възраст са някакви лигави и т.н. (знаете много добре). С А си говорим интересни работи, но ми е някак си "еднаква". Б говори много верни неща, разсъждава като много по-голямо момиче и ми е доооста симпатична. Започнах да се зарибявам с нея и ми хареса, като характер и всичко в нея. Вижда ми се отракана, но не знам защото не съм на 100% уверен, че може да вземе една връзка за сериозна. Все пак не съм разговарял с нея по тази тема и не знам какво мисли за всичките тези връзки, зарибявки. Не знам дали е уверена какво иска (не съм разговарял с нея по тази тема), но май е?! Б сега я няма(не е в града), а А ме вика сега да излезем.. Бих искал да започна да излизам с Б, но не знам дали е готова, защото аз си падам по сериозните връзки (влюбвам се на 1-вата 2-рата седмица). Все пак е на 13 и не знам как ще се развият нещата. Какво мислите вие ?

horacio
05-19-2012, 10:24
На твое място бих избрала Б. Възрастта няма значение, щом ти харесва всичко в нея. А това, че се влюбваш 1-вата 2-рата седмица не прави връзките ти сериозни. :D just sayin'

Anonys
05-19-2012, 10:27
Зависи от обстоятелствата. Иначе мерси :)

Hayashi
05-19-2012, 10:32
99... Ужас. Сега се чувствам ебати старата.
По мои лични наблюдения не съм забеляза момичета под 15-16 години да взимат връзки сериозно.
А това, че се влюбваш толкова бързо говори точно обратното по принцип...

Не мисля, че можем да ти кажем коя от тях харесваш повече.

jghgh
05-19-2012, 10:36
Ти си си харесал вече Б, така изглежда.

Излез все пак с А.
И колкото и да е банално - слушай сърцето. Коя харесваш повече.
Не избирай с разума.


Не каза ти на колко си...

DisappointedDreamer
05-19-2012, 11:10
Каза. Той е на 15.

Ми, излизай с тази, която повече ти харесва. По думите ти разбирам, че Б ти е по-симпатична и по-готина, ама се притесняваш че връзката ви няма да е сериозна. Ще ти кажа само едно - на 15 си, тя е на 13. И двамата сте (особено тя) деца. Рано ви е да мислите за сериозни връзки. А ако почнеш да кроиш планове за сватба, къща и деца меко казано ще я отблъснеш. Живейте си живота, правете си кефа и не се тормозете с излишни глупости.

Anonys
05-19-2012, 12:38
:D Вие на несериозно ли ме взимате ? Имам в предвид, че не съм ходил с по-малко момиче от мен. Имал съм 4 гаджета, от които 2 бяха на моята възраст, другите две с 1 година по-големи от мен. Поне с тях се задържах доста. Най-дългата ми връзка бе 6 месеца, а точно това искам да кажа, че при това момиче нещата тръгват точно както при тази, с която се задържах 6 месеца. А и това, че се влюбвам бързо, не е точно така. Тоест първо завързвам приятелство с човека, след това нещата се получават (поне за тогава). Ще видим какво ще стане, а аз няма да се впрягам отначало :)

babity
05-19-2012, 13:15
Пробвай се с Б. Но ако наистина приемаш насериозно нещата е по - добре да го обсъдиш с нея. Макар че според мен не ви е времето за сериозности, но ти си знаеш най - добре. Но това не значи, че непременно трябва да отрежеш всякакви контакти с други момичета. Пак си излез с А, та ако искаш и с В, и Г, и Д, и Н излизай. Морето е пред теб - шарани много! :D

SmilezZz
05-19-2012, 15:34
Щом повече ти харесва Б. , имате си общи интереси, допада ти по характер и всичко - пробвай с нея. Не можеш да знаеш как ще се развият нещата, а няма как да разбереш, преди да си опитал.

In*The*Face
05-19-2012, 15:43
Възрастта не винаги е определяща. Ти сам казваш, че А. е по-скоро "банално", до като Б. разсъждава зряло. Според мен сам си си отговорил. Това, че едната е с 2 години по-голяма от другата не ти гарантира сериозна връзка. От друга страна, факта, че Б. е по-зряла и трезвомислеща е един сериозен +

Anonys
05-19-2012, 17:59
Не ме разбра, "Б" е с 2 години по-малка, а не по-голяма.
Разсъждава по-добре от 2/3 от момичетата в класа ми. Не е лигла, нито се държи детинско :)

Направих избора си, поговорих си с нея по скайп. Нещата потръгват.

Ключ.

li0n
05-19-2012, 18:05
In*The*Face говореше за 15 годишната, че е с 2 години по-голяма от 13 годишната.

Щом си си направил избора - честито. ;P

Anonys
05-19-2012, 18:06
Чак сега препрочетох и разбрах. Мерси все пак :)

Bananas :D Yeee
05-19-2012, 18:21
Ти като път си ги маркирал :Д А-Б .. както и да е , сега повечето момичета 99 си търсят някой по-голям батко (ако ме разбираш) и така не мисля че връзката ще е кой знае колко сериозна препоръчвам ти (А) , но все пак ти си решаваш всеки знае :Д ''Любовта Няма Граници!!!''

Mo6no
05-20-2012, 20:06
Anonys,
супер, че искаш да си сериозен, ноооо си на 15, не на 25 и ти е малкооо рано за брак, деца и т.н., та вие дори секс не правите (поне така сее надявам!!!). Малък си още за "сериозни отношения", имаш още много да учиш. Сега ти е времето да се развиваш и забавляваш. Виждам, че вече си тръгнал в 1 насока, но ще ти дам малко по-различен съвет. Вместо да се дерзаеш и да си правиш някакви драми на избор, живей и се забавлявай.

Ето какво ще те посъветвам - гаранция да си изкаараш добре и да се забавляваш, вместо да се вкарваш в драми.
1. Ескалирай и с А., и с Б. В срещите си действай така, че и двете да си помислят, че имаш интерес към тях
2. След това се отдръпни леко и от двете.
3. Сподели между другото на А., че май харесваш Б., но не си сигурен в това (назови и името, а не " май харесвам 1 момиче", че да не си помисли, че едното момиче, е тя), съмняваш се дали тя е човекът, който си струва да е с теб, да не си губииш времето с нея и подобни. (нещо, което почти всички момичета правят) Най-вероятно ще се почувства като женски вариант на това, което наричаме мъж-приятелКА. :)
4. След товаа излез с Б., забаавлявайте се и пак между другото аналогично сподели същото за Б.
5. Гледай какво прави женската ревност и се радвай на живота. :)

Успех!