PDA

View Full Version : Въпрос към жените относно оралната любов.



iwwo_
05-19-2012, 12:32
Искам да попитам всички момичета/жени в teenproblem какво вие е мнението за оралният секс като цяло. Обичате ли да правите такава или по-скоро на вас да ви правят? Какво изпитвате докато я правите възбуда или по-скоро не ви е много приятно? И бихте ли предпочели да получете насладата от езика на мъжа пред секса ?

Надявам се да не се повтаря темата и да получа сериозни отговори. :)

DisappointedDreamer
05-19-2012, 12:33
Харесва ми оралната любов. Обичам да давам и да получавам. Бих съчетала нея със секса.

BrokenHearth
05-19-2012, 12:36
Обичам да правя и да ми правят. :D Само, че предпочитам да получа насладата от езика на жена :lol:

dream1707
05-19-2012, 13:07
Не обичам да правя по принцип.. ама не съм егоистка де и го правя.. кой не обича да му правят на него :D

BlackBaby
05-19-2012, 13:28
Досега не са ми правили,но нямам нищо против да правя.

marilyn
05-19-2012, 14:30
Обичам и да правя, и да ми правят. Оралният секс е нещо много хубаво, когато се прави с удоволствие и отдаденост. Но за мен той си е само прелюдия към нещо повече.

Violenza
05-19-2012, 15:31
Обичам да ми правят, ако мъжа си знае работата. Но да правя аз - ОБОЖАВАМ, не просто обичам. Такъв ми е кеф да духам, че не мога да го опиша. Т'ва ми е едно от най най най най-любимите действия/занимания ;Д
Но въпреки това не мога да кажа, че бих предпочела френската пред секса. Най-добре е като се съчетават.

cyclops
05-19-2012, 16:22
Обичам да давам и да получавам. Не винаги е прелюдие към нещо. Понякога обичам да му правя орална любов просто ей така, за да му доставя удоволствие без непременно и той да ми прави. Много се възбуждам като виждам и усещам колко му е кеф. Обичам да го гледам в очите докато го правя. Щом изпитва удоволствие за мен това е огромен кеф.

In*The*Face
05-19-2012, 16:47
Искам да попитам всички момичета/жени в teenproblem какво вие е мнението за оралният секс като цяло.


Позитивно.



Обичате ли да правите такава или по-скоро на вас да ви правят? Какво изпитвате докато я правите възбуда или по-скоро не ви е много приятно?


И едното и другото, но предпочитам аз да го правя. А какво изпитвам, ами действа ми възбуждащо, когато доставям удоволствие на човека, когото обичам.



И бихте ли предпочели да получете насладата от езика на мъжа пред секса ?


Не, не го предпочитам пред секса в никакъв случай.

PredrusalotoZaiche
05-19-2012, 18:55
Обичам да правя,адски много се възбуждам като го погледна в очите.Обожавам и да ми правят..стига мъжа да знае какво прави,а не да лиже и да ръга колкото да не е без хич.Не бих отказала и само орална,но предпочитам да я комбинирам със секс :Д

alexsdreamm
05-19-2012, 19:51
Обичам усещането мъжко голо тяло да се гърчи под теб и да знаеш че причината за удоволствието което бошува в него си ти.
Но пък много не обичам на мен да ми правят и тотално отказвам или просто преливам към другия момент ;д
(да отбележа,не съм единствената и също момчетата които са пробвали са били изключително добри просто аз съм си такава :) )

DragonLady
05-19-2012, 20:08
Оралната любов си е нещо много хубаво, но само когато е с желание и хъс. Харесва ми да го правя, но само на човек, който обичам, и само като прелюдие към секса. Обичам и да получавам орални ласки, стига мъжа да си знае работата, а не да го прави чисто и просто за да отбие номера и/или върне жеста. Ако ми я прави мъж, който има "умения" в това, не само се възбуждам, но и се побърквам от кеф. Не бих предпочела френската пред секса. Като прелюдие към него по става :)

granger
05-19-2012, 20:10
Обичам да давам и да получавам. Не винаги е прелюдие към нещо. Понякога обичам да му правя орална любов просто ей така, за да му доставя удоволствие без непременно и той да ми прави. Много се възбуждам като виждам и усещам колко му е кеф. Обичам да го гледам в очите докато го правя. Щом изпитва удоволствие за мен това е огромен кеф.
Indeed!!!!

Furious?
05-20-2012, 18:37
Харесва ми да ми правят , аз не правя

Afternoon
05-20-2012, 20:34
Повече ми харесва да лижа, отколкото да ми лапат!

alchy
05-20-2012, 20:49
Повече ми харесва да лижа, отколкото да ми лапат!

Обратното : )

Lowemission
05-20-2012, 20:54
Е и на двата пола им е ясно, че мъжете пожече обичат да им правът орална любов, но по важното е да не прекаляваме с исканията си към нежния пол ;) Получаваш, но и даваш !

magita
05-23-2012, 09:01
Не обичам да правя по принцип.. ама не съм егоистка де и го правя.. кой не обича да му правят на него :D

Моля ти се преди 2-3 седмици четох, че на една я било гъдел и не и харесва. Така че сявки ги има... ;д

Обичам да правя и да ми правят. Понякога го правя, за да му е кеф без до очаквам да ми го върне.

BrokenInnocence
05-24-2012, 15:41
Обичам да ми правят, ако мъжа си знае работата. Но да правя аз - ОБОЖАВАМ, не просто обичам. Такъв ми е кеф да духам, че не мога да го опиша. Т'ва ми е едно от най най най най-любимите действия/занимания ;Д
Но въпреки това не мога да кажа, че бих предпочела френската пред секса. Най-добре е като се съчетават.

+1 (десет букви)

xoxi
05-24-2012, 15:49
Обичам да ми правят точно толкова, колкото обичам и аз да правя. Но не бих заменила секса с това.

anonymous708973
05-24-2012, 17:44
Не винаги е прелюдие към нещо. Понякога обичам да му правя орална любов просто ей така, за да му доставя удоволствие без непременно и той да ми прави. Щом изпитва удоволствие за мен това е огромен кеф.

Абсолютно. :)
Обожавам оралния секс, не мога да мина без него и съвсем честно си казвам, че с човек, който не прави френска не мога да съм. Не ми излизайте с номера, че можело да е перфектен и т.н.
Имам леко сантиментално отношение към оралните ласки, защото ги пробвах известно време преди същинския секс. Не виждам смисъл да избирам между тях и секса, обикновено получавам и давам и двете.

Ilikeliljon
05-24-2012, 17:51
Не обичам да правя и да ми правят. Това е голям грях и всички ще горите в ада заради това!!!!

xveniit0x
06-10-2012, 23:28
Не обичам да правя и да ми правят. Това е голям грях и всички ще горите в ада заради това!!!!

Това е най-неочакваният коментар.. Ти си първият, който не обича нито да прави, нито да му правят...
По темата-обичам да правя и да ми правят, но май ми е по-приятно, когато аз правя. Не знам защо....

rusoto_baby_f
06-11-2012, 04:37
Обичам да правя, но НЕ обичам да ми правят..не знам защо...


.... Понякога обичам да му правя орална любов просто ей така, за да му доставя удоволствие ...... Много се възбуждам като виждам и усещам колко му е кеф. Обичам да го гледам в очите докато го правя. Щом изпитва удоволствие за мен това е огромен кеф.

BonnieandClyde666
06-11-2012, 10:11
И, как поточно ше гориме в Ада? Я, дай малко инфо. :Д :Д :Д
По темата: обичам да правя орална любов, както и на мен да ми правят.

gangstalady
06-11-2012, 11:39
аз не обичам да правя...аз ОБОЖАВАААААМ!!! когато го гледам в очите....колко му е кеф... aaaawww <3

Ronnan
06-11-2012, 12:07
Приятелката ми не обича да и се докосва клитора, изпитва гъдел и раздразнение. Даже докато мастурбира гледа да не го допира, за да не и убие възбудата. При нея хубавите усещания са съсредоточени около и във вагината. Излишно е да казвам че в този случай, езика на клитора е мъчение за нея, а в същото време не достатъчно твърд и дебел за вагинална стимулация. Аз от друга страна пък съм обратния случай, толкова ми е нечувствителен, че ако не видя че ми е лапнат, въобще няма и да разбера, така че си караме със старомодния секс, но и така сме си повече от доволни. Така че, внимавайте, жените са различни, и въпреки че повечето обичат клиторна (орална) стимулация, никога не е излишно да подхождате много внимателно, защото има и такива, които биха ви ударили къч в главата при опит да близнете цветенцето ;)

ShtrudeL
06-11-2012, 12:42
Приятелката ми не обича да и се докосва клитора, изпитва гъдел и раздразнение.

Горката 8-)

ShtrudeL
06-11-2012, 12:44
Това е голям грях и всички ще горите в ада заради това!!!!

Burnnnnnnnn baby burnnnnnnnn! 8-)

GreenFairy
06-12-2012, 10:12
Обичам да правя и да ми правят. Бих предпочела само орални ласки ако съм се протрила и обикновения секс не е вариант.

unusual89
06-12-2012, 12:53
Много се радвам, че повечето изпитват удоволствие от самата френска, а не го правят просто заради другия :) Аз също харесвам да давам и да получавам, но за мен е адски важно да е чисто.